F-35A مشترک Strike Fighters ممنوع از پرواز در نزدیکی رعد و برق و بیش از, انفجار نگرانی

لاکهید مارتین شرکت به تازگی متوقف شده F-35 Joint Strike Fighter تحویل بیش از یک داخلی گاز موضوع است که می توا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

لاکهید مارتین شرکت به تازگی متوقف شده F-35 Joint Strike Fighter تحویل بیش از یک داخلی گاز موضوع است که می تواند stealth fighter به منفجر شود اگر توسط رعد و برق زده.

این شرکت گفت: ارشیو انجام تعمیر و نگهداری روزمره بررسی در اگدن هوا تدارکات پیچیده در یوتا دریافتند آسیب به لوله در داخل پردازنده گاز بی اثر نسل سیستم شناخته شده به عنوان OBIGGS در نیروی هوایی را از نوع Lightning II هواپیمای جت.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی یک نام می تواند به سقوط تحت پنتاگون جدید تنوع نقد و بررسی

"لاکهید مارتین آغاز تاخیر در تحویل در حالی که ما تایید F-35 تولید منطبق با مشخصات با توجه به OBIGGS نصب و راه اندازی" این شرکت در بیانیه ای گفت. "ما در حال کار با F-35 برنامه مشترک در یک ریشه و علت اقدام اصلاحی بررسی برای تعیین گام های بعدی آن را به عنوان به نظر می رسد این ناهنجاری اتفاق می افتد در این زمینه پس از تحویل هواپیما."

در حالی که تحویل را از سر گرفت پس از نزدیک به چهار هفته مکث های JPO توصیه کرده است محلی F-35A اسکادران فرماندهان برای جلوگیری از پرواز "در 25 مایل از رعد و برق یا رعد و برق" با توجه به این بیانیه. حملات رعد و برق در هواپیما در حال آماری نادر رخ می دهد در مورد یک بار در هر سال با توجه به اداره هوانوردی فدرال.

مشاوره راهنمایی را در محل باقی می ماند تا زمانی که علت ریشه ای و اقدام اصلاحی بررسی کامل است گفت: JPO سخنگوی Brandi شیف. "ایمنی F-35 اپراتورها همچنان پایدار با اولویت بالا برای JPO," شیف گفت: در یک ایمیل.

در اوایل این ماه بلومبرگ گزارش ناقص لوله یافت شد ظرف 14 از 24 نیروی هوایی مدل از جت جنگنده تحت بازرسی. لاکهید مارتین سخنگوی برت Ashworth گفت: دفاع News نقص به نظر می رسد محدود به نیروی هوایی را نوع جت است که همچنین نسخه پرواز توسط اکثر برنامه شرکای بین المللی.

این OBIGGS آثار به جای مقدار اکسیژن ساخته شده است تا در مخزن سوخت با نیتروژن. انجام این کار کمک می کند تا جلوگیری از بخارات در مخزن سوخت از combusting باید جت رعد و برق زده شود.

F-35 است دیده می شود این مشکل قبل از: پنتاگون مدیر عملیاتی تست و ارزیابی (نقطه E) فاش کمبود و قدمت آن به سال 2009 در سال 2012 گزارش گفت: "این سیستم است که قادر به حفظ مخزن سوخت inerting از طریق برخی از مهم بخشی از یک ماموریت شبیه سازی شده مشخصات."

وزارت دفاع در آن زمان به نام برای شبیه توقف پروازها در طول طوفان برای جلوگیری از حملات رعد و برق. این کمبود باعث طراحی مجدد به "بیشتر یکنواخت توزیع نیتروژن-هوای غنی شده در سراسر مخازن سوخت" با توجه به یک نقطه&E گزارش.

پرواز محدودیت برداشته شد در سال 2014 پس از تعمیر با توجه به اخبار دفاع.

F-35 برنامه را در کل هزینه شده است و پیش بینی شده در بیش از $1 تریلیون بیش از 50 سال خدمات مادام العمر. گذشته خود گرفتار شده است با ضعف -- از جمله موتور, آتش سوزی ساختاری ترک و پوست کندن و خرد عایق در آن خنک کننده خطوط -- همراه با سرریز هزینه.

تولید نیز متوقف به مدت دو هفته در ماه نوامبر پس از توسعه دهندگان کشف یک "co-mingling" از انواع مختلف اتصال دهنده مورد استفاده در هواپیما.

با وجود ادامه مسائل پنتاگون در ماه اکتبر نهایی یک مبلغ 34 میلیارد دلار توافق با لاکهید برای سه دسته از F-35s -- سفت کننده تا یک معامله برای 478 F-35 هواپیماهای بزرگترین خرید تاریخ.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در از بین بردن تولید کنندگان خارجی از F-35 زنجیره تامین

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب