ژنرال ارتش در آلمان به حالت تعلیق در انتظار بررسی

اشتوتگارت آلمان -- یک ستاره به طور کلی دستورات ارتش رزرو ستاد در اروپا به حالت تعلیق در آمد در این هفته در ان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

اشتوتگارت آلمان -- یک ستاره به طور کلی دستورات ارتش رزرو ستاد در اروپا به حالت تعلیق در آمد در این هفته در انتظار نتیجه یک داخلی پروب ارتش آمریکا در اروپا گفت.

Brig. ژنرال مایکل هاروی که آگهی 7 ماموریت فرماندهی پشتیبانی و همچنین در خدمت به عنوان معاون فرمانده کل 21st تئاتر تقویتی فرمان در دست بررسی است و برای یک موضوع که "شامل فعالیت های جنایی و یا ایمنی" USAREUR در بیانیه ای گفت شنبه.

هاروی از حذف شد و موقعیت خود را روز سه شنبه. سرهنگ Douglas A. LeVien, a 21st, TSC معاون افسر فرمانده بود نام اقدام فرمانده 7th, کارشناسی ارشد.

"هیچ کسب اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد تا زمانی که تحقیقات کامل است" USAREUR در بیانیه ای گفت.

21 TSC مدیریت تدارکات برای ارتش در اروپا و نقش کلیدی در گرفتن تجهیزات به نیروهای عامل در نسبتا تند و تلخ پایگاه در مکان هایی مانند لهستان. آن را نیز پشتیبانی از ایالات متحده آفریقا فرمان.

هاروی بومی Piney Flats دنیاست. فرض فرمان 7th کارشناسی ارشد در ژوئن 2019.

LeVien طول می کشد بیش با تدارکات گسترده تجربه کنند. قبل از ورود در 21 TSC او فرمان 406th ارتش زمینه پشتیبانی تیپ فورت براگ N. C. او سپس مستقر با هجدهم هوابرد سپاه به عنوان "Kobane منطقه فرود سوریه, پایگاه فرمانده" از سپتامبر سال 2018 به مارس 2019, زندگینامه او گفت:.

ماموریت 7 کارشناس است که به عنوان ارتش را رو به جلو بر اساس دفتر مرکزی در اروپا و ارائه سربازان به خدمات واحدهای مختلف حمایت آمریکا و اروپا فرمان.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن