چین را رد چشم انداز پیوستن به کنترل تسلیحات آمریکا با ما

پکن — چین روز جمعه با رد هر گونه چشم انداز پیوستن به سلاح هسته ای محدودیت مذاکرات با آمریکا, تماس, گزارش از واشنگتن که آن را انجام دهد تا یک اعوجاج از آن اظهار داشت: موقعیت.

سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: ایالات متحده آمریکا بود “نه جدی و نه صادقانه” در پیشنهاد مذاکره و باید به جای پاسخ دادن به روسیه را یک فرمت به موجود جدید شروع معاهده محدود کردن تعداد کلاهک های هسته ای.

“چین اعتراض به اصطلاح سه جانبه کنترل تسلیحات مذاکرات بسیار روشن است و آمریکا آن را بخوبی می داند. با این حال ایالات متحده ماندگار است در مورد این مسئله و حتی تحریف موضع چین,” ژائو گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

چین با بزرگترین زرادخانه هسته ای پس از ایالات متحده و روسیه را حفظ کرده است و آن را نمی خواهد در پیوستن به مذاکرات با واشنگتن و مسکو در کاهش تعداد کلاهکهای. اما ژائو به نظر می رسد برای نگه داشتن درب باز به نوعی از بحث و گفت واشنگتن نیاز به “ایجاد شرایط برای دیگر هسته ای-سلاح متحده برای شرکت در مذاکرات خلع سلاح هسته ای.”

ایالات متحده تیز با اشاره به چینی شرایطی در مذاکرات با روسیه در وین دو هفته پیش در گسترش و یا جایگزینی جدید برای شروع یک 2010 کاهش سلاح پیمان که منقضی می شود در ماه فوریه است.

این پیمان که بین ایالات متحده و روسیه طولانی عمده جهان قدرت هسته ای. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین می خواهد به عنوان یک افزایش قدرت نظامی برای پیوستن به.

کانگ فو مدیر کل وزارت امور خارجه را کنترل تسلیحات وزارت گفت که تقاضای غیر واقعی چون چین بسیار کوچکتر زرادخانه هسته ای نسبت به دو نفر دیگر است. با دعوت از چین برای پیوستن به ایالات متحده در حال ایجاد یک بهانه به راه رفتن دور از مذاکرات بدون جایگزین کردن پیمان, او گفت:.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de