ده فرمان ثبت آگهی تبلیغاتی

بسته به اینکه هدف شرکت یا سازمان شما از تبلیغات در گوگل چیست میتوانید در مورد استفاده از کلمات کلیدی عمومی یا

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

بسته به اینکه هدف شرکت یا سازمان شما از تبلیغات در گوگل چیست میتوانید در مورد استفاده از کلمات کلیدی عمومی یا خاص تصمیم بگیرید. حتما این موضوع را در نظر بگیرید. برای اینکه هزینه خود را بر روی کلیک های نامطلوب به هدر ندهید، بهتر است از کلمات کلیدی مناسب به همراه موقعیتی استفاده کنید که مخاطبان خاص شما را هدف قرار می دهد. به عنوان مثال اگر شرکت شما تنها در فروش تراکتورهای خورشیدی تجاری تخصص و تبحر دارد، ممکن است بخواهید از کلمات کلیدی بلند یا اصطلاحا Long Tail استفاده کنید که برای آن نیاز در نظر گرفته شده است. اگر از عبارت عمومی همچون تراکتور استفاده کنید، از جستجو کنندگانی ترافیک به دست میآورید که به دنبال تراکتورهای الکتریکی تجاری، تراکتورهای گازی اختصاصی و تراکتورهای خورشیدی تجاری و صنعتی هستند. در ایالات متحدهٔ آمریکا معروفیت این نام در حدی است که غالباً برای هر نوع دستمال کاغذی، صرفنظر از نشان تجاری آن، از واژهٔ کلینکس استفاده میشود و در بسیاری از لغتنامهها، مانند فرهنگ انگلیسی مریام-وبستر و فرهنگ انگلیسی آکسفورد، این لغت وجود دارد. با درج تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی رایگان و یا آگهی ویژه تدریس خصوصی در همین سایت (ایران مدرس) و یا سایتهای تبلیغات عمومی مانند سایت سودایران آگهی و تبلیغات تدریس شما بدون محدودیت زمانی و بدون محدودیت مکانی در کل کشور قابل مشاهده خواهد بود.

در نگاه کلی استفاده از وب سایت های تبلیغات رایگان اینترنتی یکی از مناسب ترین روش های به صرفه و نسبتاً قدیمی در زمینه بازاریابی اینترنتی و معرفی تجارت آنلاین محسوب می شود. آگهیدهندگان آنلاین (به طور نمونه میان سرویسدهندگان آگهیشان) اغلب کلوچههایی را استفاده میکنند که شناسایی کنندگان بینظیر از کامپیوترهای مخصوص هستند که پیشنهاد میکنند کدام آگهیها برای یک مشتری ویژه سودمند میباشد. سایت ثبت آگهی یار ورک در زمینه معرفی کسب و کارهای خانگی و تبلیغ مشاغل خانگی و سایر مشاغل آنلاین فعالیت میکند و یک بستر مناسب برای نمایش گذاشتن کسب و کاری که دارید فراهم کرده است. تبلیغات یک اقدام موقت نیست و لازم است کسب و کارها به موازات توسعه محصولات و خدمات خود تبلیغات خود را بهینه سازی و به طور پیوسته تکرار نمایند. در این راهنمای آموزشی قصد داریم به طور کامل پاسخ به این سوال را ارائه کرده تا کاربران بتوانند به راحتی در گوگل تبلیغ کنند.

نمونه کارها - گوگل یکی از بهترین روشهای جذب مشتری است. به همین علت است که اینترنت به بهترین نحو در این زمینه عمل می کند و می تواند ظرفیت بالایی برای بازاریابی محصولات و کسب و کار شما داشته باشد. برای آنکه بازدید کننده بتواند به راحتی به محصولات و خدمات دیگر شما از طریق لینک سایت مطلع گردد لینک وب سایت را حتما در آگهی خود ثبت کنید . اگر کسب و کار شما نام یکسانی با محصولات یا خدمات نامرتبط دارد، این ابزار شما را مطمئن میسازد که تبلیغتان برای افراد مرتبط نمایش داده می شود و در نهایت نرخ تبدیل افزایش پیدا می کند. در نهایت CPC تقریبی در ستون آخر نشان دهنده CPC تخمین زده شده برای آن کلیدواژه است. ستون سوم و چهارم نشان دهنده جستجوهای جهانی و ماهانه برای هر کلیدواژه است. ستون دوم نشان دهنده سطح رقابت کلمات کلیدی است. در ستون بالا و سمت چپ، می توانید سه واژه وارد شده را مشاهده کنید. بنا به محرمانگی و افشای اطلاعات اخیر و به منظور جلوگیری از انباشت اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات، نحوه ارائه دسترسی به سامانه شاهکار را از روش مستقیم، به روش غیر مستقیم، یعنی برقراری دسترسی توسط سامانه «سماوا» ایجاد کردهاست و سرویس گیرندگان قبلی نیز به مرور زمان ملزم به اتصال از این طریق میباشند.

در همان زمانی که آگهی و تبلیغات رایگان در سایت نیازمندی ها درج می شود، می تواند توسط بازدید کنندگان سایت دیده شود و از این طریق برای خرید و فروش کالا و خدمات و استخدام بازاریاب و کارشناس فروش به سرعت جواب می دهد و زمان هدر رفت به مراتب کمتری از آگهی های روزنامه و مجلات برای شما به ارمغان می آورد. در گذشته که اینترنت و فضای مجازی وجود نداشت مردم برای بدست آوردن اجناس و کالاهای خود ناچار بودند در بازار به جستجوی آن بپردازند و برای دریافت یک خدمت دست به دامان نیازمندی روزنامه ها مخصوصاً روزنامه همشهری شوند تا پس از مشاهده صدها آگهی در صفحات مختلف نیازمندی، شاید آنچه به دنبالش بودند را پیدا کنند. به عنوان مثال، اگر یک شرکت خاص در تهران فعالیت می کند، به دست آوردن مشتریان بالقوه از این ناحیه از کشور بسیار ارزشمند خواهد بود. به عنوان مثال، اگر میدانید که صندلی که شما به فروش میرسانید 50 دلار سود خواهد داشت و بعد از آغاز کمپین متوجه شوید که کلمه کلیدی مبلمان به ازای هر 50 نفری که بر روی تبلیغ کلیک میکنند یک فروش برای شما داشته است، باید ماکزیموم CPC خود را زیر 1 دلار تنظیم کنید تا سود موجود از دست نرود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اینجا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن