چین به ما هشدار می دهد هل دادن روابط به آستانه جنگ سرد جدید'

ایالات متحده هل دادن روابط با چین به "آستانه یک جنگ سرد جدید" چین را وزیر خارجه روز جمعه گفت: رد متحده آمریکا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 خرداد 1399

ایالات متحده هل دادن روابط با چین به "آستانه یک جنگ سرد جدید" چین را وزیر خارجه روز جمعه گفت: رد متحده آمریکا "دروغ" بیش از coronavirus در حالی که پکن شد باز به تلاش های بین المللی برای پیدا کردن منبع آن است.

نگه داشتن وخیم تر شدن جنگ از کلمات با واشنگتن بیش از همه گیر و پکن حرکت به تشدید کنترل بر هنگ کنگ وانگ یی گفت که ایالات متحده در حال آلوده شده است توسط یک "سیاسی" ویروس قانع کننده آمار و ارقام وجود دارد به طور مداوم حمله به چین است.

"در آن آمده است به ما توجه است که برخی از نیروهای سیاسی در آمریکا در نظر گرفتن چین و ایالات متحده روابط گروگان و هل دادن ما دو کشور را در آستانه یک جنگ سرد جدید" وانگ به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در چین هفته سالانه مجلس جلسه.

دیرینه اصطکاک بین دو قدرت بر تجارت و حقوق بشر و طیف وسیعی از مسائل دیگر رانده شده اند به ارتفاعات جدید از آنجا که شیوع ویروس.

وانگ نیست شناسایی آنچه که "نیروهای" او با اشاره به اما رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر شده جهان انتقاد از چین پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر است که باعث شده بیش از 340,000 مرگ و میر و قتل عام اقتصادی در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او را گفت: چین تحت پوشش تا ظهور این ویروس در اواخر سال گذشته و bungled اولیه آن پاسخ.

واشنگتن انتقاد شده است به طور گسترده ای دیده می شود در ایالات متحده به عنوان یک تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به منحرف کردن توجه از کاخ سفید خود COVID-19 شکست.

وانگ در زمان آشکار ضربه تند وشدید زدن در ایالات متحده در تلاش برای مهار این ویروس است که در حال حاضر آلوده بیشتر مردم در ایالات متحده از هر جای دیگری است.

"من در آمریکا برای جلوگیری از اتلاف وقت و جلوگیری از هدر رفتن ارزش زندگی" وانگ گفت.

او گفت: چین شد "باز" به همکاری های بین المللی برای شناسایی منبع رمان coronavirus اما تاکید کرد که هر گونه تحقیق و تفحص باید "رایگان از دخالت سیاسی".

'Stigmatizing چین'

"برخی از چهره های سیاسی در آمریکا عجله برای برچسب زدن به ویروس و سیاسی ریشه های آن, stigmatizing چین" وانگ گفت.

اکثر دانشمندان معتقدند که این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان پس از ظهور در چین احتمالا از یک بازار در مرکز شهر ووهان که در آن حیوانات عجیب و غریب فروخته شد برای گوشت است.

دولتها از جمله آمریکا و استرالیا نامیده می شود در هفته های اخیر برای بررسی دقیق ریشه های این ویروس است.

سازمان بهداشت جهانی نیز نامیده می شود در پکن به دعوت آنها در بررسی منبع با چین پیشنهاد به جای آن که "واکنش جهانی" به COVID-19 تنها باید ارزیابی زمانی که این بیماری همه گیر است.

که اعضا در روز سه شنبه قطعنامه ای که توسط اتحادیه اروپا در سازمان ملل و بدن برای اولین بار مجازی مجمع به بررسی بین المللی دست زدن به همه گیر, اما آن را نه تنها از چین است.

وانگ گفت: تحقیق و تفحص باید "مخالفت با هر فرض گناه".

"گذشته از ویرانی ناشی از رمان coronavirus نیز وجود دارد, سیاسی, ویروس, پخش كردن, از طریق, ایالات متحده," او گفت:.

"این سیاسی ویروس است که استفاده از هر فرصتی برای حمله و لام چین است. برخی از سیاستمداران به طور کامل نادیده گرفتن حقایق اساسی و ساخته شده بیش از حد بسیاری نهفته است با هدف قرار دادن چین و رسم بیش از حد بسیاری از توطئه."

مقدمه ای در چین مقننه در روز جمعه از, یک پیشنهاد برای اعمال امنیت در هنگ کنگ به سرکوب نیمه مستقل در شهرستان دموکراسی نیز کشیده شده ما و جهان دارند.

اما وانگ در دفاع از این طرح گفت: آن را باید اجرا شود "و بدون کوچکترین تاخیر" و اضافه کرد که ماه از اغلب خشونت آمیز معترضان در هنگ کنگ در سال گذشته برابر چین در حال رشد و نفوذ در مالی توپی بود "به طور جدی در معرض خطر چین امنیت ملی".

این مقاله در نوشته شده بود توسط لودویک Ehret از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب