راهنمای خریدار: بخاری پاسیو

بهترین بخاری پاسیو گزینه برای صفحه اصلی (راهنمای خریدار) - باب ویلا بخاری پاسیو افزایش راحتی در فضای زندگی. جل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 خرداد 1399
بهترین بخاری پاسیو گزینه برای صفحه اصلی (راهنمای خریدار) - باب ویلا

بخاری پاسیو افزایش راحتی در فضای زندگی. جلوتر راهنمای ما به مرور گزینه های موجود و انتخاب بهترین بخاری پاسیو برای خانه خود را.

The Best Patio Heater for Your Yard

کیفیت بخاری پاسیو افزایش لذت از زندگی در فضای باز. رو توضیح فهم و outs از بخاری پاسیو و برجسته به همین دلیل در زیر ما لیستی از توصیه های بالا!

 1. بهترین برقی, بخاری پاسیو: Trustech مادون قرمز بخاری پاسیو
 2. بهترین گودال-سبک پاسیو بخاری: Outland زندگی Firebowl لوکس
 3. بهترین طبقه-گاز ایستاده بخاری پاسیو: PAMAPIC, هوای آزاد, بخاری پاسیو
 4. بهترین چوب سوز بخاری پاسیو: انفرادی اجاق گاز رنجر, هوای آزاد, آتش Pi
The Best Patio Heater for Your Yard

ملاحظات کلیدی

 • باید انتظارات واقع بینانه. بخاری پاسیو به معنای سهولت لرز از آب و هوا سرد. شما در خارج از منزل و نه در سونا! در آب و هوای بسیار سرد آنها را حفظ خواهد کرد شما گرم بسیار طولانی است.
 • خود را به من بدهید بخاری پاسیو به کمک برخی از. از آنجا که هوای داغ بالا می رود, برخی از هوای گرم خواهد بود از دست رفته را به جو, اما شما می توانید با قرار دادن خود را حفظ بخاری پاسیو در یک فاصله امن در زیر یک چتر یا سایه بان. جلوگیری از افشای پروپان واحد به باد همانطور که نسیم آن را دشوار است به نور.
 • اول ایمنی. همیشه نگه داشتن حیوانات خانگی و کودکان به دور از بخاری پاسیو و در نظر گرفتن تنها مدل های که از ویژگی های یک سیستم خاموش شدن خودکار است که کاهش گرما در صورتی که واحد می زدم.

سوخت انواع

 • پروپان: پروپان بخاری پاسیو می تواند گرم کردن فضا به سرعت. برخی از آنها کاملا بزرگ, برگزاری مخزن پروپان به عنوان بزرگ به عنوان 20 گالن—یک مزیت زمانی که شما مایل به حرارت یک منطقه بزرگ برای یک دوره طولانی از زمان. با توجه به خطر گاز مونواکسید کربن تجمع پاسیو بخاری از این نوع استفاده می شود هرگز باید در یک منطقه محصور در خشکی مانند یک گلخانه و یا گاراژ.
 • برقی: بدون نیاز به خرید سوخت برای برقی بخاری پاسیو, اما آن لامپ باید تعویض شود گاهی عامل این به آن هزینه های در حال اجرا. با شعله باز و برقی, بخاری پاسیو ممکن است امن تر از جایگزین برای برخی از خانواده ها است. اما آنها معمولا کوچکتر بنابراین الکتریکی ممکن است بازی قدرت از آن پروپان ، در هنگام خرید, مقایسه گرمای خروجی از مدل های مختلف. همچنین به یاد داشته باشید که یک بخاری برقی همراه با یک کابل برق; داشتن حداقل یک هوای خروجی به علاوه اگر نه شرط لازم.
 • چوب: برای معتبر اردو احساس می کنم هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند یک چوب سوز بخاری پاسیو. این نوع از بخاری تولید می تواند بسیار کمی از گرما بسته به اندازه مجمر و مقدار چوب. از آنجا که چوب آتش سوزی می تواند ایجاد دود و خاکستر چوب سوز بخاری پاسیو نمی توان در یک محصور پاسیو. برای کاهش دود, رایت تنها چاشنی پهن برگان مانند درخت گردوی امریکایی درخت غان و خاکستر سفید.

بخاری پاسیو به سبک

 • Stand-alone: اکثر مستقل, بخاری پاسیو هفت به هشت پا بلند; به طور معمول منبع سوخت است که در نزدیکی یا پایین و گرمای ناشی از بالا. موجود در برق و یا پروپان نسخه های این بخاری پاسیو می تواند گرم 5 تا 10 فوت شعاع که باعث می شود آنها را به یک گزینه عالی به صورت متری و بزرگتر پتیس.
 • میز: کوچکتر از مستقل, بخاری, میز واحد باید امن به یک پاسیو جدول (معمولا از طریق سوراخی که در آن یک چتر خورشید مناسب خواهد بود). یا برق و یا پروپان و آنها را به استفاده از حمل اما تمایل به کمتر قدرتمند ساخت آنها به خوبی برای کوچکتر کرده است.
 • نصب شده: آیا دیوار و یا سقف نصب شده این بخاری پاسیو هستند در اکثر موارد مادون قرمز و الکتریکی طراحی شده است. آنها بسیار عالی اگر شما را محدود فضا کف اما مایل به حرارت یک منطقه بزرگتر است.

سرمایه گذاری در یک پاسیو بخاری است که یک راه فوق العاده خود را به منظور ارتقاء شیوه زندگی در فضای باز. بیشتر هوای تازه تنفس. شنیدن بیشتر جیرجیرک. مشاهده بیشتر ستاره. و اقامت راحت و دنج در حالی که شما در آن هستید.

ما تراکم بالا

The Best Patio Heater: Trustech

عکس: amazon.com

1. بهترین برقی, بخاری پاسیو: Trustech مادون قرمز بخاری پاسیو

این آرام-در حال اجرا پاسیو بخاری خروجی گرمای تابشی که هوا گرم اشیاء نزدیک به جای گرم شدن هوا است. این باعث می شود Trustech یک انتخاب خوب برای شادی بخش روز و به دلیل تولید نمی کند و دود و دود آن را نیز می توان در محصور پاسیو. کوه 26.4 اینچ طولانی Trustech بر روی دیوار با براکت ارائه شده و یا ایستاده آن را بر روی یک نگهدارنده (فروش جداگانه) و مجموعه ای از زمان و سطح قدرت با کنترل از راه دور.

Best Patio Heater (Pit Style): Outland

عکس: amazon.com

2. بهترین گودال-سبک پاسیو بخاری: Outland زندگی Firebowl لوکس

این Outland زندگی Firepit همراه با 10 پا پروپان شلنگ بنابراین شما می توانید موقعیت خود را مخزن پروپان خارج از دید در حالی که شما لذت بردن از گدازه سنگ و درخشان شعله های آتش در داخل این روستایی firebowl. اندازه گیری فقط 11 اینچ بالا و 19 اینچ در قطر و وزن در 22 پوند این پاسیو بخاری جمع و جور و قابل حمل نیست حداقل به لطف پوشش و حمل تسمه را.

Best Patio Heater (Floor-standing): Pamapic

عکس: amazon.com

3. بهترین طبقه-گاز ایستاده بخاری پاسیو: PAMAPIC, هوای آزاد, بخاری پاسیو

این طبقه ایستاده, بخاری صدر در چشمگیر 88 اینچ قد بلند و با 32 اینچ سقفی گنبدی که هدایت گرما به سمت پایین و بیرون است. اگر چه آن ممکن است نگاه باریک پوشش آن است که دور تا 18 متر قطر اطراف بخاری. موجود در رنگ سفید و برنز و یا با چکش نقره این بخاری پاسیو رسیدن به آن سبک براق نگه داشتن مخزن سوخت آن منظمی را به یک ساخته شده است در مجلسی در بخاری را پایه. صاف-نورد چرخ آن را قابل حمل هنگامی که استفاده نمی کنید و یک پوشش ضد آب محافظت می کند بلند پاسیو بخاری از عناصر.

Best Patio Heater (Wood-burning): Solo Stove

عکس: amazon.com

4. بهترین چوب سوز بخاری پاسیو: Solo اجاق گاز رنجر, هوای آزاد, گودال آتش

انفرادی اجاق می سوزد چوب واقعی (چاشنی انواع چوب جنگلی هستند توصیه می شود) و آن به خصوص به سوراخ دو دیوار طراحی هر دو اجازه می دهد تا اکسیژن بیشتری وارد firebowl و کاهش دود خروجی. در 14 اینچ بالا 19.5 اینچ در قطر, این, مدرن استیل firebowl آماده سفر (حمل مورد گنجانده شده است) به هر کجا که شما تمایل واقعی آتش چوب.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن