صورتحساب خواهد ممنوعیت فروش سلاح های نظامی به پلیس نوار اعزام ارتش به تظاهرات

آینده اصلاحات مربوط به دفاع ملی مجوز عمل می تواند قرار دادن یک توقف به برخی از آنچه را به نام نظامی از نیروهای پلیس و نوار رهبران از تبدیل به نیروهای نظامی برای پاسخ به تظاهرات صلح آمیز است.

سناتور از هر دو حزب سیاسی اصلی در حال eyeing 2021 سیاست دفاعی لایحه در اثر تغییر به عنوان ناآرامی همچنان در سراسر این کشور در پی جورج فلوید مرگ است. معترضان آب گرفتگی شهرستانها عمده در روزهای اخیر پس از فلوید, سیاه مرده در بازداشت پلیس در ماه گذشته.

جزئیات بعدی:اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد پنتاگون شورش پاسخ و حکومت نظامی

واحدهای پلیس و هزاران نفر از اعضای گارد ملی نامیده شده است در پاسخ به گاهی اوقات-تظاهرات خشونت و غارت در شهرهای مختلف. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با توجه به ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را برای برخی از کشورها پس از انفجار برخی از فرمانداران به عنوان “ضعیف” در پاسخ آنها.

اما نه همه قانونگذاران خوشحال هستند با چگونه پاسخ این است که بازی را به عنوان خودروهای زرهی و نیروهای نظامی و پلیس ضد شورش خط خیابان های شهرستان.

سناتور. Tim Kaine ویرجینیا از حزب دموکرات و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: روز شنبه او به شما معرفی خواهیم کرد یک متمم به ☀ که بلوک وزارت دفاع بودجه از استفاده زور علیه شهروندان ایالات متحده که در حال ورزش اول خود را اصلاح حقوق.

Kaine گفت: کمیته برنامه ریزی شده است به بحث ☀ که تعیین چگونه پنتاگون صرف آن پول در هفته آینده.

“من هرگز فکر نمی کردم ما مجبور به استفاده از دفاع ملی اجازه عمل را به روشن است که ارتش ایالات متحده نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک عامل از زور علیه شهروندان آمریکایی” او گفت:. “… ما نیاز به قرار دادن گارد ریل در محل در حال حاضر.”

اعتراض صلح آمیز تحت فشار قرار دادند از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه پس از دادستان کل ویلیام بر دستور پرسنل اجرای قانون برای روشن شدن این منطقه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا. فلش-انفجار مواد منفجره و گاز اشک آور استفاده شد. مقامات وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه گفت که اعضای گارد نکردند و یا استخدام هر nonlethal سلاح.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا نیز می گویند که آنها می خواهند برای جلوگیری از نظامی از انتقال مازاد تجهیزات به ادارات پلیس. این یک بحث است که درگرفته است برای سالها به ویژه پس از حملات تروریستی سال 2001 در نیویورک و واشنگتن زمانی که ادارات پلیس فله تا برای دیدار با تهدیدات جدید.

تشکر. روبن Gallego, آریزونا از حزب دموکرات و دریایی کهنه که در خدمت عراق روز دوشنبه گفت که “محله های ما نیستند مناطق جنگی.”

“من را با فشار به مجلس برای محدود کردن برنامه فراهم می کند که نظامی دنده به ادارات پلیس” Gallego گفت. “… نظامی پلیس را به جوامع کمتر امن رشد شکاف میان افسران و شهروندان آنها سوگند یاد محافظت می کند.”

در سنا برایان Schatz, هاوایی, حزب دموکرات گفت که او به شما معرفی خواهیم کرد یک اصلاح ☀ به قطع این برنامه که انتقال سلاح های نظامی به ادارات پلیس محلی شناخته شده است به عنوان 1033.

“روشن است که بسیاری از ادارات پلیس در حال مجهز بودن به عنوان اگر آنها در حال رفتن به جنگ و این کار نه از نظر حفظ صلح” Schatz نیویورک تایمز گفت. “… آن زمان را مجددا این برنامه است. فقط به این دلیل که وزارت دفاع است بیش از حد سلاح معنا نیست که از آن خواهد شد به خوبی مورد استفاده قرار.”

داگ استافورد استراتژیست ارشد برای دیابت رند یک جمهوری خواه تگزاس توییتی حمایت خود را از Schatz طرح.

“ما انجام داده ایم این یکی [برای] سال,” او گفت:. “مبارک کمک کند.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:فعال-سربازان وظیفه خارج باقی می ماند DC به عنوان نیروی گارد رشد می کند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de