لایحه جدید ایجاد خطرناک سگ قوانین برای پایگاه های نظامی

منطقه ای و خدمات خاص سیاست ممنوعیت تهاجمی سگ نژاد در پایگاه های نظامی شده اند یک منبع از بهت و حیرت و جنجال ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 تیر 1399

منطقه ای و خدمات خاص سیاست ممنوعیت تهاجمی سگ نژاد در پایگاه های نظامی شده اند یک منبع از بهت و حیرت و جنجال برای سال. اما یک ارائه جدید در سنا نسخه بعدی سیاست دفاعی لایحه با هدف روشن کردن سردرگمی است.

اصلاحیه در مالی 2021 دفاع ملی مجوز قانون تصویب شده توسط سنا نیاز خواهد بود وزیر دفاع به ایجاد یک استاندارد سیاست برای کل نظامی حاکم بر سگ خطرناک. سیاست جدید خواهد بود که ظرف 90 روز پس از تصویب این لایحه خواهد بود نژاد-خنثی.

جزئیات بعدی: بسیج مریلند سربازان گارد ملی از دست ژوئن حقوق

که در تضاد با سیاست های کنونی که تمایل به تمرکز بر روی برخی "تهاجمی" نژاد مانند گودال گاو.

سیاست جدید نیز نیاز به "سازگار با مشاوره از حرفه ای دامپزشکی و حیوانات رفتار کارشناسان با توجه به موثر مقررات سگ خطرناک" با توجه به زبان از این لایحه.

فعلی مجموعه ای از سیاست های حاکم بر سگ بر پایه برجسته سردرگمی. با توجه به نیروی هوایی استاندارد سیاست پت سگ از هر نژاد تلقی "تهاجمی و یا به طور بالقوه تهاجمی" حال بر پایه مگر اینکه حیوانی تایید شده است به عنوان یک نظامی کار سگ و یا تأیید خاص از پایه فرمانده.

"برای اهداف این سیاست تهاجمی و یا به طور بالقوه تهاجمی سگ تعریف شده به عنوان یک گاو نر گودال (American Staffordshire Bull Terrier یا انگلیسی Staffordshire Bull Terrier), Rottweiler, دوبرمن پینچر غذا و گرگ ارقام" سیاست خواند. "ممنوعیت نیز گسترش به سایر نژادهای سگ و یا سگ های فردی نشان می دهد که یا شناخته شده برای نشان دادن یک گرایش غالب و یا رفتار پرخاشگرانه."

این رفتارها شامل بی پارس و snarling, گاز گرفتن یا خراش مردم و فرار از زندان به تعقیب مردم است.

ارتش پایه-توسط-پایگاه محدودیت های بسیاری از آن حد نه تنها انواع نژادهای سگ است که می تواند نگه داشته شود اما همچنین تعداد کل حیوانات خانگی. این سیاست ها به طور معمول نام همان نژاد ذکر شده در نیروی هوایی به سیاست محدود از زندگی در پایه.

در سال 2012 دریایی سپاه Base Camp Lejeune کارولینای شمالی نقل مکان کرد و به پایان آن پدربزرگ سیاست حاکم بر pit bulls, rottweilers و گرگ ارقام نیاز به پایه ساکنان به این سگ یا حرکت کردن پایه.

صاحبان مخلوط-سگ نژاد و نژاد ممنوع در برخی نقاط اما دیگران مانند پوست قهوه ای هستند به خصوص به احتمال زیاد به موضوع را با سیاست های فعلی و به صورت چالش در طول تغییر دائمی از ایستگاه حرکت به مکان های مختلف با قوانین. 2013 Change.org درخواست از سازمان سگ در استقرار خواستار استاندارد سازی سگ سیاست های جمع آوری شده نزدیک به 45,000 امضا اما در نهایت نمی تواند به اصلی تغییر سیاست.

ابتکار ظاهرا کردم جدید, پاها, اما زمانی که رئیس جمهور American Bar Association, باب کارلسون نوشت به کمیته نیروهای مسلح سنا در سال 2019 در مورد این موضوع.

"تصویب سازگار سیاست پت قابل استفاده برای تمام نصب و راه اندازی مسکن بدون در نظر گرفتن خدمات و یا خصوصی ارائه دهنده می تواند تعادل متنوع فرمان منافع در ایمنی و امنیت, در حالی که همچنین بهبود روحیه و رفاه خدمات و اعضای خانواده تحت تاثیر سیاست او گفت:" در آن زمان خواستار نژاد-خنثی, یونیفرم, سیاست برای کسانی که در خانه های نظامی است.

با توجه به قانون فعلی سیاست را باید اجرا ظرف مدت 180 روز از ☀ تبدیل شدن به قانون و خواهد بود "شامل استراتژی برای پیاده سازی در همه نظامی جوامع [و] برای پیشگیری از گزش سگ است که سازگار با زیر بهترین روش ها: اجرای, جامع, غیر نژاد-مقررات خاص مربوط به سگ خطرناک با تاکید بر شناسایی خطرناک سگ رفتار و مزمن غیر مسئولانه صاحبان."

این امر همچنین برای ارائه "سرمایه گذاری در آموزش و پرورش جامعه طرح" است که پشتیبانی از مراقبت از حیوان خانگی بهترین شیوه و صاحب مسئولیت است.

خانه هنوز هم باید با تصویب آن نسخه از لایحه سیاست دفاعی و آشتی دادن آن با نسخه مجلس سنا قبل از آن همچنان به تصویب نهایی و به رئیس جمهور به قانون تبدیل شود.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: چگونه ممنوع نوزادان بر پایه (بدون شکستن قوانین)

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب