را وارد کنید امروز! باب ویلا به 4000 $در آب تمیز, سالم, خانه سادگی با Aquasana

را وارد کنید امروز! باب ویلا به 4000 $در آب تمیز, سالم, خانه سادگی با Aquasana - باب ویلا چند چیز می تواند تا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399
را وارد کنید امروز! باب ویلا به 4000 $در آب تمیز, سالم, خانه سادگی با Aquasana - باب ویلا

چند چیز می تواند تاثیر سلامت ما تا آنجا که آب است.

بدن ما تقریبا 70% آب و تمیز و امن شیر آب لوکس است ما اغلب برای اعطا.

اما چگونه تمیز است ما آب خانگی ، میکروارگانیسم های نیترات و مواد شیمیایی صنعتی و فلزات سنگین مثل سرب را می توان در حال حاضر در سطح خطرناک – حتی در "امن" آب آشامیدنی بهداشتی جدی در اثر است که به خصوص خطرناک برای کودکان و افراد مسن و همچنین به عنوان کسانی که با حساس سیستم ایمنی بدن.

مطالعات جدید و گزارش همچنین آشکار است که صنعتی "برای همیشه" مواد شیمیایی به طور گسترده ای در حال حاضر در ایالات متحده در آب آشامیدنی منجر به افزایش نگرانی ها در مورد قرار گرفتن در معرض آلودگی است.

پس چرا آن را در معرض خطر? با Aquasana کل خانه آب سیستم تصفیه بهداشتی و سلامتی خود را در کل خانه و خانواده بهره مند خواهد شد برای سال آمده است.

شروع امروز (12:00 p. m. EST فوریه 15 سال 2020 تا 11:59 p. m. EST مارس 15 سال 2020) را وارد کنید ما $4,000 آب تمیز, سالم, خانه سادگی با Aquasana روزانه برای یک شانس برای برنده شدن تمام خانه سیستم تصفیه آب (نصب و راه اندازی شامل نمی شود).

برنده دریافت خواهد کرد یک OptimH2O کل خانه فیلتر آب یک OptimH2O اصلی تعویض فیلتر و سه OptimH2O قبل از تعویض فیلتر. لذت بردن از ایمن آب خالص برای تمام افراد خانواده – به صورت رایگان!

نتایج سالم, ثابت, اثربخشی

Aquasana انقلابی OptimH2O کل خانه فیلتر خبره به منظور کاهش آلاینده های آب از جمله:

  • بیش از 99 درصد از سرب, آزبست, کدورت VOCs و میکروبی کیست
  • 98% از هر و polyfluoroalkyl مواد (PFAS) انسان ساخته شده صنعتی "برای همیشه" مواد شیمیایی است که اغلب در آب آشامیدنی و می تواند ساخت تا در بدن باعث بیماری
  • بیش از 90% کلر و کلرآمین

نوآورانه طراحی پایدار

این OptimH2O فیلتر نوآورانه "آسانسور و جایگزین" طراحی باعث می شود آن را آسان برای مالکان به حفظ و تعویض فیلتر کارتریج بدون کمک از حرفه ای. سیستم متر چراغ شاخص از سبز به زرد به قرمز بر اساس تعداد گالن فیلتر ترک صفر حدس و گمان به وقتی که آن زمان به تغییر فیلتر.

Aquasana برنده جایزه تصفیه سیستم های طراحی شده با هر دو محیط زیست و مراقبت های شخصی در ذهن است. همه شرکت آب فیلتر اجزای طراحی شده برای حداقل ضایعات. هر دو قابل استفاده مجدد بیرونی فیلتر روده و کارتریج فیلتر ساخته شده از بازیافت قطعات و compostable مواد. با استفاده از آخرین فن آوری برای حداکثر آلاینده کاهش مشتریان بهره مندی از انواع محصولات با کارایی بالا هستند که سازگار با محیط زیست و بهبود سلامت کلی و پایداری از یک خانه.

افراد سالم سالم سیاره

بر اساس در Austin, تگزاس, Aquasana تیم معتقد است که آب پاک و محیط زیست سالم از اجزای مهم برای زندگی سالم و به طور کلی خوب بودن. این شرکت متعهد به ارائه بهترین در کلاس محصولات تصفیه آب به طوری که هر خانه می توانید لذت بردن از مزه عالی و آب سالم.

را وارد کنید در حال حاضر!

وارد باب ویلا به 4000 $در خانه سالم, سالم, شما به سادگی با Aquasana روزانه برای افزایش شانس خود را از برنده شدن در یک کل دستگاه تصفیه آب خانگی.

باب ویلا به 4000 $در خانه سالم, سالم, شما به سادگی با Aquasana (این "قرعه کشی") است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 1 اسکله 76, 408 12th Avenue, New York, NY 10018 ("حامی"). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط Aquasana (این "جایزه دهنده"). قرعه کشی متشکل از یک (1) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق ("و") در تاریخ 15 فوریه سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در 15 مارس سال 2020 (این "قرعه کشی دوره"). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن