تلاش برای تغییر و شعار باعث گرم بورس در جلسه

وزارت امور ايثارگران شماره 2 رسمی مشخص شده مراحل را با هدف "تغییر فرهنگ" از VA برای جلوگیری از آزار و اذیت جن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

وزارت امور ايثارگران شماره 2 رسمی مشخص شده مراحل را با هدف "تغییر فرهنگ" از VA برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی کارمندان و بیماران اما گفت که او خط کشید در تغییر سازمان یاد شعار به نقل از رئیس جمهور آبراهام لینکلن.

در جلسه روز شنبه که در زمان تبدیل مجادله و جمهوری خواهان و دموکرات ها فشرده بازیگری معاون وزیر پاملا قدرت بر ضرورت برخورد با آزار و اذیت جنسی پس از قتل از ارتش Spc. ونسا Guillen در فورت هود تگزاس.

جزئیات بعدی: ما F-15, جنگنده, پرواز در نزدیکی ایران هواپیمای جت مسافربری به سوریه مقامات تایید

قدرت های درگیر در testy مبادلات با تشکر. کاتلین برنج D-نیویورک که با حمایت یک لایحه برای تغییر و شعار گرفته شده از لینکلن با شکوه دومین مراسم تحلیف: "برای مراقبت از او که باید برن جنگ و بیوه و یتیم."

کلمه "او" در شعار مزین بالای در ورودی به VA ستاد در نزدیکی کاخ سفید مانع از زنان, برنج, گفت:, و اضافه کرد که او "بسیار نا امید" در امتناع از قدرت و VA وزیر رابرت Wilkie به نظر تغییر دهید.

پیام از قدرت است که "خدمات و تجربه زنان مهم نیست به شما و یا VA" برنج عنوان شده است.

قدرت شروع به پاسخ گفت: "ما شنیده ایم از برخی از زنان در هر دو طرف از این موضوع .... [اما] آنچه مهم تر است این است که چه اتفاقی می افتد زمانی که ما جانبازان از طریق درب راه رفتن ..."

او قطع برنج قبل از او می تواند پایان پاسخ خود را.

شعار می تواند اثر نگه داشتن زنان از به دنبال مراقبت های بهداشتی در VA برنج گفت. "شما بلافاصله احساس می کنید مانند شما تعلق ندارد وجود دارد."

برنج شارژ که و تنها منطق در حفظ این شعار است که "این کلمات از آبراهام لینکلن."

"من واقعا امیدوارم که شما تجدید نظر خواهد شد و موقعیت خود را متوقف ساخت اشاره به کلماتی که صحبت چندین سال پیش به این دلیل که واقعیت نظامی ما در سال 2020 بسیار متفاوت است," او گفت:.

این جلسه از خانه امور جانبازان کمیته فرعی نظارت و تحقیقات عنوان شد "ایمنی برای همه: پایان دادن به آزار و اذیت جنسی در وزارت امور سربازان سابق."

Rep. لورن Underwood, D-ایلینوی گفت: "[این] شرایط اطراف کشتار Spc. ونسا Guillen فقط اخیر یادآوری است که آزار و اذیت جنسی و تجاوز به مراتب بیش از حد معمول در نیروهای مسلح. ... خدمات اعضا که به خانه می آیند و به دنبال مراقبت در و نباید تجربه بیشتر از همان."

Guillen, a 20-year-old 3rd سواره نظام هنگ سرباز که ناپدید شد از فورت هود در آوریل 22, بود اتهام قتل توسط Spc. هارون رابینسون با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما برای غرب منطقه از تگزاس.

رابینسون بعد به ضرب گلوله کشته و خودش را هنگام مواجهه با پلیس محلی. ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از Guillen خانواده ادعا کرده است که رابینسون از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen قبل از ناپدید شدن او.

قدرت یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ که گفت او می شود مراقبت های بهداشتی از VA مطمئن آندروود که موضوع آزار و اذیت جنسی در گروه "شخصی است به من."

"من نمی دانم این اتفاق می افتد," او گفت: veteran-در-veteran آزار و اذیت. "برخی از نر جانبازان درمان نیست ما زن جانبازان هست."

فرعی اعضای ذکر شده دولت پاسخگویی دفتر گزارش نشان می دهد که یکی در چهار VA کارکنان با تجربه آزار و اذیت جنسی یا کلامی و یا فیزیکی.

جولای 14 گائو گزارش نشان داد که VA اتحاد "متناقض و ناقص" سیاست برای جلوگیری و آدرس آزار و اذیت کارکنان و جانبازان است.

قدرت ذکر شده تعدادی از طرح های در حال انجام توسط و برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی از جمله استقرار متمرکز گزارش برای پیگیری شکایات و پیگیری نتایج اما گفت که این گروه نیاز به زمان بیشتر و پول برای اجرای آنها.

او گفت: آن را می تواند تا سال 2024 به پیاده سازی یکی از گائو توصیه های بهبود سیستم گزارش دهی با داشتن VA فرصت اشتغال مدیران که شکایت آزار و اذیت جنسی در این گزارش به طور مستقیم به VA دفتر قطعنامه مدیریت.

این توصیه شامل تغییر حداقل 134 پرسنل از جانبازان اداره بهداشت و درمان به وضوح مدیریت "که طول می کشد زمان" قدرت اضافه شده است.

تشکر. کریس Pappas, D-New Hampshire, کمیته فرعی است رئیس گفت که او آماده است به قانون معرفی به سرعت بخشیدن به روند.

"من هنوز هم فکر می کنم ما می توانید انجام دهید بهتر از 2024," Pappas گفت. "مردم در حال انتظار و مردم در حال تجربه آزار امروز. من فکر می کنم چهار سال است بیش از حد طولانی است."

در شهادت او را به فرعی, مدل لباس قهوه ای بارنز مدیر گائو آموزش نیروی کار و درآمد تیم امنیتی گفت: "VA سیاست هایی برای جلوگیری از, و آدرس, آزار و اذیت, اما برخی از آنها متناقض و ناقص است.

"برای مثال کسی که نظارت پرسنل توابع [به عنوان مثال, استخدام, تبلیغات,] است همان کسی است که نظارت بر روند شکایات," او گفت:. "این می تواند ایجاد تضاد منافع. ... علاوه بر VA نمی مرکزی جمع آوری اطلاعات در تمام شکایات ساخت آن را سخت تر برای هدایت منابع خود را برای جلوگیری و مقابله با آزار و اذیت جنسی که در آن آنها مورد نیاز است.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: سرباز ونسا Guillen قتل در حال حاضر یک وحدت گریه برای نمایندگان مجلس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب