پس از پایان آن 16 سال دائم بمب افکن حضور در گوام نیروی هوایی ایالات متحده در این هفته یک پرواز B-1B لنسر به اقیانوس آرام به عنوان بخشی از آن غیر قابل پیش بینی استقرار آزمایش تست خدمه’ چابکی در هنگام ارسال سنگین هواپیماهای نیروهای در سراسر جهان است.

B-1 از 28 بمب بال در Ellsworth پایگاه نیروی هوایی, داکوتای جنوبی, پرواز 30 ساعت پرواز رفت و برگشت به ژاپن است. وجود دارد و این عمل در کنار شش U. s. Air Force F-16 Fighting شاهین هفت ژاپن هوایی نیروی دفاع F-2s و هشت JASDF F-15s بیش از Draughon محدوده نزدیک میسوا اقیانوس آرام نیروی هوایی گفت: در یک نسخه.

“این عملیات ویترین ما تعهد تزلزل ناپذیر به امنیت و ثبات هند و اقیانوس آرام منطقه از طریق اشتغال استراتژیک نیروها از سراسر جهان” گفت: ژنرال چارلز “CQ” براون جونیور سر از اقیانوس آرام نیروی هوایی ایالات متحده Indo-Pacific Command.

مرتبط با: بعد از 16 سال نیروی هوایی به پایان می رسد مستمر بمب افکن حضور در گوام

“از نامرئی مقابله با تهدیدات جهانی همه گیر برای پرداختن به تجاوز نظامی و سرکوبگر فعالیت های ما باقی می ماند یک کشنده نوآورانه و سازگار نیروی متمرکز در یک چشم انداز مشترک از تایید باز و رایگان lndo-اقیانوس آرام به او گفت:” در انتشار.

“مانند پیشرفت ما چالاک مبارزه با استخدام مفهوم عملیات ما همچنان به نوآوری و تغییر رویکرد ما شامل چه ما استقرار و استفاده از سلاح های مختلف سیستم های ما ادغام ما با متحدان و شرکای” براون گفت. “آوردن B-1 به تئاتر ما را تضمین می کند دو جانبه همکاری حساب برای هر ترکیبی از پرواز عملیات برای آماده سازی و سبقت گرفتن به سرعت در حال رشد تهدیدات در هند و اقیانوس آرام منطقه است.”

نشان می دهد-از-نیروی پروازهای آمده است که مقامات پنتاگون در هفته های اخیر تاکید کرده اند, ادامه عملیات برای جلوگیری از رقبا با وجود این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“دشمنان که فکر می کنم در حال حاضر زمان برای به چالش کشیدن ایالات متحده آمریکا: شما خطرناکی اشتباه” وزیر دفاع علامت Esper گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

روز جمعه Esper تمدید کرد پیام. “دشمنان ما هستند و نه ایستاده,” او گفت:. “ما ادامه خواهد داد تا مطمئن شوید که [وزارت دفاع] آماده است برای حفاظت از ایالات متحده آمریکا.”

هفته گذشته نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرماندهی اعلام کرده است که در حال انتقال به یک مدل جدید به پایان مستمر بمب افکن حضور (CBP) ماموریت در حمایت از جلو-استقرار بمب افکن به اقیانوس هند و آرام. در سال گذشته AFGSC مقامات برنامه ریزی شده تر و کوتاه تر از بمب افکن های راهبردی چرخش. مفهوم شناخته شده به عنوان “نیروی پویا استخدام” تقلید چگونه این سرویس اغلب می فرستد و آن بمب افکن های نیروهای به اروپا برای هفته طولانی تابستان تمرینات.

ب-1 — فراخوان ثبت نام HYPER21 — کشف شد شنبه پرواز بر فراز دریای برینگ در نزدیکی روسیه به کامچاتکا شبه جزیره عبور بیش از به شمال اقیانوس آرام. این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط درایو با استناد به جنبش های گزارش شده توسط ردیاب @AircraftSpots در توییتر.

این لنسر بازگشت به اقیانوس آرام البته کوتاه, علائم اولین برای دوربرد بمب افکن پس از سال 2018 است. بین سال 2016 و 2018 B-1 برگزار CBP بازدارندگی ماموریت قرار دارد در اندرسن پایگاه نیروی هوایی گوام.

“سریع استخدام airpower به طور مستقیم پشتیبانی ملی, استراتژی دفاع و اطمینان ما می توانیم با ارائه قریب به اتفاق نیروی در هر نقطه در هر زمان در حمایت از منافع آمریکا و یا متحدان ما و همکاران” گفت: ژنرال تیم ری AFGSC فرمانده. “این ماموریت یک تظاهرات به دوستان ما در سراسر منطقه: ما همچنان به باقی می ماند به طور کامل قابل پیش بینی در تعهد ما برای حصول اطمینان از صلح در حالی که همچنین نشان می دهد که ما توانایی به کار از مکان های متعدد در سراسر جهان حتی در جهانی همه گیر.”

آخرین پرواز دوم دو جانبه آموزش رخ می دهد با یک بمب افکن در سال جاری خبر داد. در ماه فوریه دو B-52 Stratofortress بمب افکن به پرواز در کنار شش نیروی هوایی F-16s و بیش از 45 JASDF هواپیماهای جنگنده در نزدیکی ژاپن با توجه به انتشار.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: COVID-19 شیوع نیروهای ویرانگر Kidd به بازگشت به بندر Offload خدمه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im