جشنواره ساندنس و ترایبکا team-up به صورت رایگان یوتیوب جشنواره فیلم

با glitz و زرق و برق جشنواره کن ساندنس و ترایبکا جشنواره به طور بالقوه از دست رفته از فیلم تقویم این سال, یوتیوب امیدوار است به آن را تشکیل می دهند.

در ارتباط با فوق جشنواره های فیلم و همچنین تورنتو و ونیز یوتیوب اعلام کرده است ما یکی: جهانی جشنواره برگزار خواهد شد که از مارس 29 ژوئن 7.

رایگان جشنواره 10 روز خواهد شد از ویژگی های محتوا سرپرستی از بازیکنان اصلی و 20 فیلم جشنواره در مجموع. ما برای لذت بردن از با فیلم های مستند, کوتاه, کمدی و بیشتر از این جشنواره در سوال کامل خط به بالا اعلام کرد در دوره به دلیل.

“ما اغلب صحبت در مورد فیلم منحصر به فرد قدرتمند در نقش الهام بخش و متحد مردم در سراسر مرزها و تفاوت ها برای کمک به التیام جهان است. همه جهان نیاز به درمان در حال حاضر” جین روزنتال که شرکت تاسیس ترایبکا جشنواره و عمل به عنوان مدیر عامل شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

در حالی که این رویداد پیشگام مردمی پشت ترایبکا رایگان است بینندگان را تشویق به کمک به سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

مرتبط با: Netflix بکشد در مقابل دیزنی Plus

شرکت کننده در جشنواره عبارتند از: انسی بین المللی فیلم انیمیشن جشنواره بین المللی فیلم برلین, جشنواره, BFI London Film Festival, جشنواره فیلم کن, Guadalajara بین المللی فیلم, جشنواره بین المللی فیلم جشنواره و جوایز ماکائو, بیت المقدس, جشنواره فیلم بمبئی جشنواره فیلم کارلووی واری جشنواره بین المللی فیلم لوکارنو جشنواره مراکش, جشنواره بین المللی فیلم نیویورک و جشنواره سن سباستین جشنواره بین المللی فیلم سارایوو فیلم, جشنواره فیلم ساندنس, جشنواره سیدنی جشنواره فیلم توکیو بین المللی فیلم, جشنواره بین المللی فیلم تورنتو, جشنواره فیلم ترایبکا جشنواره جشنواره فیلم ونیز.

اعلام می آید و بیشتر و بیشتر ارائه دهندگان محتوا باز کردن خزانه خود را به نگه داشتن مردم را سرگرم و آموزش در طول مستند. Netflix ارسال شده توسط تعدادی از آموزشی, فیلم های مستند در یوتیوب در حالی که اپل TV Plus, HBO و بیشتر در حال انداختن paywalls در برخی از مطالب برای هم بودن.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر