جمع آوری ده ها تن در فورت هود به تقاضا پاسخ در گم سرباز مورد

کیللین-اشک unceasingly ریخته پایین گونه ها از 16 سال Lupe Guillen در حالی که در خارج از پایگاه نظامی فورت هود

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 خرداد 1399

کیللین-اشک unceasingly ریخته پایین گونه ها از 16 سال Lupe Guillen در حالی که در خارج از پایگاه نظامی فورت هود تگزاس در شب جمعه به عنوان او و جمعیت معترضان خواستار پاسخ برای او سرباز خواهر بود که در گذشته دیده می شود تقریبا دو ماه پیش.

"اگر شخص در مقابل من در حال حاضر من می خواهم بگویم از اعماق قلب من شما می دانید حتی اگر آن را طول می کشد تا آخرین نفس من زندگی من را برای مبارزه با شما برای همیشه به خاطر شما خواهر" Lupe فریاد جمعه.

Pfc. ونسا Guillen, 20 گذشته دیده می شود در وسط یک روز کار در تاریخ 22 آوریل در پارکینگ هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود.

سرباز را شناسایی کارت کیف پول و کلید ماشین و پایگاه آپارتمان بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او شده بود و پیش از آن در روز ارتش, مقامات گفت.

فورت هود مقامات روز چهارشنبه منتشر شد بیانیه ای گفت: ادامه جستجو برای یافتن سرباز. اما یکی دیگر از Guillen خواهر Mayra طی یک کنفرانس خبری گفت: به اندازه کافی انجام شد تا او را پیدا کنید.

Mayra گفت که او می خواست برای اف بی آی-است که کمک در جستجو با توجه به فورت هود مقامات -- به بیش از مورد از محققان.

"من واقعا امیدوارم که آنها در حال انجام کار خود را به دلیل از نظر من این به نظر می رسد مانند آنها نیست" Mayra Guillen گفت.

ده ها تن از معترضان در بسیاری از سفر از ونسا Guillen شهر هوستون با حضور در تقاطع شمالی فورت هود خیابان و غرب Rancier خیابان اواخر بعد از ظهر جمعه به عنوان آنها شعار می دادند "ما می خواهیم ونسا" در حالی که نگه داشتن نشانه با تصاویر خود را.

چندین رانندگان honked خود شاخ در حمایت از معترضان در سراسر این رویداد بود که سازمان لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است.

در حالی که ونسا Guillen خانواده ابتدا تمایلی به حدس و گمان چگونه او رفت از دست رفته آنها در حال حاضر با اشاره انگشتان دست در فورت هود مافوق.

Lupe Guillen گفت: خواهر او تا به حال به جلب اعتماد خانواده است که او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت قبل از ناپدید شدن او.

Lupe گفت Guillen را به نام حداقل یک افسر مافوق که سرباز متهم به آزار و اذیت, اما نمی خواهید به انتشار این اطلاعات فقط رتبهدهی نشده است.

"هیچ سرباز مرد یا زن باید مورد آزار و اذیت جنسی مورد آزار قرار گرفته و یا مورد تجاوز قرار گرفته" Lupe گفت. "آنها هستند که خطر جان خود را برای هر روز ما و آنها باید احترام. خواهر من است نه یک شی جنسی.

"من هم از ترس به بحث" او ادامه داد. "نترس. ما نیاز به عدالت برای ونسا."

Krysta مارتینز جانباز بود که در آخرین مستقر در فورت هود یکی از کسانی که معترض در مقابل پایه جمعه. مارتینز گفت که او نیز مورد آزار و اذیت در حالی که مستقر در این پایگاه و در حالی که او را نمی دانند ونسا Guillen شخصا او در حال حاضر مبارزه برای بازگشت امن.

"من در اینجا چون همه چیز در اینجا درست است" مارتینز گفت: "ایستاده در نزدیکی فورت هود خوش آمدید ثبت نام گفت: "محل بزرگ."

"فورت هود یک مکان وحشتناک" او ادامه داد. "آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی یک چیز بزرگ در فورت هود و هرگز وجود دارد هر گونه عدالت است. خانواده نیاز به عدالت است. آنها نیاز به پاسخ."

چندین معترض در این مراسم جمعه شد کیللین ساکنان که نمی دانم ونسا Guillen و یا خانواده او را شخصا.

Marcela Barrera که زندگی در کیللین برای بیش از 45 سال گفت: او هرگز دیده می شود بسیار برای حمایت از یک علت در جامعه است.

"من شنیده ام در مورد او و آن را لمس قلب من" Barrera گفت. "من اینجا هستم تا به ایستادن برای او و خانواده اش. من در اینجا به دنبال عدالت برای ونسا."

در حالی که فورت هود مقامات در حال ارائه یک 15.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به Guillen محل خانواده است که در حال حاضر به منظور بالا بردن و حتی بیشتر بودجه به ارائه یک پاداش بالاتر و ارائه منابع بیشتر برای کمک به جستجو.

"چگونه می تواند به شما از دست رفته در یک پایگاه نظامی?" Lupe Guillen پرسید. "آنها نمی توانند حتی محافظت از سربازان خود را, چه چیزی باعث می شود شما فکر می کنم آنها می توانید محافظت از ملت ؟ آنچه باعث می شود شما فکر می کنم آنها می توانید به حفاظت از ما ؟ شما می توانید با رفتن به جنگ اما شما نمی توانید یک سرباز ؟ شما در حال پوشش چیزی است."

این مقاله نوشته شده توسط هدر آزبورن از آستین آمریکا دولتمرد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Austin American-Statesman. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن