بهترین جارو شارژی

جاروشارژی رفته از پایه ها به پلاگین در مدل های که شما برای استفاده گاه به گاه ریخته به دستگاه های قدرتمند است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

جاروشارژی رفته از پایه ها به پلاگین در مدل های که شما برای استفاده گاه به گاه ریخته به دستگاه های قدرتمند است که می تواند تمیز کردن کل خانه. بسیار آسان تر برای حمل و استفاده در همه سطوح گرفتن بهترین جارو شارژی می تواند کمک به شما در تمیز کردن بار و نگه داشتن خانه خود را تمیز.

سود اصلی از یک بی سیم مدل است که شما کاهش faff ثابت اتصال و قطع کننده خلاء گرفتن کابل در دسترس که در آن شما می خواهید برای رفتن با یک بی سیم مدل شما فقط کشیدن آن از حوض و حمل و واحد که در آن شما می خواهید برای رفتن. در حالی که تمام شارژی پاک کننده مناسب برای استفاده بیشتر عوامل وجود دارد که به بازی می آیند از جمله عمر باتری.

ما به طور کامل تست شده همه باطری جاروبرقی برای کمک به شما مرتب کردن بر اساس کیفیت, پاک کننده از صرفا مناسب است. شارژی vacs از همه مارک های پیشرو از جمله Dyson Vax و بوش آن را به لیست ما است. ما خلاصه نتايج زیر را در پایین حرکت برای خواندن جزئیات بیشتر و پیدا کردن یک لینک به ما کامل و جامع نقد و بررسی هر یک از.

 • بهترین همه طفیلی: سامسونگ Powerstick جت با چرخش رفتگر
 • بهترین کلی خلاء: Dyson طوفان V11
 • بهترین ارزش Dyson: Dyson طوفان V10 مطلق
 • بهترین ها را برای سهولت استفاده: کوسه IZ251UKT
 • بهترین ارزش: Vax ONEPWR تیغه 4
 • بهترین سبک جارو شارژی: هوور H-رایگان 500

ما چگونه تست جاروبرقی

مهم ترین چیز برای یک جارو شارژی یا هر جارو که برای ماده است که توانایی خود را برای تمیز کردن در سراسر انواع سطوح. به همین دلیل ما قرار داده و همه مدل هایی که ما از طریق آزمون دقیق مجموعه ای از آزمایشات است.

 • ما آزمون هر یک از پاک کننده فرش و سخت طبقه به ببینید که چگونه به خوبی آنها را انتخاب کنید تا نمونه ما گرد و غبار (ترکیبی از فرش زایش پودر و بکینگ پودر و پودر تالک).
 • ما شروع به آزمایش بر روی قدرت کم که همچنین ارائه طولانی ترین (و تولید کننده-به نقل از تیتر عمر باتری). اگر یک جارو برقی نشانی از یک کار خوب در قدرت کم آن برجسته است که آن را به احتمال زیاد خواهد شد مناسب به جای یک حجیم پلاگین پاک کن. نیاز به قدرت سطح باعث کاهش عمر باتری کوتاه شدن زمان تمیز کردن در دسترس است.
 • ما برخی از خاک درست در کنار هیئت مدیره skirting به ببینید که چگونه نزدیک به لبه یک تمیز کننده می توانید دریافت کنید: اینها معمولا مناطقی که گرد و غبار جمع آوری در خانه خود را. ما تست چگونه به خوبی هر cleaner می تواند در مقابله با موهای حیوان خانگی بیش از حد به عنوان این است که یک مشترک مورد نیاز برای خانه های بریتانیا.

شارژی تمیز کننده نیز خود طیف وسیعی از تست های طراحی شده به طور خاص برای این مدل است. ما نگاهی به قابلیت ها و چگونه به خوبی متعادل هر یک از پاک کننده است; پس از همه این مدل هایی که شما را حمل به اطراف.

قادر به رسیدن به مناطق مختلف از خانه خود مهم است بنابراین ما تست چگونه آسان پاک است به بلند کردن برای سطح بالا تمیز کردن و چگونه از آن آسان است برای تمیز کردن پله ها.

ما تست عمر باتری به ببینید که چه مدت هر cleaner می توانید تاریخ و زمان آخرین در قدرت های مختلف تنظیمات بیش از حد. در نهایت ما تست کیفیت و طیف وسیعی از لوازم جانبی و نازل و همچنین به عنوان اندازه گیری چگونه پر سر و صدا هر پاک کننده است.

با عمیق ترین تست های ما جارو شارژی بررسی می متکی بود. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در کامل ما چگونه ما تست خلاء پاک کننده مقاله.

1. سامسونگ Powerstick جت با چرخش رفتگر

عالی همه طفیلی است که همچنین می تواند mop طبقه خود را (اعتماد امتیاز: 4.5/5)

Samsung PowerStick Jet VS9000 hero

پس از چند سال که در آن سامسونگ جاروبرقی سخت برای پیدا کردن و به خصوص خوب می آید با نام تجاری جدید سامسونگ Powerstick جت با چرخش رفتگر. این مدل نیست فقط یک جارو شارژی, آن را نیز (که شما می توانید از نام) سخت-کف تمیز کننده با استفاده از دو نخ ریسی میکرو پارچه برای شستن کف و همچنین خلاء.

نتایج حاصل از تصفیوی عالی هستند در برداشتن لکه های سمج و ترک کف رایگان از زمین-در علائم و لکه ها که یک جارو برقی نمی تواند انتخاب کنید تا.

نگران نباشید در مورد جارو عملکرد, عنوان, سامسونگ Powerstick جت با چرخش رفتگر نیز بسیار عالی خلاء کامل با تمام لوازم جانبی که شما می تواند نیاز. آن را برداشت همه ما از آزمون خاک با سهولت نشان می دهد که این بسیار قدرتمند جارو برقی.

آن می آید با یک تنوع از لوازم جانبی بیش از حد به شما اجازه پاک کردن به تقریبا در هر منطقه از خانه خود را.

وجود یک باتری قابل جابجایی بیش از حد و شما می توانید با خرید یک باتری دوم اگر شما می خواهید به گسترش در زمان اجرا برای شوی. هوشمندانه ایستاده می شارژ یک باتری داخل جارو برقی و قطعات یدکی شارژ اسلات برای شارژ کردن باتری دوم ،

اگر شما می خواهید یک دستگاه به دستگاه وکیوم و خود را تمیز طبقه وجود دارد هیچ چیز دیگری کاملا مانند همه کاره این خلاء است. با Powerstick جت با چرخش رفتگر, سامسونگ یکی از عملی ترین جاروبرقی است که پول می توانید خرید.

جارو برقی نوع: جارو شارژی و mop حجم: 250 x 1136 x 215, 2.8 kg ارائه شده سر: موتوری کف سر کوچک موتوری براش ابزار شکاف و اثاثه یا لوازم داخلی برس زاویه ابزار mop بن ظرفیت: 0.5-لیتر Bagless: بله زمان اجرا: 60 دقیقه

ما به عنوان خوانده شده کامل سامسونگ Powerstick جت با چرخش رفتگر نقد و بررسی

2. Dyson V11 مطلق

بهترین جارو برقی, توقف کامل (اعتماد امتیاز: 5/5)

Dyson V11 Absolute standing up

سال گذشته Dyson طوفان V10 شد محوری لحظه: آن مشخص شده Dyson را تغییر دور از در حال توسعه جدید طناب دار مدل با تنها جدید مدل های بی سیم آمده است. در این سال ما رو دوم محصول به بیرون آمدن از Dyson V11. اگر چه به نظر می رسد بسیار شبیه به V10 این V11 دارای چندین بهبود.

برای اولین بار است که این صفحه نمایش در پشت. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز عجیب و غریب شامل, اما آن را به شما نشان می دهد زمان باتری باقی مانده در دقیقه است که به مراتب مفید تر از V10 مجموعه ای از Led است که تنها نشان می دهد اتهام خشن باقی مانده است. این صفحه نمایش همچنین به شما نشان می دهد که قدرت حالت شما هستیم (Eco متوسط و یا پشت سر هم) و شما نشان می دهد چه کاری انجام دهید اگر شما خلاء توسعه یک مشکل است.

Dyson است افزایش قدرت V11 ساخت آن را یک گام از V10. وجود یک باتری بزرگتر هم که در حال حاضر ارائه می شود تا به یک ساعت از تمیز کردن با استفاده از موتوری کف سر; V10 کرده بود تا یک ساعت از عمر باتری اما تنها با عدم پیگیری سر. و وجود دارد در حال حاضر گشتاور بالا سر قلم مو است که می فرستد انتقادات و پیشنهادات به واحد اصلی برای تنظیم قدرت در پرواز با توجه به سطح: شما بیشتر مکش بر روی فرش و مهربان مکش در طبقه سخت.

از همه مهمتر V11 عالی مجری, تمیز کردن همه چیز را که ما می تواند در آن پرتاب. با این مدل شما می توانید با خیال راحت خود را دور بیندازید و corded مدل و رفتن باتری. این است که نه تنها بهترین جارو شارژی اما بهترین جارو برقی.

جارو برقی نوع: شارژی جارو برقی اندازه: 1286 x 250 x 261, 3 کیلوگرم, ارائه, سر: موتوری کف سر, نرم غلتک مینی غلتک ابزار شکاف برس گرد ترکیب ابزار Bin ظرفیت: 0.76-لیتر Bagless: بله زمان اجرا: 60 دقیقه سازگار با محیط زیست, 12 دقیقه حداکثر

جزئیات کامل ما Dyson V11 نقد و بررسی

3. Dyson طوفان V10 مطلق

ارزش بهتر از Dyson V11 (اعتماد امتیاز: 5/5)

این Dyson طوفان V10 مطلق است اوج بی سیم فن آوری است. در واقع Dyson است بنابراین مطمئن شوید که از قابلیت های این جارو شارژی است که آن است که دیگر در حال توسعه جدید طناب دار مدل. خوشبختانه طوفان V10 مطلق آسانسور تا به ادعای خود و نه فقط یکی از بهترین شارژی جاروبرقی که ما آزمایش کردیم آن را یکی از بهترین خلاء کامل متوقف شود.

دیجیتال جدید موتور 20% سبکتر و 20% قوی تر از یکی مجهز به Dyson V8. در سرعت کامل در آن اجرا می شود در 125 ، 000 دور در دقیقه تولید این نوع مکش که شما می خواهم انتظار از یک پلاگین پاک کن. با باتری ماندگار تا 60 دقیقه سیکلون V10 مطلق خواهد آخرین طولانی به اندازه کافی در یک شارژ برای مقابله با بسیاری از خانه ها.

مطلق کشتی با تمام ابزار است که شما نیاز دارید اما موتوری سر برای فرش و طبقه خاص تحت تاثیر قرار دادن. در آزمایشات ما Cyclone V10 مطلق موفق به انتخاب کنید تا تمام ظروف سرباز یا مسافر از ما carpet, hard floor, و موهای حیوان خانگی تست. و دستی بدن باعث مقابله با همه چیز را از اتومبیل به مبل های ساده بیش از حد. با قدرت تمیز کردن برای شکست دادن پلاگین در جاروبرقی Dyson طوفان V10 مطلق است که در آینده از خلاء.

جارو برقی نوع: شارژی جارو برقی اندازه: 1286 x 250 x 261, 2.6 kg ارائه شده سر: موتوری کف سر, نرم غلتک مینی غلتک ابزار شکاف برس گرد ترکیب ابزار Bin ظرفیت: 0.76-لیتر Bagless: بله زمان اجرا: 60 دقیقه سازگار با محیط زیست, 12 دقیقه حداکثر

ما به عنوان خوانده شده Dyson طوفان V10 مطلق نقد و بررسی

4. کوسه IZ251UKT

دو باتری قدرتمند جارو برقی برای تمام خانه تمیز کردن (اعتماد نمره 4.5/5)

Shark IZ251UKT hero

کوسه گرفته شده همه چیز را که ما درباره آن طناب دار جاروبرقی قرار داده و آنها را به این قدرتمند شارژی مدل. یکی از بهترین ویژگی های کوسه IZ251UKT است DuoClean سر طراحی شده است به کار بر روی هر دو سخت طبقه با نرم غلتک و فرش با قلم مو. آن آثار درخشان و به شما می دهد تمیز کردن کامل عملکرد در تمام سطوح بدون نیاز به تغییر سر.

این floorhead همچنین با استفاده از کوسه ضد مو, بسته بندی, تکنولوژی, که بدان معنی است که موهای بلند و موهای حیوان خانگی دریافت نمی کند پیچیده در اطراف غلتک پس هیچ کثیف تمیز کردن کار برای انجام در اینجا.

کوسه آن Flexology tech در اینجا بیش از حد. با استفاده از این دسته می توان بدبختانه برای ذخیره سازی با جارو برقی ایستاده راست خود را (آن را نمی تواند ایستاده با رسیدگی تمدید متاسفانه); این flippy رسیدگی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کف سر زیر مبلمان بدون نیاز به خم شدن پایین.

کوسه شامل دو باتری در جعبه که هر دو را می توان در همان زمان در دو شارژر باتری, دادن تا 80 دقیقه از زمان اجرا در کمترین تنظیم قدرت. این باید به اندازه کافی قدرت برای حتی یک خانه بزرگ. هوشمندانه و خلاء نوبت در قدرت کم حالت با یک سوئیچ, اما ماشه به سرعت درگیر افزایش حالت زمانی که شما نیاز به یک کمی بیشتر دلربایی. راه اندازی این کمک می کند تا صرفه جویی در عمر باتری شما به عنوان تنها شرکت افزایش حالت برای یک دوره کوتاه است.

اگر شما به دنبال قدرتمند و همه طفیلی به جای طناب دار جارو برقی این یک انتخاب عالی است.

جارو برقی نوع: بی سیم حجم: 1180 x 260 x 245mm, 4.1 kg ارائه شده سر: DuoClean موتوری کف سر, اثاثه یا لوازم داخلی, ابزار, ابزار شکاف برس گرد ضد آلرژن گرد برس موتوری حیوان خانگی برس بن ظرفیت: 0.4-لیتر Bagless: بله زمان اجرا: 80 دقیقه (دو باتری)

جزئیات کامل ما کوسه IZ251UKT نقد و بررسی

5. Vax ONEPWR تیغه 4

ارزش بزرگ گزینه ای مناسب برای تمام خانه تمیز کردن (اعتماد امتیاز: 4.5/5)

Vax ONEPWR Blade 4 hero

سال گذشته Vax تیغه 2 حداکثر شگفت انگیزی قدرتمند جارو شارژی تقریبا قادر به مدیریت تمام خانه خود را. این شرکت با تصفیه بهتر مدل Vax ONEPWR تیغه 4 Max. به طور موثر همان شوی که در سال گذشته با همان قدرتمند تمیز کردن گزینه در این سال مدل در حال حاضر دارای یک باتری قابل جابجایی است و بخشی از ONEPWR خانواده است.

نه تنها به این معنی است که شما می توانید اضافه کردن باتری اضافی به مخلوط به گسترش عمر باتری به شما اجازه فراتر از حداکثر 45 دقیقه است که شامل باتری را فراهم می کند اما شما می توانید با تعویض باتری بین دیگر محصولات در محدوده. این نه تنها به شما می دهد انعطاف پذیری بیشتر است اما به این معنی است که ONEPWR تیغه 4 در حال حاضر قادر به دست زدن به حتی خانه های بزرگ اگر شما خرید باتری اضافی.

اصلی چوب می آید با یک موتوری سر قلم مو است که برای چندین سطوح و دستی نور برای برجسته کردن هر گونه آلودگی است. شما همچنین می توانید یک ابزار شکاف و قلم مو را در جعبه که در آن شما را مجبور به پرداخت بیشتر برای ابزارهای اضافی و لوازم جانبی اگر چه Vax رایگان ارائه می دهد کیت لوازم جانبی اگر شما خرید مستقیم.

بهره برداری از خلاء آسان با یک دکمه به نوبه خود تمیز کننده – وجود دارد هیچ تپانچه گرفتن است که نیاز به فشار مستمر در اینجا. اگر چه دیوار کوه شارژ نمی کند که این مسئله در اینجا به عنوان شما می توانید حذف باتری و رها کردن آن را بر روی پایه شارژ.

خوب-قیمت مناسب و قدرتمند با شما مجبور به صرف یک تکه برای دریافت بیشتر مکش قوی و طیف بیشتری از ابزار.

جارو برقی نوع: بی سیم حجم: 1140 x 240 x 185, 3 کیلوگرم, ارائه, سر: موتوری کف سر, ابزار شکاف برس (اختیاری جعبه ابزار شامل ابزار اثاثه یا لوازم داخلی با یک کلیپ سفت برس extendible ابزار شکاف و فرمت انعطاف پذیر شلنگ), Bin ظرفیت: 0.6-لیتر Bagless: بله زمان اجرا: 45 دقیقه استاندارد, 12 دقیقه توربو

جزئیات کامل ما Vax ONEPWR تیغه 4 نقد و بررسی

6. هوور H-رایگان 500

فوق العاده جارو برقی کوچک است که آسان به فروشگاه (اعتماد امتیاز: 4.5/5)

Ninja Health Grill & Air Fryer AG301UK small storage

به برخی از درجه تمام شارژی جاروبرقی کوچک و سبک که در مقایسه با پلاگین در مدل به عنوان آنها تمام طراحی شده است که قابل حمل است. اما تغییرات وجود دارد و ما دیده ایم برخی به جای دلپذیری, مدل های بی سیم است که به خوبی متعادل است. اگر شما می خواهید چیزی واقعا نور است که آسان به اداره کردن این Hoover H-رایگان 500 می تواند برای شما.

این کوچک مدل وزن آن فقط 2.2 کیلوگرم پس از آن آسان است به بلند کردن و حرکت در اطراف این که آیا شما در حال تمیز کردن کف و یا نیاز به بالا و اطراف خود را به سقف. این هم یکی از ساده ترین مدل ها برای فروشگاه, با سطل بخش قطع بر روی عصا به ایجاد خلاء نیم-ارتفاع مناسب در یک کمد. آن را کاملا قابل توجه روش ذخیره سازی و بدان معنی است که شما تقریبا می توانید محل خلاء که در آن شما آن را می خواهم.

این مدل کشتی ها تنها با یک باتری امیدوار کننده تا 45 دقیقه از زندگی اگر چه شما می توانید خرید مدل های اضافی اگر شما می خواهم به گسترش زمان اجرا. بسته به اندازه خانه خود را, شما ممکن است نیاز به انجام این کار به عنوان ما در بر داشت که H-رایگان 500 مورد نیاز مکرر انفجار آن حداکثر قدرت در حالت واقعا تمیز. تمیز کردن قابل توجه بود هر چند در سراسر همه از ما معمول آزمون: carpet, hard floor, و موهای حیوان خانگی.

ما یک شکایت جزئی در مورد این مدل این است که کف سر رنجآوری اسلاید در نوار برای تبدیل آن را از فرش به سخت طبقه حالت. که در کنار کیفیت تمیز کردن و کوچک بدن این خلاء یک برنده به خصوص برای کسانی که تلاش برای استفاده از یک مدل بزرگتر است.

جارو برقی نوع: بی سیم حجم: 1179 x 252 x 195 2.2 کیلوگرم ارائه شده سر: موتوری کف سر, ابزار شکاف ترکیب گرد ابزار و مبلمان برس بن ظرفیت: 0.45-لیتر Bagless: بله زمان اجرا: 45 دقیقه

جزئیات کامل ما هوور H-رایگان 500 نقد و بررسی

چرا خرید یک جارو شارژی?

جاروشارژی یک ایده عالی. در حالی که بسیاری از آنها را به عنوان قدرتمند به عنوان طناب دار جاروبرقی برش سیم است بسیار مفید و مناسب است. آنها به شما اجازه پاک کردن در یک راه کاملا متفاوت است. به جای انجام یک تمیز کردن هر هفته و یا پس از آن آسان است برای به دست آوردن یک ماشین شارژی برای انجام سریع نقطه پاک هر زمان که شما نیاز دارید.

بهبود در بهره وری و همچنین به این معنی است که شارژی جاروبرقی نیز بهتر است تمام وقت. در واقع Dyson است تا با اعتماد به نفس است که شارژی آینده است که این شرکت دیگر در حال توسعه جدید طناب دار پاک کننده تمرکز بر روی باتری مدل های کامپیوتر است.

در بسیاری از موارد کیفیت شارژی تمیز می آید پایین است به لوازم جانبی با موتوری سر برای مثال کمک به بلند کردن خاک و نگه داشتن خانه خود را تمیز کردن.

نه اینکه افسار به یک سوکت به معنی تمیز کردن زمان کمتری طول می کشد بیش از حد. این بدان معناست که کمتر به عقب خم به علاوه شارژی خلاء سبک تر هستند, بیش از حد, بنابراین آنها یک گزینه خوب اگر شما بد بازگشت. آنها به طور معمول آسان تر به استفاده از پله ها و بسیاری از آنها برای استفاده در اتومبیل و آنها را حتی بیشتر از همه کاره است.

باید من یک جارو شارژی با باتری قابل تعویض?

ما در حال شروع به دیدن بیشتر و بیشتر شارژی جاروبرقی که با استفاده از باتری قابل تعویض. وجود دلایل خوبی برای رفتن برای یک مدل شبیه به این. اگر شما خرید (و یا باید) باتری اضافی شما می توانید در زمان اجرا خود را پاک کن. فقط تعویض کردن باتری های مرده برای شارژ کامل یک و شما می توانید دو زمان اجرا و یا حتی طولانی تر اگر شما سه و یا بیشتر باتری. اگر شما در حال رفتن به طور کامل بی سیم و سپس این می تواند مفید به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی عمر باتری آن را از طریق تمام خانه خود را.

دومین مزیت اصلی این است که به عنوان باتری خود را شروع می شود به سن و سال شما فقط می توانید آن را خارج و جایگزین کردن آن با یکی از جدید. برای جاروبرقی که با استفاده از یکپارچه باتری شما ممکن است مجبور به ارسال آن و یا آن را به یک فروشنده به یک خطرناک باتری محل. برای طول عمر و سهولت و سپس تعویض باتری بهترین هستند.

فراتر از آن است که آن را گاهی اوقات ممکن است برای خرید 'barebone' پاک کننده. است که پاک کننده است که با استفاده از باتری اما نمی کشتی با یک. اگر شما در حال خرید به یک سیستم است که با استفاده از همان باتری مانند Vax ONEPWR محدوده این می تواند کار را ارزان تر به شما به عنوان خرید دستگاه های متعدد اما تنها یک یا دو باتری. فکر می کنم از آن را مانند ابزار قدرت که در آن شما ممکن است یک زن و شوهر از باتری برای به اشتراک گذاشتن بین یک مته دیدم و سنباده.

است که می گویند که یکپارچه باتری غیر قابل استفاده هستند. دور از آن در واقعیت است. با یکپارچه باتری شما یکی از مزیت های: شما می توانید یک پایه شارژ برای کل خلاء. به جای داشتن به حذف باتری به شارژ آن شما فقط با رها کردن کل خلاء بر روی شارژ و ترک آن, بنابراین شما آماده برای رفتن به بعدی تمیز.... که می تواند راحت تر از faffing در اطراف با در نظر گرفتن باتری در داخل و خارج.

در نهایت مهم ترین نکته در زمان اجرا و کیفیت. اگر شما یک جارو برقی است که مطابق با نیازهای شما همه خوب است.

چه سبک از جارو شارژی بهترین است ؟

زمانی که شارژی جاروبرقی آغاز شده به نظر می رسد همه آنها تقریبا به همان اندازه و شکل که ما می خواهم در حال حاضر تماس چوب مدل. این باید یک واحد دستی است که شما می توانید لوازم جانبی. هنگامی که شما می خواهید به استفاده از خلاء به عنوان یک مدل سنتی برای تمیز کردن کف و شما ضمیمه گرز و کف سر و خاموش شما بروید. از نظر تطبیق پذیری این مدل هنوز هم بهترین به شما اجازه پاک کردن یک طیف گسترده ای از سطوح و واقعا به جایی که خاک این است که آیا آن را بر روی زمین در یک قفسه و یا حتی بالاتر از یک کمد.

حرکت نزولی این نوع مدل است که وزن همه در واحد دستی است که می توانید آنها را کمی خسته کننده تر برای استفاده و ایده آل برای افراد با تحرک و یا گرفتن مشکلات. وجود دارد دیگر انواع جارو شارژی.

مدل درست محبوب تر شدن هستند. هدف آنها به تقلید راست سنتی جارو برقی تنها در شارژی فرم. این مدل های دراز بدن و اغلب می تواند ایستادن خود را. با تعادل گسترش در سراسر بدن شما از آنها استفاده به عنوان یک خلاء سنتی هل دادن آنها را در امتداد زمین. به این ترتیب شما به راحتی با داشتن یک کابل اما سادگی با داشتن یک مدل است که را آسان تر به فشار در اطراف.

این مدل ها مناسب برای تمیز کردن کف. در حالی که آنها معمولا لوازم جانبی با استفاده از آنها به معنی چیدن کل خلاء تا دو دست که باعث می شود آنها را دست و پا چلفتی به استفاده از.

در نهایت وجود دارد کوچک دستی مدل که شبیه به Dustbuster. این کوچک و کم قدرت پاک کننده واقعا طراحی شده برای نور نشت: شما را به یک بیت از یک ظرف غذا در هنگام پخت و پز و می خواهید به مرتب کردن اما شما نمی تواند به زحمت بزرگ کردن خلاء. این مدل کار در کنار دیگر پاک کننده و مناسب نیست برای تمیز کردن کل خانه.

باید من یک جارو شارژی است که می تواند mop?

ما در حال شروع به دیدن مدل های بیشتر که نه تنها خلاء بلکه تمیز کردن کف. این می تواند ساده با استفاده از سیستم آب در یک میکرو پارچه یا بیشتر در عمق از جمله ریسندگی پارچه و بخار تمیز کردن. این محصولات طراحی شده اند که نه تنها انتخاب کنید تا سطح خاک اما آنها همچنین می توانید تمیز کردن کف لکه ها و سخت تر-به-حذف علامت. بنابراین باید به شما خرید ؟

بررسی های ما به شما بگویم که چگونه خوب هر محصول در جارو و زمین را بشویم اما انتخاب اصلی پایین خواهد آمد و به چه منطقه شما را پوشش دهد. اگر شما مقدار زیادی از طبقات سخت, سپس شما ممکن است بهتر است با یک اختصاص داده شده, hard floor cleaner با استفاده از این پس از شما دیوارهایی. به طور معمول شما بهتر به طور کلی نتایج و شما نمی اتلاف باتری در جارو برقی خود را در تلاش برای انجام دو شغل.

برای مناطق کوچکتر و یا برای اطلاعات بیشتر نادر با استفاده از یک پاک کننده است که می تواند خلاء و mop می تواند واقعا مفید است. برای مثال اگر شما یک آشپزخانه است که به طور مداوم به نظر می رسد کثیف, سپس شما می توانید با استفاده از یکی از این محصولات به سرعت شلاق آن را به عقب به شکل تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر و نشت که در غیر این صورت نیاز به برخی از دستی کار.

آن را به ارزش اشاره به این که این نوع از دستگاه تمایل به ترک کف کمتر خیس از استفاده از یک mop به عنوان کنترل از آب بهتر است. به نوبه خود, که برای محیط زیست بهتر به شما به عنوان استفاده از آب کمتر برای تمیز کردن و همچنین.

فضا نیز نظر مهم به عنوان شما می توانید فروشگاه جارو و کف شوی ترکیبی در همان فضا به عنوان یک جارو برقی. برای کسانی که با کوچکتر آپارتمان و یا خانه و این نیز می تواند نقطه فروش است که باعث می شود شما را انتخاب کنید این نوع خلاء.

چه لوازم جانبی نیاز دارم ؟

جاروشارژی تا حد زیادی در مورد لوازم جانبی که آنها را کشتی با گسترش کیفیت و تمیز ساخت یک خلاء بیشتر انعطاف پذیر. آن را ممکن است برای پیدا کردن مختلف و لوازم جانبی بسته های نرم افزاری با همان تمیز کننده با بسته های گران تر و ارائه مطلب.

به طور کلی حداقل شما باید به دنبال یک موتوری کف سر که چرخش یک قلم مو به تحریک خاک از کف و فرش; یک برس نرم برای تمیز کردن بیشتر آیتم های ظریف (این معمولی تبدیل به یک قلم مو سخت تر برای اثاثه یا لوازم داخلی); و یک شکاف ابزاری است که اجازه می دهد تا شما را به گوشه اتاق.

در حالی که این پوشش اصول اولیه شما می توانید کمی بیشتر اگر شما ابزار. کوچک موتوری براش می کند همان چیزی که به عنوان یک طبقه اما شما می توانید با استفاده از این ابزار به راحتی بر روی پله ها و اثاثه یا لوازم داخلی. نگاه کردن به یک نرم غلتک اگر شما سخت طبقه به عنوان این بهبود گرد و غبار وانت که در آن شما لازم نیست که فرش. یک تمدید ابزار شکاف می تواند در بهبود و رسیدن به جمله برای پشت رادیاتور. به دنبال یک تمدید شلنگ بیش از حد به عنوان شما می توانید بهبود در رسیدن به برخی از ابزار دستی. نرم برس گرد می تواند مفید باشد برای لباس ها و پارچه ظریف دیگه که عادی ابزار اثاثه یا لوازم داخلی است که کمی بیش از حد سخت.

به دقت وزن چگونه شما با استفاده از هر ابزار و تنها با خرید بسته بندی با لوازم جانبی که شما می خواهید استفاده کنید: در حالی که بیشتر لوازم جانبی افزایش تمیز کردن انعطاف پذیری شما هنوز هم نیاز به جایی برای ذخیره تمام آنها را.

من هنوز هم نیاز به یک طناب دار جارو برقی?

زمانی که آنها برای اولین بار راه اندازی شد شارژی جاروبرقی شد تا حد زیادی طراحی شده است برای تکمیل سنتی جارو برقی: باتری-طراحی مدل بود یکی از شما برداشت سریع شغل و یا برای رسیدن به بالا و یا به یک فضای کوچکتر. امروز همه چیز در حال تغییر و شارژی جاروبرقی اغلب در حال حاضر قدرت و استقامت برای تمیز کردن کل خانه به همان سطح از کیفیت به عنوان یک پلاگین در مدل. اگر شما خرید یکی از این قوی تر مدل, سپس شما نیاز به یک پلاگین در cleaner به صورت روز به روز ،

اما اگر شما هنوز هم پلاگین قدرتمند در جارو برقی است که شما خوشحال با آن ممکن است حس را به خرید ارزان تر و کمتر باتری قدرتمند مدل برای زمانی که شما نیاز به تمیز کردن ماشین و یا برای سرعت تمیز کردن نشت.

حتی اگر شما خرید یک جارو شارژی طراحی شده برای کل خانه تمیز کردن ممکن است شما هنوز هم می خواهید یک پلاگین در خلاء برای آلوده شغل. برای مثال مکیدن تا DIY گرد و غبار و یا تمیز کردن شومینه می تواند به مسدود کردن یک جارو شارژی اما قوی تر پلاگین پاک خواهد شد انجام یک کار بهتر. این ارزش به دنبال مرطوب و خشک جارو برقی برای این نوع مشاغل به عنوان شما می خورد تا مایعات و شدیدتر گرد و غبار و بدون گرفتگی.

از آن فکر می کنم این راه: ترین های بی سیم, پاک کننده ساخته شده برای خانواده گرد و غبار; اگر شما می خواهید برای انجام کاری دیگری, طناب دار, تمیز کننده طراحی شده برای این کار ممکن است یک انتخاب بهتر است.

چه ضعف شارژی جاروبرقی?

هزینه: خوب جارو شارژی ارزان نمی آید. شما می توانید خرید شارژی وکیوم برای حدود 100 پوند یا, پس, اما آنها به طور کلی نمی تمیز به خوبی به اندازه کافی برای توجیه هزینه. که به معنی ارزان ترین ماشین در دور بالا طراحی شده برای تمیز کردن به طور کلی هزینه بیش از 200 پوند.

تمام خلاء در این دور تا به خوبی تمیز اما با یک یا دو استثنا آنها را تمیز کنید و همچنین طناب ماشین آلات. برای مثال چند می تواند جمع آوری خاک به دام افتاده در برابر skirting تخته بنابراین شما نیاز به رفتن در اطراف با یک ابزار شکاف به سمت راست به گوشه و کنار.

عمر باتری: این متفاوت است بیش از حد. اکثر طناب دار پاک کننده های متعدد قدرت تنظیمات با بالاترین قدرت حالت دادن به شما یک اجرا دیگر زمان در هزینه تمیز کردن عملکرد (به طور معمول 30 دقیقه به علاوه); قدرت بالا حالت می خورد و گرد و غبار از هر چیزی اما sub-ده دقیقه زمان های اجرا هستند همتراز برای دوره.

زمان اجرا: برای دریافت بیشتر از یک پاک کننده بی سیم شما نیاز به تعادل قدرت حالت شما با استفاده از. نگران نباشید بیش از حد در مورد زمان اجرا به 30 دقیقه یا بیشتر کاملا یک مقدار زیادی از زمان به خصوص زمانی که شما تنها با استفاده از خلاء در نسبتا کوتاه. حرکت نزولی اصلی این است که برای بزرگتر, خانه, در زمان اجرا از یک پاک کننده بی سیم ممکن است به اندازه کافی خوب برای یک جلسه تمیز کردن. شما یا باید برای تنظیم روال خود را به اجازه می دهد برای شارژ در بین تمیز کردن و یا انتخاب کردن برای یک طناب دار مدل برای کارهای بزرگتر.

خودکار سیستم خاموش شدن: بی سیم, پاک کننده نیز تمایل دارند به یک ضعف عمده برای برخی از مشاغل: آنها به طور معمول باید یک خودکار سیستم خاموش شدن در هنگام پاک کننده مسدود شده است و یا هوا در حال حرکت است از طریق آنها را به درستی. که به طور کلی بسیار باهوش اما وجود دارد یک زن و شوهر از حالات که در آن این نیست بهترین گزینه است. اگر شما با استفاده از خلاء کیسه های ذخیره سازی و سپس یک پاک کننده بی سیم را خاموش خواهد شد قبل از آن را مکیده و از هوا و فشرده همه چیز. و اگر شما یک مته خلاء دلبستگی به خورد کردن گرد و غبار و جلوگیری از آن در حال سقوط به طبقه و سپس یک جارو شارژی ممکن است خاموش. به علاوه بسیاری از آنها باعث ساختن آن غیر ممکن است به نوبه خود آنها را به طور مداوم.

چه قدرت حالت بهتر است برای یک جارو شارژی?

تمام شارژی جاروبرقی دارای قدرت چند حالت موجود با قدرت کم حالت طراحی شده برای افزایش عمر باتری در کاهش قدرت مکش; قوی تر تنظیمات تا قدرت مکش اما کاهش قدرت باتری. اغلب وجود دارد یک محیط و یا دو در وسط, به طوری که یکی از شما برای رفتن? در حالی که این متفاوت است بین پاک کننده تمیز کننده ما می تواند برخی از اساسی راهنماهای اینجا.

 • اولین محیط بالا اغلب به نام توربو یا Max را تولید خواهد کرد بسیاری از مکش اما به شما می دهد یک زمان اجرا در عرض چند دقیقه. استفاده از این برای مکیدن تا سمج خاک که پشت توسط حالت های دیگر. تنها با استفاده از این حالت صرفهجویی به عنوان شما اجرا از باتری قبل از اینکه شما را مدیریت برای پاک کردن همه چیز. استاندارد (پایین تر تنظیم دو در برخی از پاک کننده ها و یا گزینه وسطی را بر دیگران) خوب است برای تمیز کردن به طور کلی بالا و شما باید پیدا کنید که این کار به خوبی بر روی اکثر سطوح به صورت منظم تمیز.
 • سعی کنید پایین ترین تنظیمات و یا سازگار با محیط زیست حالت اگر موجود بر روی سطوح که در آن بالا مکش نیست به عنوان مورد نیاز است. برای مثال در طبقه خاک تمایل به دام افتاده در کف بنابراین شما می توانید دور با مکش کمتر و هنوز هم انتخاب کنید تا به همه چیز.

من باید یک صعود یا bagless جارو شارژی?

اکثر شارژی جاروبرقی bagless مدل جمع آوری گرد و غبار در بن است که شما می توانید خالی و استفاده مجدد دوباره و دوباره وجود دارد اما تعداد فزاینده ای از صعود مدل های آینده. به طوری که بهترین است ؟ پاسخ به نیاز شما بستگی دارد.

Bagless پاک کننده های دارای این مزیت است که شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای به طوری که هنگامی که شما خریداری کرده اید پاک شما فقط می توانید نگه دارید تخلیه آن و استفاده از آن در وقت و زمان دوباره.

حرکت نزولی این است که بن می توانید کاملا کثیف و شما می توانید نشت گرد و غبار هنگامی که شما در حال تخلیه آن است. اگر شما آلرژی داشتن گرد و غبار همه جا نیست به خصوص مفید: شما ممکن است در نهایت جارو کردن گرد و غبار دوباره به روشن کردن ظروف سرباز یا مسافر ناشی از تخلیه. دوم حرکت نزولی این است که گرد و غبار تمایل به پر کردن فیلتر سریعتر بنابراین شما مجبور به نگه داشتن چشم در این که مطمئن شوید که شما می توانید حداکثر مکش.

صعود کننده باید نقطه ضعف این است که شما مجبور به پرداخت اضافی برای کیسه پرتاب دور زمانی که آن را پر می کند. این یک اضافی بدون هیچ زحمتی و هزینه. اگر شما را فراموش کرده ام به خرید کیسه های جدید, پس از آن شما نمی توانید خود را با استفاده از پاک کن. وجود دارد یک زن و شوهر از مزایای. اولین صعود کننده هستند آسان تر برای خالی کردن و نگه داشتن آنها را در گرد و غبار مهر و موم شده که می تواند مفید برای افراد مبتلا به آلرژی. ثانیا این کیسه به عنوان یک ثانویه فیلتر بنابراین شما به طور معمول نیاز به تمیز کردن خلاء خود را فیلتر دیگر کمتر به طور منظم.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب