پنجم طرح دعوی در دادگاه در زمینه مرگ و میر در غرب ویرجینیا و بیمارستان

چارلستون W. Va. — تعداد پرونده های حقوقی رشد کرده است به پنج مربوط به مرگ ناگهانی از هفت نفر در یک West Virgi

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

چارلستون W. Va. — تعداد پرونده های حقوقی رشد کرده است به پنج مربوط به مرگ ناگهانی از هفت نفر در یک West Virginia جانبازان بیمارستان که در آن سابق دستیار پرستاری مراجعه کننده به عمد آنها را غیر قانونی تزریق انسولین است.

طرح دعوی در دادگاه فدرال واصل شد دوشنبه در مارس 2018 مرگ مورچه D. Edgell در Louis A. Johnson VA Medical Center در کلارکسبرگ. کت و شلوار و گفت: مدیران و کارکنان ساخته شده و هیچ تلاشی برای بررسی مرگ و میر غیر قابل توضیح و "نتوانست به درستی حفاظت از مورچه Edgell و دیگران جانبازان از یک قاتل زنجیره ای" استخدام بیمارستان.

مورگانتاون وکیل دینو کلمبو واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از Edgell پسر, استیون Edgell. پدر او یک 84 روز جانباز از نقطه مرکزی است.

طرح دعوی در دادگاه که به دنبال نامشخص خسارت آخرین به محرمانه گسترده سیستم از شکست در بیمارستان.

اخراج بیمارستان پرستاری دستیار Reta Mays گناه التماس کرد در اوایل این ماه به عمد به قتل هفت بيمار با دوز کشنده از انسولین است. میز, 46, چهره تا به زندگی در زندان برای هر یک از هفت فقره قتل درجه دوم. تاریخ صدور حکم تعیین شده است.

ذرت بستری در درخواست جلسه به عمد به قتل جانبازان تزریق آنها با unprescribed انسولین در حالی که او مشغول به کار شیفت شب در بیمارستان در شمال غرب ویرجینیا بین 2017 و 2018. انگیزه او هنوز مشخص نیست. آمریکا وکیل لایحه پاول گفت: مقامات دریافت نکرده یک "رضایت بخش پاسخ به" سوال در مورد استدلال پشت اقدامات او.

طرح دعوی در دادگاه گفت: دولت فدرال نتوانست به درستی آموزش مربی و نظارت بر میز یا صفحه شخصی و حرفه ای پس زمینه.

Edgell ذکر شده علت مرگ به عنوان پیشرفته زوال عقل اشتباه بود و این دعوی در دادگاه گفت. خود پزشکان "به سادگی نوشت: آقای Edgell به عنوان یکی دیگر سالمندان کهنه که مرده بود با وجود شدید و غیر قابل توضیح هیپوگلیسمی یا قند خون پایین.

کالبد شکافی انجام شده نزدیک به نه ماه بعد اعلام Edgell مرگ یک قتل ناشی از تزریق انسولین کت و شلوار گفت.

پرونده مشابه واصل شده است در ژانویه سال 2018 مرگ در بیمارستان ارتش جانباز رابرت لی Kozul Sr. آوریل سال 2018 مرگ و میر ناشی از نیروی هوایی جانباز جورج نلسون شاو Sr. و کهنه سرباز ارتش فلیکس کرک McDermott و ژوئن 2018 مرگ نیروی دریایی جانباز جان ویلیام هالمن.

دستیار آمریکا وکیل فرد B. Westfall جونیور گفت: در دادگاه تشکیل پرونده دوشنبه در پاسخ به برخی از پرونده های حقوقی دیگر که Mays عمل خارج از محدوده خود اشتغال فدرال دولت باید در قبال او رفتار جنایی و مناسب باید اخراج شود.

VA دولت است دومین بخش مسئول 9 میلیون جانبازان نظامی. آژانس مدیر سابق اخراج شد در سال 2018 در پی یک کبودی اخلاق رسوایی و نصب شورش در آژانس و دکتر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد به جای او تا به حال به برداشت نامزدی خود را در میان اتهامات سوء رفتار.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان بابا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن