به عنوان دادگاه نظامی همچنان نیروی دریایی آکادمی Midshipman داشت به جرم اقدام به تجاوز جنسی

آکادمی نیروی دریایی Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago یافت شده است نه به جرم اقدام به تجاوز جنسی ناشی از سپتامبر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

آکادمی نیروی دریایی Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago یافت شده است نه به جرم اقدام به تجاوز جنسی ناشی از سپتامبر 2018 حادثه است.

Keago که در حال حاضر ایستاده محاکمه هنوز با چندین اتهام از جمله تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی انسداد عدالت و سرقت.

وکیل مدافع ستوان دن Phipps motioned صبح روز دوشنبه تلاش برای تجاوز جنسی مسئول و یکی از سرقت اتهامات هر دو متصل به سپتامبر 2018 بود را رد کرد.

در استدلال برای این اتهامات به کاهش یافته است Phipps گفت که دادستان ارائه شده توسط وکلای سرهنگ Cmdr. پل LaPlante دگرمن. Cmdr. کریس کاکس و سرهنگ جاش برنده نیست ثابت کنیم که وجود دارد یک آشکار عمل است که نشان می دهد که Keago در نظر گرفته شده به ارتکاب تجاوز جنسی.

وی با اشاره به دولت خواستار تنها یک شاهد برای شهادت در مورد شب.

یک پرچمدار شهادت روز شنبه که او از خواب بیدار برای پیدا کردن Keago در بستر خود. این دومین بار midshipman بود ، در این زمان هر دو آنها پوشیده, او گفت:.

پایتخت نیست شناسایی قربانیان خشونت جنسی.

این پرچمدار دعوت کرده بود و نه Keago به تخت او, او گفت:.

عدم دعوت و شواهد دیگر از Keago ادعا الگوی رفتاری نشان می دهد که او برنامه ریزی شده به ارتکاب تجاوز جنسی LaPlante استدلال صبح روز دوشنبه.

حتی با پرچمدار و Keago هنوز پوشیده, وجود دارد, قابل توجه بود عمل کند چرا که او به اتاق او رفت ناخوانده LaPlante گفت.

قاضی سروان. هارون عمیق موافقت نکرد. او اعطا دفاع حرکت برای پیدا کردن Keago را از اتهام اقدام به تجاوز جنسی.

عمیق محروم حرکت برای پیدا کردن Keago را از اتهام سرقت گفت: وجود شواهد کافی ارائه شده برای اعضای دادگاه نظامی معادل یک هیئت منصفه برای پیدا کردن Keago گناه.

دفاع را مورد

دفاع شروع و استراحت مورد آن جمعه. Keago نه شهادت به عنوان بخشی از دفاع است.

دفاع را مورد عنوان شده در Lt. Cmdr. Andrea Kissner افتتاحیه اظهارات بود که اتهامات علیه Keago شد و در نتیجه از شایعات و فقیر تحقیقات توسط Naval Criminal Investigative Service.

دفاع به نام دو NCIS عوامل ویژه ای که به کار گرفته شده در تحقیقات به Keago تحقیقات. از طریق بازجویی Phipps با اشاره به ساقط در تحقیقات خود را برجسته تاخیر در مصاحبه ها و شواهد ،

هیچ یک از این دو عوامل خاص قادر به جمع آوری نظارت تصویری از میله که در آن قربانیان رفته بود شب خود را به اتهام تجاوز جنسی و یا اقدام به تجاوز جنسی.

یکی از عوامل کریستین curington را رفت و به فدرال خانه که در آن برای اولین بار midshipman به گزارش Keago اقدامات بود شب او را به اتهام حمله به ویدئو. اما او نمی تواند دریافت یک کپی و حتی اگر او تا به حال کیفیت خیلی پایین او شهادت دادند.

Curington را نمی تواند شناسایی midshipman در فیلم, او گفت:.

NCIS همچنین تلاش برای به دست آوردن تصویری از معنی نقب زن اما عامل گفته شد تصویری رونویسی شده بود دیگر NCIS نماینده ویژه گفت. دفاع وکلای قادر به دریافت یک کپی از تصویری که آنها بازی های برگزار شده هفته گذشته.

وجود دارد تاخیر در درخواست برای ویدئوها و همچنین سیاهههای مربوط به دو NCIS ویژه عوامل شهادت و در اکثر موارد شواهد آنها درخواست دیگر وجود داشته است.

Phipps از طریق خود سوال نیز با اشاره به نگرانی با عوامل خاص نمی پرسیدن سوال در مورد اختلاف در اظهارات.

تحقیقات بودند که علاقه ویژه ای به این NCIS مدیر که به معنای عوامل مورد نیاز برای ارسال گزارش به مدیر بود و افراد دیگری بررسی کنند و آنها شهادت دادند.

دفاع نیز نامیده می شود دو شاهد برای نشان دادن ارتباط بین پرچمدار و midshipmen و همچنین شایعات در آکادمی نیروی دریایی.

سرهنگ آنتونی Spicher شهادت داد که پرچمدار و آخرین midshipman به گزارش بودند در همان حیاط گشت قایق در نیویورک ناوگان هفته. آنها نیز در همان تیم و تماشای تیم Spicher گفت.

Keago با وجود شهادت شهود از روز گذشته از دادگاه نظامی گفت که او در قایق بود و نه اختصاص به حیاط گشت.

پرچمدار Sean Lennon شهادت داد که او در مصاحبه با NCIS. در حالی که او در اتاق انتظار به مصاحبه او در گفتگو با پرچمدار که او را به خود تجاوز جنسی گزارش در حالی که صحبت کردن به NCIS.

لنون هنوز مطمئن شوید که چرا او مصاحبه شد. در حالی که صحبت کردن به دیگر پرچمدار در اتاق انتظار پرچمدار به او گفتم جاذبه شرایطی که درگیر آن تجاوز جنسی او شهادت دادند. او شنیده بود شایعاتی که Keago بود در اتاق اول midshipman که گفت او حمله توسط او و که او تا به حال بیرون آمده ،

در تمام این دفاع را مورد به طول انجامید کمتر از 2.5 ساعت با توجه به این دادگاه احتمالا به مدت پنج تا 10 دقیقه در هر زمان شاهد در سمت چپ ایستاده است.

دولت کاهش یافته است برای قرار دادن در یک مورد در عمل متقابل به دفاع است.

دفاع و وکلای دولت را پایانی اظهارات صبح روز سه شنبه. عمیق را نیز به اعضای دستورالعمل قبل از آنها در حال ارسال به عمدی.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن