راهنمای خریدار: زاویه یاب

زاویه یاب جای آزمون و خطا زاویه اندازه گیری. زمانی که دقت و صحت موضوع حدس زدن نیست—شما می توانید کاهش هزینه اشتباهات با استفاده از زاویه یاب برای تعیین دقیق زاویه قبل از اینکه شما را کاهش دهد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Angle Finder Options

عکس: amazon.com

این که آیا شما در حال نصب تاج قالب یا برش زوایای پیچیده برای اپن, پارکت چوبی, میز, با کیفیت زاویه یاب را کاهش می دهد خطر اشتباهات و سرعت کار. زاویه یاب شده اند در اطراف برای چند دهه بوده و می توان در کمربند ابزار و کارگاه های آموزشی از نجاران و صنعتگران به طور یکسان. شما ممکن است آنها را به نام دیگر از نام هایی مانند “زاویه سنج” و “تاج protractors” و بهترین آنهایی که ارائه دقت اندازه گیری زاویه به صورت بسیار دقیق تاج کاهش است. بالا زاویه یاب نیز باید آسان برای استفاده و با دوام است. اگر شما خسته از حدس زدن چه زاویه شما نیاز به برش اتمام میدارد ما را برای زاویه یاب—یکی این است که مطمئن شوید که به انتخاب مناسب برای پروژه های خود را.

ما تراکم بالا

The Best Angle Finder Option: Starrett Miter Protractor

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Starrett تاج نقاله

تماس با تمام دستگاه های خانگی, نجاران و کارگاه آموزشی رزمندگان! دستی Starrett تاج نقاله اقدامات موجود زوایای گوشه دیوار و سقف و محاسبه دقیق فارسی بر زاویه و زاویه مورب اندازه گیری های لازم و بدون نیاز به محاسبات اضافی. شما همچنین می توانید با استفاده از این کاملا دستی نقاله-نوع زاویه یاب برای تعیین ترکیب مخروطي کاهش و سقف رزین ساخت آن انتخاب ما به صورت کلی بهترین زاویه یاب. آن می آید با لیزر-حک متریک و امپریال اعداد به شما سال خدمت بدون خاموش. خورده اندازه گیری 15.24 اینچ طول و 6.85 اینچ گسترده و ابزار در وزن صرف 1.44 اونس و آن را علاوه بر بزرگ به هر کارگاه است.

The Best Angle Finder Option: GemRed 200mm Digital Angle Finder

عکس: amazon.com

بهترین برای مبتدیان: GemRed 200mm دیجیتال, زاویه یاب

برای راحتی تعیین کننده در داخل و خارج از زوایای دیوار گوشه های GemRed دیجیتال, زاویه یاب ارائه می دهد تمام کمک های یک مبتدی نیاز دارد. این نقاله-نوع زاویه یاب ویژگی های لیزری اچ متریک و امپریال اندازه گیری در آن حاکم لبه به علاوه یک بسیار دقیق بازخوانی دیجیتال. این GemRed می آید با یک پیچ و تاب و شماره گیری بنابراین شما می توانید قفل در اندازه گیری دقیق هنگامی که شما به موقعیت حاکم لبه در امتداد زاویه شما در حال اندازه گیری است. آن لبه آلومینیومی گارد کمی گرد برای دست زدن به امن و زاویه یاب چین به مناسب 7.5 اینچ طول و 2.4 اینچ گسترده. وزن آن در فقط 3.9 اونس و می توانید به راحتی در جیب پیراهن و یا نوار ابزار.

The Best Angle Finder Option: Bosch GAM Digital Angle Finder

عکس: amazon.com

بهترین برای جوانب مثبت: ماشین بازی های دیجیتال, زاویه یاب

پنج-در-یک تابع از بوش گام های دیجیتال, زاویه یاب باعث می شود آن را یک انتخاب برتر برای اصلاح نجاران در این زمینه و یا ساخت و ساز حرفه ای. این نقاله-نوع زاویه یاب ویژگی های آلومینیوم با دوام مسکن است که می تواند مقاومت در برابر اثرات حتی از ارتفاع سقف و می آید با یک ساخته شده در سطح حباب. بوش دارای دو چراغ دار, دیجیتال, صفحه نمایش, یکی برای زاویه یاب و دیگر برای یک شامل سنج ساخت این ابزار یک مزیت برای ساخت و ساز جوانب مثبت که نیاز به شکل سراشیب سطح از یک ساختمان بسیاری است. ابزار محاسبه ساده تاج و زاویه مورب همراه با ترکیب مخروطی زاویه. زاویه “حافظه” کمک می کند تا کاربر مقایسه قبلا اندازه گیری زاویه در یک پروژه برای اطمینان از دقت و صحت. این صفحه نمایش همچنین ویژگی های یک تلنگر تابع به عنوان خوانده شده سمت راست بالا حتی اگر ابزار تبدیل وارونه است. این بالا پایان Bosch زاویه یاب در وزن 2.4 پوند و اقدامات 17 اینچ 2.4 اینچ هنگامی که خورده. آن را سزاوار جای در هر جدی خراط کمربند ابزار و یا فروشگاه.

The Best Angle Finder Option: RISEPRO Inclinometer Digital Angle Finder

عکس: amazon.com

ذکر شریف: RISEPRO سنج دیجیتال, زاویه یاب

برای تنظیم دقیق زاویه مورب در جدول تیغه اره و برش تیغه های اره بیشتر از هیچ نگاه RISEPRO سنج دیجیتال, زاویه یاب. این دستی دیجیتال, زاویه یاب ویژگی های مغناطیسی پایه است که متصل به طور مستقیم به تیغه فلزی به اطمینان حاصل شود که آنها در حال تنظیم در زاویه درست قبل از شما را کاهش دهد. این سنج ویژگی های یک سطح می آید و با یک نور پس زمینه است که باعث می شود از دیدن اعداد آسان حتی در شرایط نور کم. وزن در فقط 11.2 اونس و اندازه گیری 6.9 اینچ و 3.5 اینچ عرض سنج متناسب با سادگی به هر کمربند ابزار ارائه دسترسی سریع در هر زمان شما نیاز به تنظیم زاویه میز را دیدم و یا تاج را دیدم تیغه در هنگام ساخت پخ کاهش است. کاربران می توانید انتخاب کنید بین واحدهای متریک و امپریال اندازه گیری. نه بیشتر حدس زدن!

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de