در حالی که رمان coronavirus شیوع “کمک” نیروی هوایی ایالات متحده را نگران کننده سال-طولانی خلبان کمبود سر از خدمات آموزش دستور امیدوار است برخی ممکن است تغییر قلب و بازگشت در طول این زمان دشوار است.

“ما تمایل به دیدن آن [خدمات اعضا که] ممکن است گرفتن و یا کسانی [که] به تازگی بدست می خواهید به بازگشت به خدمات در داخل از ما نیروی هوایی” ژنرال براد روزنامه های Air آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی (AETC) به خبرنگاران گفت: روز شنبه طی یک تماس تلفنی از پنتاگون. “من انتظار دارم که ما می بینیم برخی از آن به درجه ای است که کمک خواهد کرد که کاهش [خلبان کمبود].”

وب در مقایسه با COVID-19 pandemic به 9/11 حملات پس از آن بسیاری از خدمات اعضای بازگشت به وظیفه و یا تمدید تورهای خود را. نظامی نیز شاهد افزایش نیروهای جدید پس از حملات.

“این یکی دیگر از [سناریو] که ما قصد داریم به بررسی در یک هفته اگر نه روزانه, اساس,” او گفت: اشاره به شیوع بیماری ممکن است در اثر احتباس و استخدام.

مرتبط با: برخی از سربازان دسته بندی می شوند در غلاف’ به حد Coronavirus گسترش

در ماه فوریه نیروی هوایی گفت: این امر در پاییز کوتاه در هدف خود را از تولید 1,480 جدید خلبانان در سراسر نیرو تا پایان سال مالی سال 2020 است.

در آن زمان مقامات پیش بینی خدمات تولید حدود 1,300 خلبانان در تمام جوامع تا پایان سال, نشان دادن بهبود مداوم آنها گفت. این سرویس قبلا ذکر اهداف بلند پروازانه به سطح شیب دار تا آموزش خلبانی به منظور تولید 1,500 خلبانان یک سال مالی 2022.

با این حال آموزش خلبان عامل در یک “کاهش ظرفیت” در حالی که واحدهای پیاده سازی COVID-19 اقدامات حفاظت از روزنامه توضیح داد. که شامل حرکت سربازان در شیفت به آنها را در انجام وظیفه در طول زمان های خاص و یا گروه بندی آنها را در کمتر از شش شخص “غلاف” را به عنوان آنها در مورد کار خود را روز به روز روال, او گفت:.

“در حالی که آن را خیلی زود به دانستن اثرات کامل از COVID-19 در پرواز آموزش خط لوله ما می دانیم که از آن خواهد شد موثر,” Webb گفت.

در سراسر آن کل آموزش نمونه کارها که شامل ویژگی های آموزش برای تدارکات و نگهداری هواپیما و مهندسی عمران حرفه ای در زمینه های, در میان دیگران, AETC است به مرور آنچه که خطرات ناشی از آن می توانید بدون زیان مؤثر بر آمادگی کلی گفت.

روزنامه گفت که او پیش بینی با استفاده از از دست دادن توقف اندازه گیری — غیر ارادی گسترش خدمات نگه می دارد که نیروهای گذشته جدایی خود را از خرما — در آینده نزدیک.

“ما در آن نقطه و در عین حال” او گفت:. “اگر غیر از این بود به صورت مقدار فوق العاده ای از زمان که منظورم تقسیم عددی بر مضرب از ماه احتمالا ما باید به.

“به عنوان وزارت دفاع و قطعا نیروی هوایی ما در ادامه به بررسی زمانی که ما می خواهم که به اقدامات دیگر اما ما وجود دارد در این نقطه,” او اضافه شده است.

روزنامه تاکید کرد که AETC است در یک موقعیت برای سرمایه گذاری در, استخدام نیروی هوایی عملا و گفت: ارتباط با آینده نگر استخدام از طریق رسانه های اجتماعی می تواند تبدیل به یک جزء اصلی روش حتی پس از همه گیر عبور می کند.

“ما باید از این فرصت در حال حاضر هرگز به بازگشت به روش های قدیمی” او گفت:. “در بسیاری از خوب مجازی نوآوری است که رخ می دهد به خصوص با توجه به استخدام است که من می خواهم علاقه مند به حفظ.”

وب نمی تواند ارائه اطلاعات در جمعه چگونه بسیاری از سربازان تصمیم به ثبت نام عملا در هفته های اخیر و نه چگونگی جذب به طور کلی دارای شانس از پایگاه ها و ایستگاه های استخدام شروع اجرای افزایش اقدامات حفاظتی.

در ماه های آینده “داده خواهد شد البته گفتن داستان در مورد اینکه آیا ما [دیدم] کاهش در تعداد کسانی که” او گفت:.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: یک سوم از DoD را در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران در ICU

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de