پرواز ماشین مخترعان: نیروی هوایی می خواهم یک کلمه با شما به زودی

رایت-پترسون پایگاه نیروی هوایی است که تحریک ایجاد پرواز های نیروی هوایی می خواهد به صحبت می کنند با کارآفرینان در مورد ایده های خود را.

در این هفته از آوریل 27, Dr. خواهد Roper, معاون وزیر از نیروی هوایی برای کسب فن آوری و تدارکات راه اندازی خواهد شد “چابکی نخست” خدمات برنامه برای سرعت بخشیدن به “رشد تحول عمودی پرواز بازار” نیروی هوایی چرخه عمر مدیریت مرکز روز دوشنبه گفت:.

“در حال حاضر زمان مناسب به Jetsons’ ماشین واقعی” Roper گفت: در AFLCMC انتشار.

چابکی نخست برنامه run در همکاری با نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی مستقر در Wright-Patterson, به دنبال واقعی برق تجاری برخاست و فرود عمودی (eVTOL) وسایل نقلیه — “ماشین پرواز.”

“هدف از این رویداد به تقویت نیروی هوایی تعهد به همکاری با صنعت سرمایه گذاران و سازمانی برای کمک به اطمینان از وجود یک قوی داخلی قابلیت جدید در این فضا بخش” AFLCMC گفت: در انتشار آن است.

علاوه بر کلیدی دارد و می خواهد زندگی مجازی پانل برای تولید کنندگان به نمایش گذاشتن توانایی های خود با سرمایه گذاران و دانشگاه. دولت نیز با ارائه جلسات و زنده تعدیل پرسش و پاسخ جلسه به توصیف پیمانکاری, تست, airworthiness و واردات/صادرات و فرآیندهای.

هدف این است که به زمینه عمودی پرواز هواپیما در عرض سه سال و برنامه میزبان یک چالش سری در این سال به انتخاب وسایل نقلیه گواهی ایمنی و airworthiness و رسیدن به توانایی های عملیاتی سال مالی 2023.

“سرمایه گذاری دانش حاصل از هیبرید و برقی, صنعت خودرو, قدرتمند, توزیع الکتریکی نیروی محرکه سیستم های در حال بافته شده همراه با الگوریتم های پیشرفته و مدرن airframes ایجاد کلاس کاملا جدیدی از هواپیمای” AFLCMC گفت.

قصد این است که برای کمک به توسعه صنعتی پایه از طریق تحریک بازار در تلاش برای ایجاد این وسایل نقلیه واقعی در حالی که صرفه جویی در پول مالیات دهندگان گفت: سرهنگ ناتان Diller چابکی نخست IPT منجر شود.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط توماس Gnau از دیتون اخبار روزانه و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 دیتون دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر