Farmworkers ضروری هستند اما حقوق خود را منعکس نمی کند که

از پنجره ها از آپارتمان من در بروکلین من به تماشای چیزهای عجیب و غریب—یک فرد کامل منطبق کت و شلوار راه رفتن سگ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

از پنجره ها از آپارتمان من در بروکلین من به تماشای چیزهای عجیب و غریب—یک فرد کامل منطبق کت و شلوار راه رفتن سگ خود را—اما همچنین ثابت همه چیز.

یک FreshDirect تحویل کامیون را می کشد تا بر روی بلوک حداقل یک بار در هر روز و تحویل مواد غذایی کارگران—hustling بر پا موتورگازی یا دوچرخه—در ادامه به ارائه من و شماری دیگر محله در نیویورک مورد نظر خود را با وعده های غذایی با وجود خطر از آینده در تماس با بسیاری از خانواده ها.

من فوق العاده سپاسگزار برای زندگی در یک شهر که در آن مواد غذایی تحویل فرهنگ است که در حال حاضر پخته شده در. در مکان های که در آن که چنین نیست و مردم با عجله به فروشگاه های مواد غذایی به رفت و برگشت قفسه تقریبا در تمام مواد غذایی—سالم ناخواسته و همه چیز را در میان.

Stepdad من یک شرکت نان راننده کامیون در روستایی در جنوب تگزاس نمی تواند خالی کردن پالت خود را به اندازه کافی سریع در تحویل او متوقف می شود برای صف کردن و ناامید مشتریان. در واقع بسیاری از صاحبان فروشگاه ها درخواست او را برای قرار دادن نان در پشت خود ثبت پول نقد همراه با سیگار و بلیط لوتو به طوری که آنها می تواند نظارت و انصراف خود را از جیره غذایی با آرامش بیشتر.

هر دو FDA و CDC ادعا می کنند که مواد غذایی را نمی توان یک بردار انتقال coronavirus. اما اگر آن بود ؟ که متهم به عنوان منبع عفونت—مرغ کارگر سبزی کننده لبنیات گاو milker یا stepdad من?

برای بیش از یک قرن farmworkers—آیا مهاجران و یا شهروندان و حقوق خود را رفته اند و نادیده گرفته شده توسط دولت فدرال است. شما ممکن است فکر: ندارد بسیاری از مواد غذایی ما برداشت توسط ماشین آلات این نقطه ؟ در واقعیت تنها برخی از محصولات کشاورزی مانند ذرت و یا گندم را می توان برداشت توسط ماشین آلات در حالی که ظریف تر میوه ها و سبزیجات باید با دست برداشت. Farmworkers' بدن هستند موجب ویرانی خم شدن کار حرکت های تکراری و صدمات و قرار گرفتن در معرض سمی آفت کش ها; دستمزد خود را به شدت عقب مانده است که از کارگران صنعتی. آنها با انجام 10 تا 14 ساعت کاری در سرما و گرما (و حتی آتش سوزی دود) و اغلب به اندازه کافی دریافت نمی استراحت و آب و غذا و سایه می شکند.

هر چند برخی از کشاورزی باید اولویت بندی عادلانه و انسانی درمان از کارگران خود را, دیگران چشم پوشی farmworkers' شکایت از آسیب یا بیماری تا زمانی که خیلی دیر با استناد به فشار از برداشت برنامه و سهمیه روزانه و یا به سادگی باور نمی کارگران هستند که درد بسیار.

حتی اگر کمک های پزشکی در دسترس است به عنوان یک درصد زیادی از farmworkers undocumented آنها دریغ به دنبال آن—نه تنها به دلیل هزینه و یا موانع زبان بلکه ممکن است دلهره و اخراج. و حتی اگر آنها در حال کار از نظر قانونی برداشت عصبی هستند در مورد از دست دادن شغل خود را اگر آنها را به یک دکتر مراجعه کنید. برای همه این دلایل farmworkers' امید به زندگی نگه می دارد در به طور متوسط 49 سال در مقابل میانگین ملی از 79 سال است.

این COVID-19 همه گیر شده در معرض شکسته ما یا بسیار شکننده سیستم های مراقبت به چالش کشیده و ما را به توجه و تقویت آنها. آن را نیز بدبختانه بسیاری از چیزهایی را بر روی سر خود را—به خصوص راه بحث ما در مورد کسی که یک "غیر ماهر," "ماهر" و یا "ماهر" کارگر در این کشور است.

وجود دارد هیچ چیز مانند یک کارگر ماهر و در عین حال farmworkers و دستمزد پایین کارگران مواد غذایی به سقوط به رده که در همه زمان ها. و در حال حاضر این "ماهر" کارگر (اکثریت مهاجران) تلقی شده است "ضروری" به منظور معاف آنها را از پناهگاه در محل بخشنامه در کشاورزی هاب مانند کالیفرنیا.

تدوین مواد غذایی هرفسترس به عنوان "ضروری" نیز اجازه می دهد تا دولت به خاطر واردات آمریکای لاتین مهاجران به این کشور به عنوان کارگران فصلی کشاورزی با وجود هر گونه محدودیت های مسافرتی قرار داده شده در مرزهای ملی. نهاد در سال 1986 این H-2A برنامه (که شاغل 258,000 کارگران مهاجر در سال 2019 بیشتر از مکزیک) است که اساسا یک تناسخ در جسم تازه از 1942-1964 Bracero برنامهکه به طور مشابه, توزیع میلیون ها مهمان کارگر قرارداد. در هر دو این برنامه ها کارگران ملزم به یک کارفرما و اغلب تجربه ناکافی و دستمزد و مسکن و مراقبت های پزشکی است. یک بیماری همه گیر ممکن است آن را به خصوص در حال حاضر آشکار اما کار farmworkers همواره ضروری است و این مردم شایسته خود را پناهگاه و سیستم های حفاظت.

...کار از farmworkers همواره ضروری است و این مردم شایسته خود را پناهگاه و سیستم های حفاظت.

بدون در نظر گرفتن نژادی پس زمینه و یا وضعیت مهاجرت کارگران در پایین زنجیره غذایی در حال تجربه شرایط رسیده برای coronavirus سرایت. به عنوان بسیاری از همین حالا باید اتومبیل خود را farmworkers ادامه به حمل و نقل به و از کار خود را در سایت های کهنه claustrophobic وسایل نقلیه. با وجود کلاس های متعدد اقدام دعاوی اخلال در صد از آنها هنوز هم از اساسی توالت و دست شویی امکانات در این زمینه است. مواد غذایی کارگران در کارفرما-ارائه مسکن یا ارزان متل—از مرکبات وانت در کالیفرنیا به خرچنگ پردازنده در مین—تحمل ویران شلوغ چهارم بدون تهویه مناسب آشپزخانه و یا حمام است. برخی از کارگران فکر می کنم ترتیبات آنقدر ناراحت کننده است که آنها با توسل به کمپینگ در خارج زندگی می کنند و یا در ماشین.

بیشتر مضحک چیزی است ؟ کسانی که کار خیلی سخت به ما خوراک رفتن unfed خود را. Farmworkers' و مواد غذایی دیگر کارگران کم دستمزد به این معنی است که آنها نمی توانیم خیلی از مواد غذایی به کمک آنها برداشت و توزیع و طبخ و یا خدمت. فقط به خاطر اینکه آنها در اطراف مواد غذایی تمام وقت و نیست خود را برای اطمینان از امنیت غذایی و تغذیه مناسب. این کاملا مخالف به خصوص در میان COVID-19 کسب و کار مواد غذایی خاموش شدن ناگهانی و فروشگاه مواد غذایی و وحشت.

اگر ما در حفظ و رفتن این راه, این ماده اگر کارگران مواد غذایی را مریض مرتبه و زنجیره غذایی ما خواهد شد و به هرج و مرج; این ماده از زمانی که. ما نمی خواهد برای آماده فاجعه بار کمبود و تاخیر است که رخ می دهد اگر farmworkers در این کشور بیمار است و نمی تواند کار کنه. وجود دارد همواره خطر بهداشت عمومی در راه است که ملت ما صنایع غذایی عمل کرده است در پشت زیر جبران می شود و کار می مردم اما COVID-19 می اندازد این خطر را بیشتر تسکین.

به جای انتظار برای این ویروس به فوران در غذا تامین فضاهای ما باید در پیوستن به مبارزه برای مزرعه و کارگران مواد غذایی به اعطا مرخصی استعلاجی بهداشت و درمان و پزشکی, تست, بهداشتی, مسکن, اضافه کاری/خطر و امن کار فضاها و تجهیزات. انواع دادخواست مشترک اظهارات و نامه های باز شده توسط کارگر سازمان های حمایتی به خواندن گردش و ثبت نام. در نهایت همه گیر-عصر حقوق تبدیل دائمی خواهد بود و مدتها در انتظار و استقبال برداشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن