برای اولین بار در یک دهه هوایی گارد ملی را حفظ هدف

گارد ملی هوایی را حفظ و در پایان قدرت اهداف این سال در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که استخدام افزایش کمی و ژنرال L. Scott, برنج, مدیر ANG گفت: روز شنبه که گارد هنوز هم سقوط حدود 1000 نفر از اعضای آن پیش بینی شده 107,700 هدف است.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی حامل فورد با تکنولوژی بالا EMALS منجنیق سیستم استراحت در دریا آزمایش

“احتباس ما تغییر کرده است برای اولین بار در احتمالا 10 سال” برنج گفت: در طول یک Mitchell موسسه رویداد.

گارد تا به حال پیش بینی هفته بیست و سفارشات برای اعضای آن برای کمک به بیمارستان ها و ارائه منابع در سراسر کشور به عنوان بخشی از پاسخ همه گیر. اما آنها شد “نورد” سفارشات گسترش اعضا وظیفه زمان برنج گفت.

“ما تا به حال یک تغییر در پویا است که من قبل از دیده نمی شود,” او گفت:. “ما در حال حفر به آنچه [از این] به معنی.”

برنج اضافه شده است که در میان مداوم خلبان کمبود — که بر کل نیروی-ANG صادر شده است و قدرت بیشتر را به تازگی بازنشسته شده و یا از هم جدا خلبانان دوباره به صفوف آن است.

زمانی که COVID-19 پاسخ ramped تا او با نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت به دنبال راه هایی برای اصلاح خلبانان برای تقریبا یک سال ،

“آنچه من خواسته وزیر شد ‘هی در نور COVID می تواند به شما به من بیشتر مقامات به کسی برای یک سال است که من می تواند به سرعت در حال پیگیری سریع?'” او گفت:.

برنج نمی یاد بیشتر خلبانان از او شمش اما گفت: بازنشستگان یا کسانی که به تازگی از هم جدا شده باید پزشکی پاک و به روز در نیروی هوایی پرواز مورد نیاز است.

“ما متوجه شدیم که اگر کسی خارج شده و برای [درباره] دو سال ما توانایی آنها را نسبتا به راحتی,” او گفت:. “ما در پزشکی, امنیت, انجام یک بررسی سریع در آن و ما آنها را به سرعت به سرعت اگر آنها حق آموزش است.”

او افزود: “کمک کرده است که با کسانی که از هم جدا شده اند و توسط این شرکت هواپیمایی [استخدام مکث]. و آن را نه تنها خلبانان اما این نگهدارندهها نیز هست.”

در حالی که برنج را فاش نمی کند چگونه بسیاری از خلبانان بازگشته اند در هفته های اخیر نیروی هوایی به 171 فرصتی برای ماندن در گذشته جدایی خود را و یا بازنشستگی خرما به عنوان عمده شرکت های هواپیمایی هنوز عامل در ظرفیت محدود.

این سرویس گفت: در هفته گذشته که آن را در حال آماده سازی برای این احتمال که furloughed خلبانان شرکت هواپیمایی ارسال خواهد شد درخواست برای بازگشت به وظیفه فعال آمد Oct. 1 سخنگوی مسلح ، Malinda سینگلتون گفت.

تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت, قانون تصویب شده در اواخر ماه مارس هواپیمایی شغل شده اند امن به عنوان شرکت های ممنوع از برش حقوقی واجد شرایط خود را تا این تاریخ.

کارشناسان پیش بینی کاهش چشمگیر در هواپیمایی مشاغل زمانی که این محدودیت برداشته شده است.

“در این زمان آن است که خیلی زود به بگویید که چه کسانی اثرات ممکن است به عنوان مراقبت عمل ممنوع اخراج و furloughs در شرکت های هواپیمایی تا اکتبر. 1,” سینگلتون گفت. “ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در وضعیت; شناخت چالش های صنعت هواپیمایی است رو به ما ارائه گزینه های برای امتیاز افسران به باقی می ماند در وظیفه فعال که در غیر این صورت تا به حال برنامه ای برای ترک.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی آماده شدن برای Furloughed تجاری خلبانان به درخواست بازگشت به وظیفه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im