Bethesda Softworks اهدا $1 میلیون به Covid-19 امداد

Bethesda آخرین بازی شرکت است که انجام آن کمی برای حمایت از Covid-19 امداد. بازی غول اهدای یک میلیون دلار برای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1399

Bethesda آخرین بازی شرکت است که انجام آن کمی برای حمایت از Covid-19 امداد. بازی غول اهدای یک میلیون دلار برای حمایت از موسسات خیریه و تلاش های جامعه.

بدون شک وجود دارد که انتشار و کسب درآمد استراتژی های اطراف – خرید اینترنتی 76 قرار داده بتسدا شهرت در معرض خطر است. ما بسیار خوشحالیم که برای دیدن آنها را از انجام کاری کمی بیشتر سالم و بی خطر در طول این زمان بحران.

یک میلیون دلار کمک مالی است که تقسیم به سه گلدان با نیمی از مبلغ رفتن مستقیم به امداد. یک موسسه خیریه است که کار می کند به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و مهم دیگر تجهیزات به خط مقدم سلامت کارگران است.

$250,000 را به جهانی خیریه یونیسف که در حال کار سخت به نگه داشتن کودکان آسیب پذیر و خانواده سالم در طول بحران.

مرتبط با: تناسب اندام بهترین بازی های 2020 – عناوین بالا برای جا ماندن در خانه

نهایی $250,000 توزیع خواهد شد در جوامع اطراف بتسدا دفاتر در سراسر جهان کمک به حمایت از افراد آسیب پذیر و سازمان ها.

بیانیه ای در بتسدا سایت آمده است:

"با تاثیر از این بحران بهداشتی بودن آنقدر بزرگ و گسترده ما می خواهیم برای کمک به با اهدای به آرایه ای بین المللی و سازمان های خیریه محلی است که به طور مستقیم درگیر با COVID-19 دانست. ما برنامه ریزی برای اهدای 1.000.000 دلار است.

"همانطور که ما همچنان به ماندن در خانه ما متعهد به پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با ما با طرفداران همکار پارسه و جوامع محلی از طریق ما #BethesdaAtHome مبارزات انتخاباتی. ما خواهید بود جریان از خانه ما دفاتر – و ما ارائه می دهیم شما این فرصت را به کمک همان موسسات خیریه حمایت می کنیم. بررسي فايلهاي Bethesda.net یا ما کانال های اجتماعی برای به روز رسانی جریان برنامه ها و یا اتصال به Twitch.tv/bethesda.

"این که آیا آن را در حال تماشای جریان و یا با این حال شما انتخاب برای فعال ماندن در طول این زمان به چالش کشیدن ما شما را تشویق به پیدا کردن راه برای همیشه در ارتباط ماندن به دیگران در حالی که ما همچنان به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل در تلاش برای نگه داشتن همه امن و سالم است."

مرتبط: بهترین بازی PS4 (مارس 2020) – 13 عناوین شما قطعا باید در مجموعه خود

Bethesda در حال حاضر پیوست یک قایق از بازی های دیگر ناشران و توسعه دهندگان در ارائه بازی های رایگان بیمه خدمات درمانی کارگران است. سازمان دیده بان این فضا برای به روز رسانی بیشتر در سهم فناوری و صنایع بازی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب