با وجود COVID-19 فضا, نیروی Prepping برای بازگشت به عقب پرتاب راکت

فرمانده فضایی نیروی محلی بال می گوید تیم او آماده برای این آخر هفته را به عقب پرتاب راکت احتمالا شکستن قدیمی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 اردیبهشت 1399

فرمانده فضایی نیروی محلی بال می گوید تیم او آماده برای این آخر هفته را به عقب پرتاب راکت احتمالا شکستن قدیمی دهه ماموریت آهنگ ضبط با وجود ادامه رمان coronavirus بیماری همه گیر.

45 فضایی بال فرمانده Brig. ژنرال داگ Schiess روز سه شنبه گفت او انتظار دارد که حدود 300 نفر-نظامی و غیرنظامی-به حمایت از شنبه راه اندازی یک نیروی هوایی X-37B آژانس از کیپ کاناورال راه اندازی مجتمع 41. ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک را 29-پا-طولانی مرموز فضاپیما به مدار مدتی بین 6:30 صبح و ساعت 11 صبح هر چند زمان دقیق منتشر نشده و با توجه به دلایل امنیتی.

اگر X-37B مگس به عنوان برنامه ریزی فضایی نیروی نوبه خود در اطراف و حمایت از یک SpaceX Falcon 9 راه اندازی با 60 Starlink اینترنت ماهواره از راه اندازی مجتمع 40 کمتر از یک روز بعد.

مرتبط با: نیروی هوایی مخفی هواپیما فضایی است که در مورد به راه اندازی دوباره با حتی بیشتر بر روی کامپیوتر کاربر

"خواهد بود که در حدود 20 ساعت است که ما شکستن رکورد در ماه اوت گذشته از 34 ساعت" Schiess گفت: ماموریت زنجان به پرواز در حدود 4 صبح یکشنبه. "که نه شکسته شده است در حدود 30 سال است."

حدود 200 نفر از جمله آتش نشانان امنیت و راه اندازی و پشتیبانی خواهد بود در دست برای Starlink هشتم ماموریت. Schiess گفت: تفاوت در 100 یا بیشتر کارکنان اطلس V و فالکون 9 است که با توجه به دومی استفاده از پرواز مستقل سیستم ایمنی و یا AFSS که می تواند به طور خودکار از بین بردن موشک فالکون 9 در صورت شرایط اضطراری. Atlas V موشک نیاز بیشتر کارکنان در حلقه زیرا آنها با استفاده از پرواز فسخ سیستم یا FTS که نیاز به انسان های ورودی.

تنگ برنامه ریزی از راه اندازی دو معنا 45 به طور کامل به حالت عادی بازگشت اما به عنوان Schiess گفت تیم او هنوز هم انتظار می رود به دنبال coronavirus-دستورالعمل مربوط. برخی از امکانات پایه هستند اما وقتی که می آید به راه اندازی و پشتیبانی یکی از این قوانین جدید شامل ماسک.

"ما همه با پوشیدن پوشش صورت در هر زمان که شما وارد یک ساختمان در پاتریک پایگاه نیروی هوایی یا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه," او گفت:. "من یک SpaceX راه اندازی فقط به تازگی و ما عینک فضای پوشش تمام وقت است."

در برخی از عملیات مراکز Schiess گفت: پرسنل در حال گرفتن درجه حرارت کارکنان قبل از آغاز کار در کنسول. در مجموع 11 نفر متصل به پایگاه های آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند هیچ کدام از آنها عبارتند از: فعال-وظیفه اعضای نظامی.

در خارج از دروازه های فضا نیروی دو پایگاه های محلی, اما همه چیز پیچیده تر برای مردم محلی و بازدید کنندگان است. ناسا مدیر جیم Bridenstine به خواست تماشاگران به ماندن در خانه برای آینده مارس 27 اندازی فضانوردان بر روی یک موشک فالکون 9 در حالی که Brevard County Sheriff Wayne Ivey تشویق بازدید کنندگان به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال مراکز کنترل بیماری دستورالعمل.

Schiess نمی بلافاصله توصیه می کنند که مردم در خانه بماند اما می گویند ناسا و اسپیس ایکس خواهد بود ارائه جامع livestreams. در گذشته کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه صادر کرده است می گذرد به مردم با دسترسی برای راه اندازی مشاهده فرصت اما که نمی خواهد یک گزینه برای مه 27, پرواز, شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام یک کار بزرگ از ارائه جریان فرصت را برای همه برای دیدن است که" او گفت:. "ما همه در اینجا برای انجام کار درست است که به نگه داشتن خود را از لحاظ جسمی فاصله از دیگران پوشیدن صورت را پوشش زمانی که ممکن است و استفاده از بهداشت خوب.

"من می خواهم بگویم که ما در حال رفتن به فرصت های بزرگ برای آنها را به تماشای این جریان ظرفیت," او گفت:.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط Emre کلی فلوریدا امروز از فلوریدا تایمز اتحادیه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: SpaceX به ما آموزش است فضا نیروی نحوه اجرای موفق راه اندازی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فلوریدا تایمز اتحادیه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن