اعضای گارد ساحلی با سفارشات به وظیفه جدید در ایستگاه های این ماه ادامه خواهد تحت سازگاری است که شامل یک دیگر حرکت های نجومی و محدودیت در سفر و خانه-سفرهای شکار با توجه به یک پیام های ارسال شده به پرسنل در هفته گذشته.

تحت راهنمایی های جدید از عقب Adm. جوانا Nunan دستیار فرمانده برای منابع انسانی Coasties انتظار برای حرکت در این سال ها دستور داد برای به دست آوردن “بدون تاخیر امضا سفارشات” و ساخت حرکت خود را از طریق حرکت می کند.mil.

اعلام شد در حالی که وزارت دفاع پرسنل ماند و تحت یک “توقف-حرکت” منظور تصویب مارس 13 که متوقف تقریبا همه تغییر دائمی-ایستگاه و یا رایانه های شخصی در حرکت و نقل و انتقالات پرسنل. این محدودیت تا به حال شده است در انتظار برای آسانسور ممکن است 11. اما وزیر دفاع علامت Esper روز دوشنبه گفت: به منظور تمدید خواهد شد اگر چه او نمی گویند برای چه مدت.

مرتبط با: SecDef اعلام کرد قصد دارد به گسترش نیروی گسترده محدودیت های مسافرتی

U. s. Transportation Command های DoD سازمان مسئول حمل و نقل نیروهای نظامی’ کالاهای خانگی کارگردانی شده است به روند گارد ساحلی حرکت در امضا سفارشات با توجه به پیام از Nunan, ALCOAST 127/20.

گارد ساحلی کوچکترین خدمات مسلح با فعال-وظیفه نیروی تقریبا 44,000. در حالی که این خدمات کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از اعضای آن بودند قرار است برای رایانه های شخصی در این سال آن را انجام 382 خانوار کالا و حرکت پس Jan. 1 با توجه به حکم رئیس افسر 4 بری لین یک سرویس سخنگوی.

“حرکت رو به جلو هر دو هفته CG را ارزیابی خطر به ادامه توقف یا لغو برخی برنامه ریزی عدد حرکت بر اساس ملی چشم انداز” لین گفت.

تصمیم به ادامه اجرای گارد ساحلی عدد سفارشات در طول همه گیر شده بود “برای حفظ یک ماموریت آماده استقرار و پیشبرد اعضا مشاغل” با توجه به Nunan.

“فصل خواهد حرکت بسیار سنجیده گام به گام روند و می تواند متوقف شود اگر ملی چشم انداز مستلزم کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود اعضای, ایمنی,” او نوشت.

جدید در این سال Coasties مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل مدارک شناخته شده به عنوان یک عدد شناور برنامه شامل اطلاعات دقیق مانند حرکت تاریخ, برنامه های سفر از جمله مسکن, مسیر, مسکن, برنامه ها و قرنطینه مورد نیاز ،

برنامه باید امضا شده توسط اعضای خروج و ورود دستورات و انجام خواهد شد عضو شبیه به سفارشات بین وظیفه ایستگاه.

“اعضای مورد نیاز خواهد بود برای انجام ماموریت برنامه ریزی بسیار شبیه قبل از پرواز شبانه روزی و یا بازرسی” Nunan نوشت.

نیز جدید هستند “عدد کمک به تیم” است که پاسخ Coasties’ پرسش های مرتبط با حرکت خود را از جمله سفارشات راه اندازی و زیر خانواده کالا و محموله نیازهای پزشکی و حمل و نقل مسائل مربوط به.

گارد ساحلی را “آهسته فصل” ابتکار عمل آن را به عنوان لقب را به شدت تکیه بر افزایش مشارکت توسط واحد فرماندهان. Nunan خواسته است اعضای خدمات و دستورات به کار با هم برای تعیین زمان بهینه برای اجرای عدد سفارشات از هم اکنون از طریق سپتامبر پیش بینی شکاف در منینگ و یا در حال حرکت به طور جداگانه از خانواده های خود و یا در زمان های مختلف از مبلمان خود را — یک وضعیت است که “ممکن است لازم باشد” در برخی موارد برای کاهش شکاف ها در ماموریت حیاتی موقعیت.

با توجه به راهنمایی های اعضای داخلی مهاجرت به مکان های از جمله آلاسکا و هاوایی و تمام مناطق ایالات متحده نمی خواهد اجازه داده می شود برای سفر از طریق یک کشور خارجی در رایانه های شخصی به غیر از کانادا برای کسانی که در حال حرکت به آلاسکا.

ترک نمی شود مجاز در طول حمل و نقل به ایستگاه وظیفه. اعضا ممکن است درخواست چشم پوشی اما تحت هدایت آنها انتظار می رود به ترک قبل یا بعد از رایانه های شخصی خود. خانه شکار ترک مجاز خواهد بود تنها یک بار در سرویس عضو وارد شده در ایستگاه وظیفه جدید.

کسانی که با سفارشات خارج از کشور در نظر گرفته نمی شود برای حرکت قبل از مارس 25 کنونی تاریخ DoD را متوقف کند-جنبش سفارش برای کشورهای خارجی است که انتظار می رود به اتمام می رسد.

هدایت امر به عدد خروج طریق ممکن است 8. وضعیت دیگر منتشر خواهد شد مارس 22 و آدرس عدد خروج از طریق مارس 22.

Nunan خواسته است که خدمات اعضا و فرماندهان انعطاف پذیر باقی می ماند در طول فرایند.

“زمان حیاتی برای موفقیت برنامه ریزی عدد. من مصرانه از اعضا و دستورات برای تعیین بهترین زمان برای عضو و خانواده برای انتقال در نور مداوم رویدادهای ملی و در حالی که همچنین با توجه به عملیاتی خواسته,” او نوشت.”آن را ممکن است زودتر از شما برنامه ریزی شده به عنوان برنامه ریزی شده و یا بعد از آن.”

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید patriciankime@gmail.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

بیشتر بخوانید: اینجا چه Coronavirus سفر بان کی مون به معنی برای خانواده های نظامی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im