DoD می خواهد کمک به نظارت بر گسترش Coronavirus در فورت براگ

دورهام -- در تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای بهبود COVID-19 قرارداد ردیابی در فورت براگ, U. s. Departme

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

دورهام -- در تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای بهبود COVID-19 قرارداد ردیابی در فورت براگ, U. s. Department of Defense درخواست نوآوران جوان به ارسال خود به خود راه حل های دیجیتال برای نظارت بر خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

در یک همکاری است که به ارمغان می آورد با هم فورت براگ و کارولینای شمالی راه اندازی به نام MindSumo های DoD امنیت ملی نوآوری شبکه (NSIN) درخواست دانشجویان از سراسر کشور برای ایده های در مورد چگونگی بهتر است به طور خودکار شناسایی و ردیابی تماس بالقوه coronavirus بیماران.

"چگونه می توانم شما بازگشایی فورت براگ? شما رو هزاران نفر از مردمی وجود دارد و بسیاری از آنها خواهد شد در تماس" تامی Sowers از NSIN گفت: در یک مصاحبه. "آن را پیچیده خواهد شد. ... در حال حاضر آن است که نیروی بی رحم, تعداد زیادی از تماس های تلفنی و صفحات گسترده و بسیاری از دستی ردیابی است."

NSIN این است که یک دفتر در وزارت دفاع که به نظر می رسد برای حل مشکلات امنیت ملی و همچنین کشت یک شبکه از نوآوران و کارآفرینان به تمرکز بر روی مسائل مربوط به امنیت ملی.

Sowers مسئول NSIN جنوب شرقی که بر اساس زیرزمینی آمریکا در دورهام. چالش این است که در حال راه اندازی بر روی یک پلت فرم میزبانی دورهام مبتنی بر راه اندازی MindSumo که آن هم بر اساس زیرزمینی آمریکا.

MindSumo که می گوید آن ساخته شده است یک جامعه از 450,000 کاربران کمک می کند تا شرکت ها و سازمان جمعیت منبع راه حل برای پروژه های دنیای واقعی. این پلت فرم است که به منظور کمک به کسب و کار پیدا کردن استعداد بالقوه و همچنین به عنوان به طور بالقوه راه حل های خلاقانه برای مشکلات.

Sowers گفت که برای مدت زمان طولانی او شده است که مایل به کار با MindSumo در یک پروژه و ظهور COVID-19 به NSIN یک مسئله مبرم به مرکز crowd-sourcing تلاش اطراف. NSIN را قبول پیشنهادات تا مارس 29. تا کنون وجود داشته است 17 ارسالی و ایده های بالا می توانید برنده جوایز نقدی.

Coronavirus همه گیر تعطیل شده زندگی عادی در سراسر کشور و در کارولینای شمالی با دولت از دیدن بیش از 12000 نفر در دو ماه گذشته. Cumberland County, صفحه اصلی فورت براگ و فایت تا به حال 320 تایید موارد COVID-19 و هشت, مرگ و میر, اخبار و آبزرور گزارش روز سه شنبه.

این قلعه به ده ها هزار نفر از نیروهای متوقف شد انتشار خود را تایید مورد اعداد در ماه مارس و محدود تعداد بازدید کنندگان به ارتش نصب و راه اندازی فایت ناظر گزارش شده است. فورت براگ در این موارد گنجانده شده در کامبرلند کانتی ، در ماه آوریل یک غیر نظامی و یک پیمانکار متصل به فورت براگ درگذشت از coronavirus WRAL گزارش شده است.

سرهنگ جان ملتن فرمانده Womack مرکز پزشکی ارتش در فورت براگ گفت که در حالی که برگ به شکل موثر از تماس با tracting در حال حاضر او می بیند ارزش در تازه چشم با فشار دادن یک مشکل برای سلامت عمومی است.

"ما اساسا در حال گرفتن بسیاری از مردم هوشمند به ما کمک می کند بیشتر خود آگاه" ملتن گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "یک ضرب المثل وجود دارد که اگر هر کس فکر یکسان سپس هیچ کس واقعا فکر کردن. این یک فرصت بزرگ را به اهرم این افراد به دنبال در یک مشکل در راه های مختلف."

ملتن اضافه شده که در فورت براگ است "بسیار قوی" تماس با ردیابی تیم با حدود 43 افراد اختصاص داده شده برای این کار. ایالت کارولینای شمالی, او اشاره کرده است حدود 250 تماس با ردیاب هر چند دولت در حال حاضر در تلاش برای دو برابر کردن تعداد آن از تماس با ردیاب به 500 N&O گزارش شده است.

فورت براگ وضعیت با این واقعیت پیچیده است که در آن وجود دارد در یک جامعه بزرگ از غیرنظامیان به عنوان به خوبی. نه هر سرباز مستقر در برگ زندگی در پایه. بنابراین فورت براگ با این نسخهها کار بسیار نزدیک با سلامت عمومی ادارات در اطراف منطقه ملتن گفت: معنای هر درس پایه می آموزد آن می توانید به اشتراک گذاری با جامعه و بالعکس.

"وجود دارد برخی از فرصت های از MindSumo که ما می تواند به اشتراک گذاری مانند راه های دیگر برای سازماندهی مجدد تماس ردیابی" ملتن گفت.

Sowers گفت: در حال حاضر تماس با ردیابی مراحل آغاز خواهد شد هنگامی که یک مثبت COVID-19 مورد شناسایی شده است. سپس کسی که مخاطبین است که فرد برای به دست آوردن اطلاعات از جمله علائم و عوامل خطر اخیر و تعامل با افراد دیگر.

تماس با ردیاب را دنبال کنید تا با افرادی که در تماس با فرد آلوده برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و سلامت راهنمایی اگر آنها در معرض شده بود مثل خود quarantining.

Sowers گفت که او امیدوار است که بسیاری از این فرایند دستی ممکن است یک روز بود خودکار از طریق راه حل های فن آوری.

"این است که واقعا دستی در حال حاضر" ملتن به توافق رسیدند. "وجود دارد و فقط ممکن است برخی از فرصت های با تکنولوژی وجود دارد خارج وجود دارد برای ضبط اطلاعات است."

بسیاری از راه حل های دیجیتال در حال حاضر به ظاهر در اطراف تماس ردیابی در هفته های اخیر. اپل و گوگل در حال کار بر روی یک سیستم است که با استفاده از داده های تلفن همراه هشدار می دهند که اگر آنها شده اند در تماس با فرد مبتلا COVID-19. یک تیم از دانشگاه دوک دانش آموزان نیز ایجاد یک برنامه به نام ContainIt که عمل به همین ترتیب.

ملتن گفت: او مشتاق به یادگیری بینش جدید از MindSumo آزمایش به خصوص از آنجایی که این یک مشکل است که نمی خواهد رفتن به دور در آینده نزدیک و می تواند در ایجاد شیوه های جدید برای رفتن به جلو.

او گفت: با وجود این عوارض از COVID-19 فورت براگ باقی مانده آماده برای دیدار با هر گونه دستورات خود را دریافت می کند.

"ما در حال مرور از طریق این اما مطمئن باشید ما آماده برای هر چیزی" ملتن گفت. "ما هنوز استقرار و آموزش است اما همه در COVID-19 محیط زیست است."

این مقاله نوشته شده توسط Zachery Eanes از اخبار و ناظر بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اخبار و ناظر. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب