خانواده می خواهد نظامی برای کمک به یک تفنگدار دریایی مقابله با یک حمله; در عوض, او در یک سرتیپ

بدنی Thae اهو تلاش کرده است در پنج سال پس از او می گوید: او تجاوز جنسی توسط یک همکار دریایی. حمله خود را تغیی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

بدنی Thae اهو تلاش کرده است در پنج سال پس از او می گوید: او تجاوز جنسی توسط یک همکار دریایی.

حمله خود را تغییر و سلامت روانی به تدریج بدتر با توجه به خواهرش پان Phyu و حروف نوشته شده توسط اهو و دیگران. او اقدام به خودکشی در اوایل این سال است.

در حال حاضر او در بخش بریگ.

اهو خانواده و دوستان و طرفداران متخصص در نظامی تجاوز جنسی در حال هل دادن برای آزادی او. آنها می گویند او را محروم از درمان پزشکی کافی در داخل نیروی دریایی تثبیت Brig در Chesapeake, جایی که او برگزار شده است در حبس پیش از محاکمه از ماه ژوئن 19.

معلوم نیست چرا اهو شده است قفل شده است و تا سه هفته گذشته. مقامات با تفنگداران دریایی کاهش یافته است می گویند توضیح این مورد در قبل از ارجاع مرحله نظامی روند قضایی.

"در منافع حفظ یکپارچگی روند قضایی حصول اطمینان از حق خود برای حفظ حریم خصوصی و عادلانه و بی طرفانه روند در این زمان زود است برای اظهار نظر در مورد اتهامات و یا آنچه ممکن است رخ دهد:" آنها در بیانیه ای گفت.

در نامه ای به سناتور ایالات متحده در آریزونا اهو -- 26 ساله و اداری متخصص دریایی سپاه هوش مدارس روی سد گردن پایگاه دریایی -- گفت: او می خواهم دستگیر شده برای حمله با سلاح مرگبار پس از یک روانی شکستن در ماه آوریل است. در یک نامه جداگانه دوست پسر او را گفت: او قربانی این حادثه و معتقد است که این مورد باید کاهش یافته است.

اهو هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال به اتهام اشاره شده علیه او از طریق یک ماده 32 شنوایی. اگر که اتفاق می افتد این مورد در برابر او خواهد بود عموم گذاشته شد.

اهو به دنبال پزشکی بازنشستگی در اوایل سال جاری برای دریافت کمک برای PTSD اما تفنگداران دریایی بودند و به دنبال اداری جدایی, با توجه به یادداشت از او دفاع وکیل. که می تواند او را به از دست دادن مزایای پزشکی وکیل گفت.

"آنها در حال ارسال به بخش بریگ برای حبس پیش از محاکمه به جای من دریافت مراقبت" اهو نوشت: در نامه ای به آریزونا سناتور. مارتا McSally ماه گذشته. "من شده اند به محاکمه و به تمرکز بر قانونی به جای مراقبت از سلامت روان اشتباه است. من مهاجم باید در بخش بریگ به جای من."

Phyu یک ملوان نیروی دریایی مستقر در سان دیگو گفت: خواهر او به کمک نیاز دارد.

"هر قانونی (اتهامات) آنها می خواهند به انجام آنها می توانید انجام دهید در حالی که او هنوز هم قادر به دسترسی به مراقبت های پزشکی"او گفت:.

با استناد به مکالمات با خواهر, خواهر Phyu ادعا اهو برگزار می شد به شدت محدود سلول انفرادی.

سرهنگ Cmdr. مت شوالیه سخنگوی نیروی دریایی پرسنل فرماندهی که نظارت بر بخش بریگ گفت که در حالی که اهو بود در یک نقطه در زیر حداکثر بازداشت او در حال حاضر در رسانه بود و هرگز در انزوا. او گفت: اهو است که در یک سلول و, اما می تواند حرکت کند در زندانی در منطقه با محدودیت.

همانطور که برای اهو پزشکی, وضعیت, شوالیه گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات اما اهو بود که دیده هفتگی توسط پورتسموث نیروی دریایی در مرکز پزشکی سلامت روان مقامات.

دریایی مقامات اضافه شده است که یک نماینده از اهو فرمان نیز صحبت می کند با بارگیری در این هفته.

شده است وجود دارد ابراز حمایت از اهو دوستان در داخل و خارج از سرویس شده اند که به اشتراک گذاری داستان خود را در رسانه های اجتماعی. Phyu به تشویق مردم به ارسال نامه به اهو در Chesapeake.

یک Facebook صفحه به نام عدالت برای Thae اهو آغاز شده توسط Phyu به دست آورده در حدود 1,300 پیروان در کمی بیش از یک هفته است. آنلاین جمع آوری کمک برای او حقوقی و هزینه های پزشکی را به دست آورد بیش از $3,600.

آنلاین کمپین اهو به دست آورده کشش در هفته های اخیر در میان یک مکالمه ملی بیش از تجاوز جنسی در ارتش. که گفتگو به دنبال مارس 22 ناپدید شدن و متعاقب آن مرگ از ارتش Pfc. ونسا Guillen.

Phyu گفت که او نیز تجربه تجاوز جنسی در حالی که خدمت اما مفید در زنجیره ای از فرمان او ساخته شده تجربه قابل تحمل تر.

او پیشرو شارژ از راه دور برای خواهر او گفت: اهو خواسته است او را به کمک در هر راه او می تواند.

""من ترک خوردگی'" اهو گفت خواهرش در یک تماس تلفنی در اوایل این هفته با توجه به Phyu.

"من به او گفتم او بسیار قوی دریایی" Phyu گفت.

اهو و خواهر او متولد شدند و در یک اردوگاه پناهندگان برمه در تایلند Phyu گفت. خانواده بعد از حل و فصل در Fort Wayne, Indiana, قبل از هر دو خواهر به ارتش پیوست.

"او خواهر کوچکتر من اما من از نگاه کردن به او" Phyu گفت. "او دوست دارد که یک دریایی و دفاع از آن را می پوشد او را با چنین غرور و افتخار است. اما در برخی از نقطه در سلامت روانی خود را برای اولین بار آمده است."

در سال 2015 در حالی که مستقر در اوکیناوا, ژاپن یک همکار دریایی تجاوز جنسی اهو, او به او گفت, خواهر, وکیل مدافع و دوست پسر.

"Thae رفته از طریق جدی آشفتگی و درد و رنج پس از" حمله او پسر مایکل ادوارد Hinesley همچنین دریایی نوشت: در مارس نامه ای به اهو را افسر فرمانده. "او تا به حال رفته داخلی و تلاش برای نگه داشتن او فراموش نشدنی گذشته یک راز پس از او بر این باور بود که تنها راه برای پنهان کردن از تحقیر او مواجه شده است. تلاش خود را برای پنهان کردن و نگه داشتن همه چیز داخلی کار نمی کند و آن چیزی که بسیار است که او نمی خواست به او را تحت تاثیر قرار زندگی شخصی یا حرفه ای انجام داد که فقط."

در این نامه ارائه شده به Virginian-خلبان توسط Phyu. Hinesley نیست پاسخ به درخواست برای مصاحبه.

این معلوم نیست که دقیقا اهو اولین گزارش حمله به مقامات نظامی اما او گفت: در نامه ای به McSally که او به فرمان او در سال 2018 است. او گفت که او مبتلا به PTSD است که در سال.

"من به طور مداوم با بیان مسائل من و من ذکر من تجاوز جنسی به رهبری پس از" سپس اهو نوشت: در این نامه است. "اما من نمی دریافت مراقبت از فرمان من است که من مورد نیاز و به جای آنها من را در بیشتر عزادار و خصمانه در محیط کار بود که من اهانت آمیز سلامت روان درمان به جای بهبود آن است."

سپاه تفنگداران دریایی کاهش یافته است به بحث در مورد اهو را از اتهامات پرونده شد و سنن.

"این است که نامناسب به نظر عموم در مورد تجاوز جنسی تحقیقات" مقامات در بیانیه ای گفت:. "سپاه تفنگداران دریایی طول می کشد اتهام تجاوز جنسی بسیار جدی انجام مستقل دقیق و حساس تحقیقات از تمام اتهام تجاوز جنسی حوادث است."

در نامه ای به McSally, اهو گفت که او دستگیر شده بود برای 5 آوریل حادثه است. Hinesley دوست پسر, نوشت دریایی مقامات در اواسط ماه مارس به می گویند که او فکر نمی کنم آنها باید به دنبال هر گونه اتهام علیه او.

"او یک قربانی تجاوز جنسی به و همه چیز را که اتفاق افتاده است به او می تواند به راحتی به او خدمات مرتبط با تروما" Hinesley نوشت. "مراقبت از قربانیان خشونت جنسی است که آنچه ما به عنوان تفنگداران دریایی و ما نمی چسبیدن به آنها را به خشک."

اهو دفاع وکیل سروان. تایلر بلر نوشت: در مارس یادداشتی به سد گردن جدا شدن این افسر فرمانده که اتهامات اخیر ناشی از "یک واکنش بد با تجویز دارو است که به او یک روانی شکستن."

که و سوء دیگر اتهامات که اهو "شفاهی متنبه تفنگداران دریایی برای انجام کار خود را ضعیف" بلر نوشت: "جدی نیست به اندازه کافی به حکم فرماندهی محروم کردن او از پزشکی بازنشستگی."

معلوم نیست دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد و یا زمانی که. دریایی سپاه' قانونی کتاب آمده است که یک سرویس عضو باید با توجه به تفهیم اتهام ظرف 120 روز پیش از محاکمه داری.

اهو نوشت که همه او می خواهد دسترسی به مراقبت های پزشکی و یک محاکمه عادلانه.

مقامات نظامی او گفت:, "بودند ارتجاعی به جای کمک به من در آغاز راه است."

"در حال حاضر من رو بزرگتر نبرد و من نمی دانم اگر من می توانید آن را اداره کنم."

این مقاله نوشته شده توسط کاترین Hafner از Virginian-خلبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویرجینیایی-خلبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب