سابق یو اس اس تئودور روزولت فرمانده برگ گوام برای انتساب جدید

واشنگتن -- سروان. برت Crozier سابق فرمانده یو اس اس تئودور روزولت به سمت چپ گوام که در آن او شده بود مبارزه ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

واشنگتن -- سروان. برت Crozier سابق فرمانده یو اس اس تئودور روزولت به سمت چپ گوام که در آن او شده بود مبارزه با کروناویروس شده است و reassigned به یک موقعیت در کالیفرنیا با توجه به یک نیروی رسمی.

Crozier در حال حاضر گزارش به فرمانده Naval Air Forces, U. s. Pacific Fleet, بر اساس در سن دیگو Cmdr. ران فلاندر سخنگوی نیروی دریایی نیروهای هوایی نوشت: روز سه شنبه در یک ایمیل.

کاپیتان برطرف شد از فرماندهی ناو هواپیمابر در مارس 2, چند روز پس از نامه ای که او نوشت: درخواست خدمه تخلیه از کشتی به دلیل شیوع این ویروس به بیرون درز شد به رسانه ها.

Crozier هشدار داد در نامه خود که شیوع بیماری می تواند کشتن برخی از ملوانان و "اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی -- ملوانان ما."

Crozier است که در حال حاضر دستیار ویژه به سروان. حداکثر McCoy, رئیس ستاد برای فرمانده Naval Air Forces, U. s. Pacific Fleet, به گفته شدهاست.

مرتبط با: ناو تئودور روزولت آماده برای رفتن به دریا پس از شیوع ویروس

نیروی دریایی آغاز بررسی شیوع و Crozier نامه پس از اخراج. در آوریل 24, نیروی دریایی رهبران جریان وزیر دفاع علامت Esper در تحقیقات و گزارش های خبری گفت: آنها توصیه می شود Crozier بود دوباره به عنوان فرمانده روزولت. اما هیچ اقدام گرفته شد و پس از Esper درخواست زمان بیشتری برای بررسی نیروی دریایی گزارش کتبی.

از آنجا که جلسه تمام 4,800-عضو خدمه روزولت تست شده برای coronavirus نیروی دریایی گزارش شده است. نیروی دریایی آخرین به روز رسانی پنج شنبه اعلام کرده بودند 1,102 فعال موارد این ویروس در میان خدمه کشتی و 53 ملوانان بهبود بود و سه نفر در حال درمان در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام برای علائم. یکی روزولت ملوان درگذشت مارس 13 از ویروس.

ملوانان شده است بازگشت به روزولت پس از هفته قرنطینه در گوام است. ملوانان که مورد آزمایش منفی بارها و بارها برای این ویروس هستند را مجاز در کشتی که تمیز شده است با توجه به نیروی دریایی است.

هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر وارد در گوام در تاریخ 27 مارس به عنوان ویروس در میان خدمه کشتی. جدید فرمانده سروان. کارلوس Sardiello گفت: در رادیو فردا مصاحبه که روز شنبه این کشتی را نمی خواهد صبر کنید برای همه آن ملوانان به ترک قرنطینه قبل از آن بازگشت به دریا. بیش از نیمی از خدمه بازگشت به کشتی با توجه به CBS گزارش.

"ما گرفته شده 45 روز از که کسب و کار (از گشت) و آن را به یک کسب و کار خطرناک است, بنابراین ما یک مقدار زیادی از آموزش کامل," او گفت:.

اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون در روز چهارشنبه دستور بررسی عمیق تر به شیوع ویروس روی روزولت و نیروی دریایی با پاسخ پس از تحقیقات اولیه که در سمت چپ او با "سوالات پاسخ داده نشده."

این تحقیقات انتظار می رود که ارائه شده به Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی, توسط, مارس 27 مگر اینکه یک فرمت داده است Cmdr. Nate کریستنسن سخنگوی Gilday گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

ادامه مطلب: 3 تفنگداران دریایی مقابله با سرکوب و تهدید مسافر در مسافت های طولانی پرواز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب