FDA لغو اضطراری هیدروکسی کلروکین تصویب بیش از عوارض جانبی نگرانی

غذا و دارو در روز دوشنبه لغو اجازه خود را برای پزشکان به استفاده از داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399

غذا و دارو در روز دوشنبه لغو اجازه خود را برای پزشکان به استفاده از داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین در بیماران بستری با COVID-19 coronavirus.

مقامات FDA گفت: این داروها که ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک امکان "تغییر بازی" در مبارزه با این بیماری هستند "بعید است موثر باشد" و پس از آنها امکان عوارض جانبی جدی از جمله آریتمی قلبی خود را از مزایای بالقوه "دیگر بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه."

جزئیات بعدی: ما نیروهای کره جنوبی ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در پایگاه های وسایل نقلیه

اعلام می آید استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 کاهش یافته است در امور جانبازان تجهیزات پزشکی. و تجویز مواد مخدر برای درمان حداقل 1,300 بیماران مبتلا به این بیماری است. استفاده از در و به اوج خود رسید هفته مارس 29 با 404 بیماران دریافت کننده آن است.

در هفته آخر ممکن است, اما, VA پزشکان از آن استفاده می شود فقط سه بار با توجه به VA وزیر رابرت Wilkie.

پژوهش اطراف کلروکين و هیدروکسی کلروکین اثربخشی به عنوان یک COVID-19 درمان فرو رفته در بحث از محققان فرانسوی منتشر شده در یک مطالعه کوچک نشان داد که این کاهش ویروس شمارش در 20 بيمار در عرض یک هفته از آن که اداره و درمان و شش نفر هنگامی که زوج با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

اما دقت علمی که مطالعه همراه با تحقیقات بیشتر توسط همین دانشمندان همواره مورد سؤال بوده است.

بررسی گذشته نگر با استفاده از هیدروکسی کلروکین بر VA بیماران با COVID-19 یافت که 28 درصد از جانبازان که با دریافت این دارو درگذشت; و 22 درصد از کسانی که موفق به دریافت هیدروکسی کلروکین همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین نیز درگذشت; در حالی که فقط 11 درصد از بیماران در این مطالعه که دریافت استاندارد مراقبت درگذشت.

هنوز که تحقیقات را ارائه نمی دهد بینش بسیار در اثر آن یا پس از آن ساده تجزیه و تحلیل داده ها در استفاده از آن در میان کسانی بودند که به شدت بیمار در هواکش و رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی. همه شرکت کنندگان در این پژوهش مردان, تقریبا تمام شد و همه حال متوسط سن بیش از 65 -- جمعیت قرار داده شده است که آنها را در معرض خطر بالاتر برای موارد شدید از coronavirus.

دیگر تحقیقاتی که در مورد ایمنی از کلروکين و هیدروکسی کلروکین بود پس گرفت و پس از داده های این مطالعات مبتنی بر داشت معیوب.

مقامات FDA گفت: آنها تصمیم خود را در کارآزمايی بالينی در بيماران بستری که نشان داد هیدروکسی کلروکین تا به حال هیچ سود بر ميزان مرگ و مير و یا در سرعت بازیابی. آنها همچنین بررسی داده که "دوز پیشنهادی رژیم ... بعید بود برای کشتن و یا مهار" به SARS-CoV-2 coronavirus.

دکتر Remington Nevin, یک پزشک سابق ارتش که در حال حاضر اجرا می شود, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به کمک به مردم بیمار توسط برخی از داروهای ضد مالاریا در میان اولین زنگ خطر را به صدا در کلروکين را از عوارض جانبی بالقوه خطرناک.

او گفت سازمان Quinism بنیاد قصد دارد با ارسال نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که درخواست بیمارانی که دچار عوارض جانبی از مصرف این داروها برای COVID-19 از جمله برخی از عصبی و روانی شرایط دریافت غرامت برای صدمات خود را.

"توجه در حال حاضر باید تمرکز بر حصول اطمینان از HHS با این نسخهها کار با FDA و سازمان های دیگر برای اطمینان از آنها مناسب برای جبران آسیب های پایدار توسط کسانی که آسیب دیده اند با مواد مخدر' استفاده تحت اضطراری با استفاده از مجوز از طریق مکانیسم های موجود از این بیماری همه گیر مقابله با آسیب های جبران برنامه" Nevin گفت.

تعداد VA بیماران با فعال موارد از COVID-19 coronavirus افزایش یافته است به طور پیوسته در ماه ژوئن از 1,494 در ژوئن 2 به 1,767 از ژوئن 15. در مجموع 17,132 جانبازان در چهارمحال و سیستم بهداشت و درمان باید قرارداد این ویروس پس از وقوع آغاز شد و 1,438 فوت کرده اند.

سی و چهار و کارکنان نیز فوت کرده اند.

در طول کنگره شهادت 28 مه Wilkie گفت و پزشکان تصمیم گرفتند به بیماران انتخاب دارو به دلیل "وجود دارد به امید."

"که ممکن است آخرین چیزی که آنها را جدا از زندگی و مرگ" Wilkie گفت.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: جانبازان با COVID-19 ممکن است سرطان پروستات مواد مخدر در دادگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب