DoD می دانستند K2 نیروهای در معرض سرطان زا سموم; و همچنان به انکار مراقبت

واشنگتن -- به تازگی محرمانه وزارت دفاع و مدارک نشان می دهد که پنتاگون می دانستم که نیروهای نظامی قرار گرفتند

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

واشنگتن -- به تازگی محرمانه وزارت دفاع و مدارک نشان می دهد که پنتاگون می دانستم که نیروهای نظامی قرار گرفتند به چند سموم و خطرات است که باید منجر به صدها نفر از موارد سرطان و ده ها تن از مرده جانبازان پس از اعزام به ازبکستان در روزهای اولیه جنگ علیه ترور است. وزارت امور سربازان بازنشسته است انکار بسیاری از آنها مراقبت و ناتوانی است.

نخشب-خان آباد پایگاه هوایی شناخته شده به عنوان K2 است که شوروی سابق پایگاه هوایی در جنوب شرقی ازبکستان که به دلیل داشتن مرز مشترک با شمال افغانستان. پس از 9/11 حملات ایالات متحده تاسیس اردوگاه سنگر آزادی در K2 که استفاده می شود برای حمایت از مأموریت های رزمی از سال 2001 تا 2005. جانبازان توصیف سمی محیط زیست در این پست که در آن برکه آب میدرخشد سبز و سیاه و لجن oozed از زمین و به دولت ارسال شده عظیم سفید و زرد نشانه هشدار نیروهای نظامی برای حفظ برخی از مناطق به علت عوامل شیمیایی.

روز پنج شنبه در خانه کمیته فرعی امنیت ملی منتشر شد که قبلا طبقه بندی اسناد و مدارک ارائه شده توسط ارتش در سال 2001 و 2002 و 2004 است که نشان می دهد یک کوه از شواهد که اعضای خدمات را به معرض حجیم خطرات بهداشتی از جمله سرطان خطر سموم.

مهمترین سابق اتحاد جماهیر شوروی پایه بود و شامل سلاح های شیمیایی اورانیوم غنی شده و اشباع خاک با سوخت و دیگر حلال است که با تشکیل یک "سیاه goo."

این اسناد محرمانه در مارس اما مقامات وزارت دفاع منتظر تا جولای به کنگره هشدار, با توجه به انتشار از کمیته نظارت و اصلاحات است. سابق سرویس کاربرانی که زمان صرف شده در K2 قبل از شهادت در کاپیتول هیل در ماه فوریه که آنها آگاه بودند حداقل 400 نفر مبتلا به سرطان که در خدمت در پایه. آنها گفتند حداقل 30 فوت کرده اند.

در طول سلامت ارزیابی آزمون در سال 2001 تحلیلگران نظامی یافت پایه بود "افزایش میزان ترکیبات آلی فرار و کل هیدروکربن های نفتی (TPH) تشخیص داده شد در مکان های متعدد در سراسر سنگر آزادی از جمله چادر شهرستان, شرق, توسعه منطقه و مجاور به هواپیما تعمیر و نگهداری تاسیسات." آن را نیز در بر داشت که هوای محیط است که "نگرانی اصلی برای آلاینده های زیست محیطی."

یک سال 2002 ارزیابی توصیه می شود به حفاری "به خاک آلوده به سوخت جت" اما کسانی که در مناطق پرجمعیت با چادر سربازان خواب در هواپیما و سوله ها با توجه به محرمانه سند است. در همان سال یکی دیگر از DOD سلامت ارزیابی ریسک یافت "بین 50% و 75% از پرسنل در سنگر آزادی" خواهد بود به سطح بالا."

"وزارت امور جانبازان همچنان به انکار این بیماری مرتبط هستند و همچنان به انکار مزایای" Rep. Stephen Lynch, D-Mass., گفت: در تماس با خبرنگاران پنج شنبه. و آیا موافق به مطالعه در K2 جانبازان با توجه به لینچ. "لازم است این سخت برای متقاعد کردن و به این تعهد است. ... K2 جانبازان باید حساس به زمان نیاز دارد که باید به آنها رسیدگی شود در حال حاضر."

پنج ماه پس از ایالات متحده, حمله, افغانستان, نمونه هوا در پایه افزایش یافت سطح تتراکلرواتيلن از دسته ترکيبات. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری "مطالعات در انسان نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض تتراکلرواتيلن از دسته ترکيبات ممکن است منجر به خطر بالاتر ابتلا به سرطان مثانه در مولتیپل میلوما یا غیر هوچکین لنفوم سرطانی است که سرچشمه در سیستم لنفاوی"

برآورد 7,000 سربازان خدمت کرده در K2 چهار سال از جنگ در افغانستان است. این تعداد ممکن است شامل نیروهای نظامی که در خدمت وجود دارد در کوتاه مدت, موقت تکالیف و یا خاص اپراتورهای خدمت بسیار طبقه بندی شده ماموریت.

"K2 بود یک صحنه جرم نیاز به بررسی این تنها آغاز تحقیقات از" مارک جکسون یک جانباز که خدمت در K2 گفت.

می توان آن را دشوار است به قطعی لینک دلیل است که برخی از post-9/11 نیروهای رنج می برند پس از مواجهه نظامی با تخلیه مناطق و پایگاه های آلوده.

"آنها [VA] در نظر گرفتن دست خود را گره خورده است آنها احساس آن را در قدرت خود را برای اعطای [مزایای]. آنها احساس می کنند در این نقطه مگر اینکه آن را مستند دست های خود را گره خورده است. آنها ترجیح می دهند این بود که در غیر این صورت" لینچ گفت.

معلوم نیست اگر محرمانه اسناد و مدارک می تواند حرکت می کند و سریع تر در dishing از مزایای. پنتاگون بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها را می خواهیم گروه را به حرکت در این مسئله است.

VA را درک حرکت کند و ارتباط واضح و روشن در مورد این مسئله پس از دو دهه از میانه جنگ تا به حال برخی از مقایسه آن با دهه از آن زمان برای جانبازان بیمار با عامل نارنجی در نهایت به دریافت مزایای.

"به ما گفته شد توسط VA آنها داده های علمی به چه شرایطی وجود داشته در K2 و چگونه است که متصل شد به شرایط" گفت: پل Widener, یکی دیگر از جانبازان که خدمت در K2.

"در این زمان تحقیقات نشان نمی دهد شواهد در دراز مدت مشکلات بهداشت و درمان از قرار گرفتن در معرض سوختگی چاله. و در ادامه به مطالعه سلامت از اعزام جانبازان" با توجه به و وب سایت.

کریستینا Noel, VA, سخنگوی, روز جمعه گفت که ادعای ناتوانی هستند که در یک مورد به مورد و بر اساس. او گفت که این گروه مطالعه در K2 دامپزشکان است که بیش از یک سال دور.

"VA به دست آمده DOD K2 پرسنل فهرستی را آغاز کرده است و یک مطالعه از سلامت برای جانبازان که در خدمت وجود دارد. نتایج اولیه انتظار می رود که در 18 ماه" Noel گفت.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن