مواد مخدر, قاچاقچیان, مارس آغاز شده COVID-19 شیوع روی عرشه ناوشکن SecDef می گوید

چگونه یک نیروی دریایی ناوشکن عامل در اقیانوس آرام برداشت coronavirus موارد یک راز باقی مانده است اما دفاع بال

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

چگونه یک نیروی دریایی ناوشکن عامل در اقیانوس آرام برداشت coronavirus موارد یک راز باقی مانده است اما دفاع بالا گفت: این هفته که به مواد مخدر-قاچاق کشتی می تواند به سرزنش.

ناوشکن Kidd شد دوم اعزام کشتی جنگی نیروی دریایی به سر به عقب به بندر در حدود یک ماه پس از ده ها مورد از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus را شکست در میان خدمه.

بیش از 30 روز گذشت بین Kidd آخرین بندر بازدید در هاوایی و اولین عضو خدمه نشان COVID-19 علائم در آوریل 22, USNI اخبار گزارش, بالا بردن احتمال این که بدون علامت ملوانان ناخواسته آن. اما وزیر دفاع علامت Esper گفت: رهبران نیز با توجه به احتمال دیگر پشت شیوع بیماری است.

"یک نظریه این است که آنها می تواند آن را برداشت و در یک counterdrug ماموریت که در آن آنها کشیده بیش از یک کشتی احتمالا حمل مواد مخدر و آنها سوار کشتی و ممکن است در تماس با کسی حامل ویروس وجود دارد" Esper به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

مرتبط: چرا نیروی دریایی را متوقف کرده است آزاد کشتی COVID-19 مورد شمارش

این کید است که بر اساس ایالت واشنگتن اولین اعزام با تئودور روزولت اعتصاب حامل گروه در ماه ژانویه بود اما بعد از آن وظیفه با رفتن به اقیانوس آرام شرقی برای مبارزه با مواد مخدر در ماموریت در U. s. Southern Command.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ramped تا کسانی که ماموریت در نیمکره غربی حتی به عنوان جهان می پردازد coronavirus بیماری همه گیر. Esper گفت: ماه گذشته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تجمع نظامی counterdrug عملیات که سازمان های جنایی را اهرم دولت در حال پریشان coronavirus به حرکت بیشتر مواد مخدر.

این کید در حال حاضر در سن دیگو که در آن خدمه در حال درمان.

"همه پروتکل های مناسب هستند که به دنبال به مطمئن شوید که ما او را به دریا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" Esper گفت.

نیروی دریایی کشتی دیگر برای دیدن یک coronavirus شیوع این ناو هواپیمابر تئودور روزولت شده کنار در گوام برای بیش از یک ماه است. خدمه در حال شروع به حرکت به عقب به کشتی اما تقریبا همه تقریبا 4,800 اعضای تا به حال به تخلیه و تست شده برای COVID-19 در حالی که کشتی و ضد عفونی.

بیش از 1100 نفر از اعضای روزولت خدمه آزمایش مثبت برای ویروس. حداقل 78 نفر از اعضای کید بسیار کوچکتر خدمه حدود 300 تست مثبت است. که با توجه به آخرین آمار و ارقام نیروی دریایی منتشر شد در شیوع بیماری در 30 آوریل. خدمات پس از متوقف های به روز رسانی.

مشترک رئیس ستاد ارتش ژنرال علامت Milley روز سه شنبه گفت که او با اعتماد به نفس نیروی دریایی سخت پروتکل های جدید برای نگه داشتن رمان coronavirus کردن آن عروق کمک خواهد کرد که جلوگیری از شیوع آینده.

روز دوشنبه در یک رویداد مجازی میزبانی Brookings Institution, Esper رفت تا آنجا که به می گویند که اعزام کشتی های نیروی دریایی هستند "امن ترین محل به" در جهانی همه گیر.

"از 90 کشتی ما در دریا ما تنها دو شده اند که تحت تاثیر قرار" Esper گفت. "... دو کشتی از من فکر می کنم 94 است که یک رکورد خوب است."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: نیروی دریایی کشتی های حمل و نقل از طریق دریای بارنتز در نزدیکی روسیه برای زمان 1st پس از جنگ سرد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن