چینی دوربرد و بمب افکن های تاریخ دریل بیش از دریای چین جنوبی

پکن — چین روز پنجشنبه گفت که دوربرد و بمب افکن در میان این هواپیما که در زمان بخشی در سال های اخیر هوایی دریل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

پکن — چین روز پنجشنبه گفت که دوربرد و بمب افکن در میان این هواپیما که در زمان بخشی در سال های اخیر هوایی دریل بیش از دریای چین جنوبی در میان افزایش تنش میان واشنگتن و پکن بیش از این آبراه استراتژیک.

این تمرینات شامل شب پرواز و فرود و شبیه سازی حملات دوربرد دفاع سخنگوی وزارت رن Guoqiang گفت. در میان هواپیماهای بودند H-6G و H-6K بمب افکن به روز رسانی نسخه از هواپیما طولانی در استفاده با مردم آزادی نیروی هوایی ارتش و مردم آزادی, ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی, رن گفت.

او گفت: تمرینات شده بود که قبلا برنامه ریزی شده و با هدف تقویت توانایی های آزمایشی به کار تحت تمام شرایط طبیعی. این روشن نیست که آیا زنده بمب استفاده شد.

رن بیانیه به نظر می رسد به فاصله آموزش از اتهامات اخیر رد و بدل شده میان دو طرف بیش از چین ادعا می کنند به تقریبا تمام دریای جنوبی چین است که در آن buttressed در سال های اخیر با ساخت جزیره ساخته مجهز به باند فرودگاه.

ایالات متحده در این ماه برای اولین بار رد کرد چین ادعا می کند آشکار باعث پکن به متهم آن را از به دنبال ایجاد اختلاف بین چین و همسایگان آن است. پنج دولت های دیگر نیز ورزش ادعا می کند در دریای چین جنوبی که از طریق آن حدود 5 تریلیون دلار در تجارت و حمل و نقل است سالانه است.

قبلا سیاست ایالات متحده شده بود و به اصرار دارند که اختلافات دریایی بین چین و همسایگان کوچکتر خود حل و فصل مسالمت آمیز از طریق U. N. حمایت داوری. اما در بیانیه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ایالات متحده در حال حاضر با توجه تقریبا همه چینی دریایی ادعاهای خارج از آن شناخته شده بین المللی آب نامشروع. تغییر نمی کند و شامل اختلاف بر سر زمین ویژگی های است که بسیار بالاتر از سطح دریا که در نظر گرفته شود "ارضی" در طبیعت.

"جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان آن دریایی امپراتوری" Pompeo گفت.

اگر چه ایالات متحده را رسما در ادامه به بی طرف باقی می ماند در اختلافات ارضی اعلام این معنی است که دولت در اثر جانبداری با دولت که در مخالفت با چینی اظهارات حاکمیت بر مناطق دریایی اطراف رقابت جزایر صخره و shoals.

در دیگر نظر پنج شنبه رن انتقاد تسریع همکاری نظامی بین ایالات متحده و تایوان و خود حاکم بر جزیره دموکراسی که چین ادعا می کند به عنوان قلمرو خود به ارمغان آورده و تحت کنترل خود را با توسل به زور در صورت لزوم. واشنگتن و تایپه هیچ رسمی روابط دیپلماتیک اما آمریکا این جزیره را کلید ارائه دهنده سلاح دفاعی است و از نظر قانونی موظف به درمان تهدید به جزیره به عنوان مسائل از نگرانی.

"ایالات متحده باید درک کنند که چین مقصد است برای متحد کردن (با تایوان و چین به مقصد متوجه آن بزرگ جوانسازی,"" رن گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب