مبارزه با تکه های تایید شده برای سربازان ایالات متحده در عربستان سعودی از تاسیسات نفتی حمله

سربازان آمریکایی باید پاک شده است به پوشیدن مبارزه با تکه برای خدمت در عربستان سعودی از ماه سپتامبر شورشی در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

سربازان آمریکایی باید پاک شده است به پوشیدن مبارزه با تکه برای خدمت در عربستان سعودی از ماه سپتامبر شورشی در حمله به زیرساخت های نفت وجود دارد.

رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville تایید پوشیدن شانه آستین نشان توسط سربازان خدمت کرده در عربستان سعودی در طول دوره آغاز گردید. 14, 2019, زمانی که یک هواپیمای بدون سرنشین و موشک های کروز حمله به آمار دو کلید عربستان تاسیسات نفتی بدون تعیین تاریخ پایان.

سربازان ممکن است پوشیدن پچ اگر آنها دریافت یک مبارزه با منطقه مالیاتی محرومیت و خصمانه آتش و یا خطر قریب الوقوع پرداخت در هنگام اعزام به عربستان سعودی در طول دوره با هیچ زمان-در-تئاتر الزامات یک ژوئن 18 یادداشت از ارتش را در سیاست شعبه متحده است.

پچ فرسوده فقط در زیر پرچم ایالات متحده در آستین راست از مدرسه شده است و نمادی از خدمت سربازی پس از جنگ جهانی اول ارتش در ماه مارس گفت. آن را به رسمیت می شناسد شخصی قربانی از کسانی که خدمت در مناطق جنگی یک لیست که شامل افغانستان و پاکستان و یمن و عراق و اردن و سوریه و جیبوتی.

حمله به نفت عربستان زیرساخت آمد در میان افزایش متحده آمریکا-ایران و تنش های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده متحده آمریکا از توافق هسته ای با میانجیگری توسط دولت اوباما آغاز شد و حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی به سعی کنید به تهران برای شرکت در مذاکرات است.

حوثی های یمن-که ایالات متحده و عربستان مقامات می گویند در حال حمایت ایران -- مسئولیت سپتامبر حملات که نصف تولید عربستان سعودی متعلق به دولت شرکت نفت.

وزیر دفاع علامت Esper توصیف آن به عنوان "قابل توجهی تشدید خشونت" توسط ایران و دستور داد یک تجمع از حضور ایالات متحده در خاورمیانه برای جلوگیری از بیشتر پرخاشگری است. هزاران نفر از نیروهای دفاع هوایی موشکی سیستم های رادار هواپیماهای جنگنده و یک اسکادران هوایی اعزامی بال فرستاده شد به عربستان سعودی است.

جدید ارتش یادداشت همچنین اجازه سربازان به فصل مربوط به مبارزه با خدمات نشان شناسایی در خدمات خود را لباس. سربازان ممکن است استفاده از آنها سفارشات نظامی از پایان دوره به عنوان اسناد و مدارک. بازنشسته و یا سابق نیروهای ممکن است استفاده از آن اسناد یا تخلیه مدارک مثال واجد شرایط استقرار.

ارتش مقررات خواهد بود به روز رسانی به منعکس کننده تغییر خواهد داد.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب