آیا منتظر نیست برای AirPods Pro 2 برای خرید یک جفت – اینجا چرا

اپل ممکن است تجدید AirPods Pro earbuds تا اوایل سال 2022 به گفته یک تحلیلگر. بنابراین اگر شما در حال بحث خرید

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

اپل ممکن است تجدید AirPods Pro earbuds تا اوایل سال 2022 به گفته یک تحلیلگر. بنابراین اگر شما در حال بحث خرید در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای صبر کنید.

با توجه به احترام تحلیلگر مینگ چی-کو اپل توطئه اواخر 2021/اوایل 2022 انتشار. با توجه به احتمال تولید تنگناها انتشار ممکن است حتی بعد از Kuo را پیش بینی.

تحلیلگر reckons یک مدل جدید ارائه نمی رادیکال طراحی دوباره در حال حاضر تصفیه شده محصول خواهد شد اما اپل تغییر به سیستم-در-بسته داخلی به جای تخته مدار نشستن در مدل های فعلی است. می رود که برای یک خانه تکانی استاندارد AirPods که می رسند می تواند در تابستان از 2021 با توجه به تحلیلگران توجه داشته باشید (از طریق اپل خودی).

توجه داشته باشید ممکن است با ریختن آب سرد اخیر مفاهیم اپل می تواند شاخص های جدید AirPods مدل در سال 2020 است. Digitimes و جان Prosser – این آدم پشت شایعات جدید AirPower مدل – باید هر دو مخفیگاه آنان یک AirPods refresh برای سال 2020 است.

مرتبط: بهترین های بی سیم از earbuds 2020

این AirPods Pro مدل دارای مقدار زیادی سرب چپ در آن مداد پس از راه اندازی در اکتبر 2019 برای pricer 249 پوند. برای اضافی ابتدا کاربران بسیار بیشتر طراحی تصفیه شده کمتر شبیه یک مسواک سر و همچنین به عنوان فعال نویز فن آوری و IPX4 عرق و مقاومت در برابر آب.

ما منتقد به AirPods Pro 4.5/5 ستاره ستایش بهبود طراحی پیشرفته و راحتی عالی لغو سر و صدا و ادغام با اپل اکوسیستم. همه که مانع AirPods Pro از دریافت کامل پنج ستاره نمره برچسب قیمت و عدم توانایی به صورت دستی تغییر ANC قدرت است.

ما منتقد نوشت: "AirPods نرم افزار بسیار عالی از earbuds و آسان به توصیه, به خصوص اگر شما در اکوسیستم های iOS است. آنها صدای عالی به مراتب راحت تر از رقابت هدفون و ANC بسیار موثر است. اضافه کردن به که معمولی AirPods ویژگی مانند یک ارتباط قوی و آسان جفت شدن و شما رو بسیار کامل محصول است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن