Ex-سبز کلاه بره پشت ونزوئلا حمله مشکوک به سرقت ادبی

میامی — سابق سبز کلاه بره پشت یک شکست حمله نظامی در ونزوئلا می توانید اضافه کردن یکی دیگر از تخلفات به لیست د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

میامی — سابق سبز کلاه بره پشت یک شکست حمله نظامی در ونزوئلا می توانید اضافه کردن یکی دیگر از تخلفات به لیست در حال رشد از پتانسیل پیچ یو پی اس — برش و چسباندن سرقت ادبی.

این سایت برای اردن Goudreau را Silvercorp ایالات متحده آمریکا به نظر می رسد باید برداشته تمام معابر از وب سایت وزارت امنیت داخلی و همچنین یک اجرا توسط مدیریت بحران شرکت است. نیز وجود دارد که صفحات موجود در این سایت بدون لینک فعال با عبارت تقریبا یکسان به آنلاین متون از سخنران الهام بخش Tony Robbins تر-تاسیس رقیب خصوصی در صنعت امنیت و چاپ خوب از آنلاین وب سایت آموزشی کلاس.

Goudreau دارای مسئولیت شکست خورده نظامی حمله روز شنبه به تصرف سوسیالیستی رهبر نیکولاس مادورو که منجر به بازداشت در ونزوئلا از دو دستیار سابق نیروهای ویژه همکاران. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرده است هر گونه مسئولیت برای مسلح حمله.

Goudreau گفته او استخدام شد در سال گذشته توسط رهبر مخالفان ژوئن Guaidó چیزی ایالات متحده آمریکا-حمایت ونزوئلا از مجلس را رد کرده است. یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است که در سال گذشته Goudreau کمک قطار یک تیم نظامی ونزوئلا فراریان در کلمبیا به انجام یک حمله.

مرتبط با: ما نه درگیر در ونزوئلا کودتا تلاش SecDef اصرار دارد

"هنگامی که یک بحران مطرح می شود اولین چیزی که مردم اغلب به دنبال یک رهبر: کسی که می داند که چگونه به حل این مشکل خواهد شد و گام های لازم برای انجام این کار" خوانده شده صفحه اصلی SilvercorpUSA.com که ویژگی های تصاویر از Goudreau شلیک مسلسل در نبرد, در حال اجرا, shirtless تا یک هرم و پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی است.

به جز جایگزین کلمه Silvercorp پنج جمله blurb یکسان است به یک پاساژ در وب سایت تاکر/سالن یک Jacksonville, Florida مبتنی بر روابط عمومی شرکت که متخصص در مدیریت بحران است.

یک بخش از سایت خود را ترویج شرکت تخصص در "فاجعه طبیعی کاهش" بالابر سه جمله را کلمه به کلمه از امنیت وب سایت.

Goudreau آشکار سرقت مالکیت معنوی برای اولین بار شناسایی شده توسط ناشناس رسانه های اجتماعی sleuth منتشر شده که یافته های خود را تحت رسیدگی @Z3dster در توییتر. "که #SilvercorpUSA سایت ویژه" فرد نوشت.

"اگر کسی در انجام کسب و کار با او باید این را مطرح کرده ام برخی از جدی قرمز پرچم" @Z3dster در مصاحبه ای گفت: آنچه که او گفته بود سوز تلفن پس از اول رسید از طریق پیام مستقیم در توییتر. او کاهش یافته است به ارائه نام واقعی او و یا محل اما گفت که او یک مدیر سیستم با تحصیل در رشته علوم سیاسی از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است.

Z3dster زمانی شهرت در سال 2017 برای کشف سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort ممکن است با استفاده از رمز عبور آنلاین "Bond007."

Goudreau آویزان هنگامی که تماس با گوشی در روز پنج شنبه. دیوید Volk که ملبورن فلوریدا-بر اساس قانون شرکت نمایندگی Goudreau در گذشته معاملات با Guaidó مشاوران در میامی به نظر کاهش یافته و یا حتی تایید اینکه آیا او نشان دهنده نیروهای ویژه veteran با سه برنز ستاره.

"لطفا برای جلوگیری از تماس با دفتر ما" Volk گفت: در پاسخ به یک AP e-mail.

خور Goudreau خود جیمز باند مانند هاله او تا به حال یک حساب gmail با "007" است که Z3dster یافت. دوست Goudreau تایید کرد که این حساب متعلق به ex-سبز کلاه بره. عکس آیکون مرتبط با آن حساب مسابقات یکی از ایالات متحده سرباز جنگی مشابه از طریق یک لنز دوربین در مناطق کوهستانی است که به نظر می رسد در Silvercorp وب سایت با توجه به Z3dster.

دوستان صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی گفت: او معتقد است Goudreau طراحی وب سایت خود را. دامنه ثبت شده بود در ماه فوریه 2018 توسط یک کسب و کار سابق شریک است. یک کپی از این سایت دانلود شده توسط AP در مارس 12, نشان دهنده plagiarized معابر قبل از وجود Goudreau شد در مرکز عمده ایالات متحده, سیاست خارجی و بحران است.

در یکی از درهم و برهم اشتباه در Silvercorp سایت Goudreau به نظر می رسد که حتی کپی چاپ کوچک از کلاس آموزش ترک یک دنباله از 37 استناد از محبوب وب سایت آموزشی در حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده از وب سایت خود را. لینک به حریم خصوصی شرایط و ضوابط بود نه فعال.

"هر کس از گام گذاشتن در یک سفر شخصی به سمت بالاتر دستاورد و عمیق تر تحقق نیازهای هسته ای قوی یک پایه که در آن برای ساخت زندگی جدید خود را" می خواند یک جمله در "درخواست اردن" بخش از Silvercorp وب سایت است که یکسان به یک "درخواست تونی" در رابینز' سایت. بخش باقی مانده در Silvercorp سایت اما دیگر فعال نیست.

Sean McFate سابق ارتش ایالات متحده سرباز چترباز که مشغول به کار به عنوان یک نظامی خصوصی پیمانکار گفت: Goudreau رفتار باید افزایش نگرانی های جدی در مورد عدم اجرای قوانین ایالات متحده نیاز به آمریکایی ها که انجام خصوصی آموزش نظامی در خارج از کشور برای به دست آوردن دولت آمریکا صدور مجوز.

"شارلاتان و آماتور همواره خالی از سکنه مزدور کسب و کار" گفت: McFate که نویسنده از "قوانین جدید جنگ" در سیاست خارجی و پیامدهای خصوصی جنگ. "اما Goudreau می یابد جدید پایین. Silvercorp است به معنای واقعی کلمه 'این باند که نمی توانید به ساقه راست.' "

___

AP تکنولوژی نویسنده فرانک Bajak در بوستون کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جاشوا گودمن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: بوئینگ ارائه اولین وفادار Wingman' هواپیماهای بدون سرنشین نمونه برای تست

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب