DoD شهروندان ارائه مرخصی اضطراری اگر آنها یا اعضای خانواده بیمار هستند از Coronavirus

وزارت دفاع غیرنظامی می تواند تا دو هفته از پرداخت مرخصی اضطراری اگر آنها و یا یکی از اعضای خانواده تحت تاثیر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

وزارت دفاع غیرنظامی می تواند تا دو هفته از پرداخت مرخصی اضطراری اگر آنها و یا یکی از اعضای خانواده تحت تاثیر قرار coronavirus ارتش گفت: این هفته است.

شهروندان واجد شرایط هستند اگر آنها تحت دستور دولت به قرنطینه و یا اگر آنها توصیه شده است توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود به قرنطینه ارتش در بیانیه ای گفت شنبه.

جدید مرخصی اضطراری دسته جدا از مرخصی استعلاجی و مجاز است از طریق Dec. 31.

کارکنان که علائم کروناویروس و مبتلا هستند آن را نیز می توانید دریافت مرخصی اضطراری در نرخ پرداخت های عادی.

"آنها باید با ارائه اسناد و مدارک از سازمان دولتی صادر شده است که قرنطینه سفارش و یا نام ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که به توصیه خود قرنطینه" ارتش گفت.

کارکنان مراقبت از یک فرد تحت یک دولت دستور به ماندن در خانه و یا کارگردانی شده توسط یک دکتر به قرنطینه پرداخت خواهد شد در دو سوم از عادی خود پرداخت نرخ ارتش گفت.

"این شامل پدر و مادر که برای مراقبت از یک کودک زیر سن 18 سالگی که به مدرسه ممکن است بسته یا جای خود را به حال مراقبت بسته به علت قرنطینه محدودیت" ارتش گفت.

اما به دلیل غیر نظامی سیستم پرداخت نشده است به تنظیم حساب برای کسانی که به مرخصی اضطراری برای مراقبت از دیگران آن دسته از کارکنان پرداخت خواهد شد در مقدار کامل اما باید به بازپرداخت یک سوم از مبلغ دریافت کرد. دفاع در امور مالی و حسابداری خدمات را به بدهکار مبلغ در آینده پرداخت دوره.

ارتش هشدار داد که برخی از سازمان ها می تواند ایجاد معافیت است که برخی از کارگران فاقد شرایط لازم اگر آنها تلقی ضروری است.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب