به چالش کشیده شده توسط Netflix بکشد نشان می دهد ما در فضا نیروی سراسیمه به علامت تجاری نام

ایالات متحده در فضا نیروی است که در یک مسابقه به علامت تجاری نام خود را. برنامه های در حال انجام به امن علامت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 خرداد 1399

ایالات متحده در فضا نیروی است که در یک مسابقه به علامت تجاری نام خود را.

برنامه های در حال انجام به امن علامت تجاری صدور مجوز مربوط به ششمین شاخه نظامی حاضر تحت بخش از نیروی هوایی, سخنگوی لین کربی گفت: Military.com در روز سه شنبه.

جزئیات بعدی: ارتش ارائه می دهد پاداش نقدی برای اطلاعات در مورد قتل 82 هوابرد سرباز

خبرنگار هالیوود گزارش هفته گذشته که Steve Carell, Netflix کمدی "فضا نیروی" ثبت علامت تجاری برنامه های کاربردی به عنوان اوایل ژانویه 2019 پیش از دولت ایالات متحده. که شامل براده در استرالیا و مکزیک و بخش هایی از اروپا را گفت. نیروی هوایی, در ضمن دارای یک برنامه انتظار در ایالات متحده برای یک "قصد استفاده" مجله گفت.

"این بخش از نیروی هوایی اعمال می شود برای ثبت علامت تجاری برای فضای نیروی علامت با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (USPTO) و قانون مشترک حقوق به کلمه خوانده شده را علامت و دیگر فضایی نیروی مالکیت معنوی" کربی گفت: در یک ایمیل.

اما نبرد واقعی می تواند بیش مارک کالا, خرید و فروش, به گزارش هالیوود.

وزارت دفاع راه اندازی کرده است نقض قوانین علامت تجاری هشدارها و پرونده های حقوقی در گذشته است.

برای مثال در سال 2017, ارتش در زمینه اطلاع از مخالفت با دفتر ثبت علائم تجاری در برابر شوالیه طلایی یک لیگ ملی هاکی تیم در لاس وگاس بیش از آن در استفاده از خدمات نخبگان چتر نجات واحد نام و مشابه نام تجاری است. این دو در نهایت به یک علامت تجاری "همزیستی توافق" بیش از شش ماه بعد از لاس وگاس خورشید گزارش شده است.

دریایی سپاه که با هشیاری ماموران علامت تجاری خود در یک مورد در زمان ناراضی عرشه یک کارت بازی فروخته شده در آمازون و Facebook است که مقامات یافت بی احترامی به زنان در ارتش. این شرکت در نهایت حذف دریایی سپاه نام و نشان خود را از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

در حال حاضر فضای نظامی نیروی "آگاهی از هر گونه علامت تجاری درگیری با داستانی برنامه فضایی نیروی' تولید شده توسط Netflix" کربی گفت: این نشان می دهد که شروع جریان مارس 29. 10-قسمت طنز دریافت کرده است بررسی مخلوط.

"'فضایی آمریکا نیروی' نام نهاد دولت و ممکن است اشتباها به عنوان یک مقام رسمی تایید و نه آن علائم مورد استفاده در محصولات تجاری و بدون معتبر علامت تجاری مجوز" کربی ادامه داد. "به عنوان یک مساوی شعبه در وزارت دفاع ایالات متحده در فضا نیروی علائم فراهم همان حمایت های حقوقی به عنوان کسانی که از ارتش ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده, نیروی دریایی, نیروی هوایی ایالات متحده و U. s. Coast Guard."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: دریایی علائم تجاری دفتر بی سر و صدا می پیوندد مبارزه علیه زن ستیزی آنلاین

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب