چگونه پوشاک مردانه خود را بهبود دادم در یک درس آسان

اگر اندام خوب و متناسبی دارید که انتخاب های بسیار گسترده ای خواهید داشت؛ اما اگر کمی بیشتر از حد معمول اضافه

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

اگر اندام خوب و متناسبی دارید که انتخاب های بسیار گسترده ای خواهید داشت؛ اما اگر کمی بیشتر از حد معمول اضافه وزن دارید، باید بگوییم که به هیچ وجه نگران نباشید. از منظر لباس اصلا مهم نیست شما چه هیکلی دارید و یا چاق یا لاغرید؟ امکان پخش عمده لباس به اهواز و پخش عمده لباس به تبریز نیز وجود دارد. امکان رشد و افزایش مخاطبان بدون صرف هزینۀ زیاد و تجهیزات پیشرفته وجود دارد. برندهایی نظیر زارا، کوکوشنل، نایک و آدیداس، مخاطبان زیادی در صفحۀ اینستاگرام خود دارند. ظرفیتی بالغ بر 50 میلیون نفر به صورت فعال در این شبکۀ اجتماعی حضور دارند. به همین دلیل، کسبوکارهای فعال در این زمینه باید به نظرات و سلیقۀ مشتریان خود اهمیت زیادی دهند. موضوع مد و پوشاک کاملاً به سلیقۀ افراد گره خورده است. تولیدی پوشاک مردانه دیورسو مد با 30 سال سابقه در زمینه مد و فشن، با همکاری یک تیم حرفهای و با سابقه، متشکل از طراحان مجرب و خیاطان حرفهای، همواره برای انواع لباسهای مردانه مدلهایی را طراحی کرده است که مناسب با سلیقه آقایان، فرهنگ و شرایط آب و هوایی ایران باشد. مناسبتها میتوانند بهانهای برای خلق ایدهای جدید باشند.

با اقداماتی اینچنینی به مرور زمان به بانک اطلاعاتی از مناسبتها و ایدهها این لینک دست خواهید یافت. یا میتوانید همۀ مناسبتها را از برخی سایتها دانلود کنید. اگرچه در برخی از مشخصات شبیه به یکدیگر هستند اما معمولاً تفاوت هایی را نیز با یکدیگر خواهند داشت. برخی از قابلیتهای بینظیر اینستاگرام باعث شدهاند که پتانسیل این شبکه برای فروش بسیاری از محصولات افزایش یابد. یا در سادهترین شکل میتوانید محصولات تولیدکنندگان را در پیج خود بفروشید. پوشاک یکی از محصولات پرفروش در فضای آنلاین است. فروش پوشاک مردانه یکی از ایدههای خوب برای کسب درآمد از اینستاگرام است. هر فرد می تواند متناسب با اندازه طول گردن خود یکی از انواع تیشرت ها را انتخاب کند. همچنین میتوانید چاپ روی تیشرت و لباس را نیز تجربه کنید. آیا میدانید برای خرید عمده لباس مردانه به کجا مراجعه کنید؟ میتوانید از انواع طرحها یا استایل حرفهای خود برای تولید پوشاک رونمایی کنید. پوشاک مردان فریدن شامل: «شابیک»، «داباد» (شلوار را در اصطلاح محلی تنبان یا داباد میگویند)، «کابا» (قبا را در اصطلاح محلی کابا میگویند)، «ارخالوق» (مردان روستایی بر روی پیراهن یا قبا ارخالوق میپوشیدند. برند Stuart Hughes در لیورپول که محل تولد برندهای وگز و مک کارتنی بوده است قیمت ۸۹۲۵۰۰ دلار را روی این کت و شلوار قرار داده است و دلیلش هم به کار برده شدن ۴۸۰ الماس خالص در قسمت جیب ها و یقه آن است.

تا حالا به این فکر کرده اید که چرا تی شرت به پیراهنی گفته می شود که از سر پوشیده می شود و آستین کوتاه است. با این حال لازم است شیوۀ خود را دائماً تغییر داده تا شناخت بیشتری از مخاطبان خود کسب کنید. نوجوانان بیشتر به پوشیدن لباس های اسپرت علاقه دارند و به هنگام خرید به مدل و رنگ لباس اهمیت زیادی می دهند چون با نحوه دقیق خرید لباس آشنایی دارند و بهتر می دانند که چیزی باید بخرند تا به یک فرد خوش پوش تبدیل شوند. هرچند آمار دقیق از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند در دست نیست اما تعداد پیجهای مرتبط با فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام فراوانند. در این مورد طراحان این برند دست به ساخت یک کفش تماما الماس زده اند که در آن ۱۴۰۰۰ قطعه الماس به کار رفته است و بیش از ۲ سال زمان برده است. یک فایل اکسل برای آنها ایجاد کنید. به این ترتیب مخاطبان شما در مییابند که برای نظر و پیشنهاد آنان ارزش قائل هستید.

این اقدام به نوع خود تأثیر زیادی در جلب وفاداری آنان دارد. بنابراین پیش از اقدام به فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام، حسابی موتور خلاقیت و ایدهپردازی خود را روشن کنید. بنابراین برای هر نظری، ارزش قائل باشید. هودی در جنس های مختلف مناسب استفاده برای پاییز و بهار طراحی می شود. لباس هایی که طرح های درشت دارند برای افراد قد کوتاه مناسب نیستند بهتر است لباس هایی با طرح و نقش های ریز انتخاب کنید . پلیور یا کشباف های مردانه نوعی پوشاک بافتنی هستند که مناسب فصل زمستان و پاییز محسوب می شوند. بانوان نورستانی نوعی ساقپوش زیر دامن یا جامهای (bāźü) بلند و فراخ میپوشند که با کمربندهای بافتهشده (niśte) جمع میشود و در پشت شانهها و پایین آستین با ترکیبی از تکهدوزیهای سرخ و سیاه تزئین داده میشود. به هنگام خرید لباس مردانه نظیر سویشرت بهتر است به جنس پارچه رنگ و همچنین بلند یا کوتاه بودن آن توجه کنید. پیراهن مردانه در دو نوع آستین کوتاه و بلند تولید میشود و انواع یقه را دارد. این کلاه را به وسیلهٔ یک رشته طلا که لیره یا نیم پهلویهایی به آن می آویزندو از زیر چانه عبور میدهند، روی سر نگاه میدارند و دستمال را روی آن میبندند، رشتهای که کلاه را به آن صورت نگاه میدارد «قطاره» نام دارد و اغلب آنهایی که قدرت مالی بیشتری دارند از آن استفاده میکنند و در دو طرف، در محل اتصال ان با کلاه یک گل طلائی آویزان مینمایند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402