ناو نیمیتز خدمه بود قرنطینه برای 27 روز قبل از خروج

نیروی دریایی به نظر می رسد با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از آینده هواپیمای حامل خدمه گرف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی به نظر می رسد با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از آینده هواپیمای حامل خدمه گرفتن در جریان نمی بینم تکرار بحران بهداشت و درمان در حال بازی در یک کشتی دیگر در اقیانوس آرام.

هزاران نفر از ملوانان داده شده به ناو نیمیتز رفتگان واشینگتن روز دوشنبه برای نهایی خود را قبل از استقرار آموزش تمرینات. تمام خدمه بود نه تنها تست شده برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس بلکه صرف 27 روز قرنطینه قبل از خروج.

که نزدیک به دو دوره 14 روزه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنیم برای هر کسی در معرض خطر در حال توسعه و یا در حال عبور همراه ویروس.

مرتبط با: نیروی دریایی معتقد است تحویل پرواز نمی ویتنام بندر توقف آورده ویروس به حامل

این نیمیتز است "بهره گیری از درس های آموخته شده" با توجه به نیروی انتشار اعلام خروج با تضمین خدمه سالم بود و آماده برای انجام عملیات در دریا. نزدیک به 1000 نفر از اعضای مستقر در ناو تئودور روزولت خدمه باید آزمایش مثبت برای این ویروس منجر به مرگ یکی و کشتی طرد در گوام برای یک ماه.

سروان. حداکثر کلارک فرمانده افسر نیمیتز گفت: خدمه اش را دنبال کرده است توصیه می شود راهنمایی برای باقی می ماند رایگان ویروس از جمله پوشیدن پوشش صورت تمرین های اجتماعی فاصله نگه داشتن کشتی, پاک, گرفتن تست شده و باقی مانده در قرنطینه.

"برخورد با چالش های COVID همه گیر شده است بنابراین من بسیار خوشحال است که ما کاهش تلاش های ما را در یک موقعیت به جریان" کلارک در بیانیه ای گفت. "ما همه به دنبال به جلو به آموزش و عامل دوباره."

رهبران نیروی دریایی به خصوص کسانی که در حمل و دیگر کشتی های بزرگ را تغییر پروتکل های پس از COVID-19 شیوع در روزولت. پورت خواستار شده اند محدود شده است و پردازنده تحویل گرفته شده با احتیاط شدید با خارج از خلبانان و خدمه بودن منع از ترک هواپیما خود را هنگامی که زمین آنها را در کشتی.

حداقل یکی دیگر اعزام ناو جنگی ویرانگر کید در برخورد با COVID-19 شیوع در میان خدمه آن. این کید در حال حاضر به پورت به عنوان رهبران سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این نیمیتز که استقرار در کنار کشتی های دیگر به عنوان یک حامل اعتصاب گروهی خواهد بود که اولین ناو هواپیمابر به استقرار پس از شیوع بیماری در روزولت بود ساخته شده است. دیگر کشتی ها و واحد است که کامل آموزش و استقرار با حمله گروه عبارتند از: هدایت موشک رزمناو پرینستون; هدایت موشکی ناوشکن جان پل جونز Sterett و رالف جانسون; ناوشکن اسکادران 9; و حامل Air Wing 17.

هر عضو از حمله گروه تست خواهد شد برای COVID-19 قبل از گرفتن در جریان صرف خواهد شد و حداقل دو هفته قرنطینه, نیروی دریایی, مقامات گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

ادامه مطلب: نیروی دریایی, لغو حامل بازگشت به خانه قصد دارد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب