خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

خاورمیانه پایگاه هوایی که در آن نیروهای ایالات متحده عمل در کنار کویت همتایان تجربه جدید خوشه COVID-19 موارد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 تیر 1399

خاورمیانه پایگاه هوایی که در آن نیروهای ایالات متحده عمل در کنار کویت همتایان تجربه جدید خوشه COVID-19 موارد Military.com یاد کرده است.

در حالی که تعداد دقیق آن ناشناخته است حدود 30 متحده پرسنل پایین آمده اند با رمان coronavirus در هفته های اخیر در Ahmad al-جابر پایگاه هوایی با توجه به دفاع رسمی.

جزئیات بعدی: بررسی جزئیات افغانستان خودی حمله که به کشته شدن گروهبان ارتش عمده

پایه در درجه اول خانه های نیروی هوایی با هوایی آمریکا فرماندهی مرکزی نیروهای را 332d هوایی اعزامی بال و واحدهاي تابعه عامل از پایه. نیروهای از 386th هوایی اعزامی بال در نزدیکی Ali Al Salem پایگاه هوایی نیز به طور معمول چرخش از طریق این پایگاه برای تمرینات و ماموریت های دیگر با توجه به نیروی هوایی.

"در حالی که ما نمی خواهد آزادی خاص COVID-19 شماره های ما می تواند تایید کند که وجود دارد این است که یک خوشه از موارد در حال حاضر در [al-جابر] یک پایگاه هوایی در کویت که خانه های تعدادی از فرماندهی مرکزی ایالات متحده پرسنل" یک فرماندهی رسمی در بیانیه ای گفت. "این خوشه در طول زمان توسعه یافته و ما معتقدیم اجتماعی فاصله و تماس با ردیابی اقدامات محدود اندازه که خوشه."

دستور گفت: COVID-19 موارد نهفته نیست روز به روز عملیات در پایه; سربازان در حال خواست به پایبندی به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل مانند مکرر دست شستن اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله ممکن نیست سنتکام گفت.

"اولویت ما اولین و مهمترین این است که سلامت و رفاه ما پرسنل" فرمان گفت. "هر فردی که نشان می دهد ممکن است COVID-19 علائم یا که تست مثبت برای این ویروس بلافاصله پس از دریافت بهترین شکل ممکن مراقبت های پزشکی و مراقبت ادامه یافت تا زمانی که لازم است."

در اواخر فوریه. نیروهای آمریکایی مستقر در خاورمیانه شد و به طور موقت ممنوع از هر سفر از جمله مرخصی و یا آزادی سفر به کشورهای نزدیک به جلوگیری از انتقال ویروس است. پنتاگون پس از آن اجرا جهانی توقف-حرکت جهت است که در اثر, مارس 13.

نظامی استقرار و redeployments تا حد زیادی متوقف توقف-حرکت به منظور از سر گرفته و در یک مورد به مورد و بر اساس در اواسط ماه آوریل است. ممنوعیت سفر این است که در اثر از طریق ژوئن 30.

این 407th اعزامی پشتیبانی اسکادران در مارس ساخته شده در فضای باز ناهار خوری تسهیلات در al-جابر شناخته شده به عنوان "طوفان شن میدان مادر" برای بهتر فضا از پرسنل در مناطق ناهار خوری.

"این نیاز به دلیل هجوم است که ما از مردم در آینده از بخشهای مختلف مناطق مختلف" Tech. گروهبان. لسلی تورس ناهار خوری, مدیر مرکز گفت: در یک ویدئو همراه با انتشار اخبار.

"این مرکز کمک می کند و اجازه می دهد تا برخی از پایگاه جمعیت به اینجا می آیند به جای همه رفتن به ناهار خوری اصلی مرکز" تورس گفت.

طبق آخرین آمار و چوب خط COVID موارد همچنان به افزایش نظامی است.

همانطور که از ژوئن 29, مقامات وجود دارد گفت: در حال حاضر شده است 17,116 کل موارد COVID-19 در DoD: 11,770 نظامی 1,666 وابستگان 2,551 شهروندان و 1,129 وزارت دفاع پیمانکاران.

علاوه بر این 5,928 اعضای نظامی 885 وابستگان 1,208 شهروندان و 515 پیمانکاران بازیافت و 38 DoD متصل پرسنل نفر: سه سرباز و پنج وابستگان, 21 شهروندان و نه پیمانکاران.

از موارد 623 مورد نیاز بستری مقامات گفت: 290 خدمات اعضای 183 شهروندان 67 وابستگان و 83 پیمانکاران.

-- امیدوارم که هاج سکک کمک به این گزارش.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نظامی Coronavirus موارد: آخرین مختصر و مفید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب