خارجی پوسته شرکت در تلاش برای نفوذ به دفاع آمریکا, صنعت, برترین سلاح های خریدار می گوید

بدون نام بردن چین از پنتاگون خریداری رئیس هشدار داد پنج شنبه خارجی دشمنان با استفاده از پوسته شرکت ها برای خر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 اردیبهشت 1399

بدون نام بردن چین از پنتاگون خریداری رئیس هشدار داد پنج شنبه خارجی دشمنان با استفاده از پوسته شرکت ها برای خرید به مبارزه کوچک دفاع شرکت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما می بینیم بسیاری از شرکت های پوسته در آینده که در آن صاحب سودمند به پایان می رسد تا یکی از ما دشمنانمان" الن پروردگار خبرگزاری دفاع برای کسب و تقویتی گفت: در پنتاگون تلفنی. "من به ویژه نگران آن است."

برخی از هدفمند شرکت های تولید اجزای حیاتی برای نیروی هوایی و نیروی دریایی اما در صورت های مالی استرس در طول COVID-19 بحران است که باعث می شود آنها را مستعد ابتلا به بی پروا سرمایه گذاران خارجی به دنبال دسترسی به اسرار شرکت پروردگار گفت.

عمده مشکلات با به اصطلاح "دشمن سرمایه" در "برخی از تولید کنندگان کوچکتر که شاید از یک دلار حجم انجام نمی اعداد بزرگ اما آنها در حال ارائه اجزای مهم در سراسر هواپیما و نیروی دریایی مرتب کردن برنامه های کاربردی" خداوند گفت.

"اینجا جایی است که بزرگترین نگرانی من این است: مرتب کردن بر اساس از ضعیف ترین حلقه" در دفاع صنعتی پایه پروردگار گفت.

مرتبط با: روسیه آزمایش نظامی آمریکا برای ضعف در میان همه گیر به طور کلی می گوید:

او گفت که او مشغول به کار بود با کنگره برای تقویت کمیته بین سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) به وزارت دفاع ابزارهای اضافی برای جلوگیری از مشکوک سرمایه گذاران.

او گفت: "ما باید بسیار مراقب باشید در مورد متمرکز تلاش برخی از دشمنان ما [را ساخته اند به دستمزد] جنگ اقتصادی با ما که در جریان بوده است برای برخی از زمان."

خداوند نه نام هر یک از دشمنان شنبه. اما او تا به مدت طولانی هشدار داد چین تلاش برای به دست آوردن ایالات متحده مالکیت معنوی.

در مارس 2019 کنفرانس خبری پروردگار گفت که چین "به طور فزاینده ای در تلاش برای پاک کردن تحقیقات و تحولات سود با اعمال نفوذ و دستکاری ابزار اقتصادی مانند سرمایه گذاری در شرکت های ایالات متحده با تکنولوژی حیاتی برای امنیت ملی ما."

در کنفرانسی تلفنی پنجشنبه خداوند گفت: "او در شمارش عمده پیمانکاران دفاعی به فشار پول سریع تر پایین عرضه زنجیره ای برای کمک به شرکت های کوچک تر که ممکن است مستعد ابتلا به سرمایه خارجی است.

"من را تشویق همه کسانی که شرکت ها باید به صورت شفاف و در آینده به عنوان آنها می شود چرا که ما باید مسئولیت را به مالیات دهندگان و همچنین اواسط ردیف و شرکت های کوچک را به مطمئن شوید که اقدامات ما را در سطح نخست فراموش پایین رفتن تمام راه را از طریق زنجیره ای" پروردگار گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش به زودی ممکن است راه اندازی مجدد عمده واحد آموزش روتاگانه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب