USS Hershel 'وودی' ویلیامز برگ نورفولک برای اولین بار پس از استقرار در حال طراحی مجدد

USS Hershel "وودی" ویلیامز چپ نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در روز دوشنبه برای افتتاحیه آن استقرار رهبری به آف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

USS Hershel "وودی" ویلیامز چپ نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در روز دوشنبه برای افتتاحیه آن استقرار رهبری به آفریقا است.

این کشتی اولین بار تنظیم بادبان با یکی کمتر حرف در آن نام مورد. نیروی دریایی طراحی مجدد سابق USNS ویلیامز به کشتی جنگی در راه اندازی مراسم در ماه مارس است.

اندکی تغییر در نام آن به معنی کشتی از نظر قانونی می تواند انجام حمله نظامی عملیات مانند اجازه می دهد تفنگداران دریایی و نیروی دریایی مهر و موم برای راه اندازی حملات به طور مستقیم از کشتی Virginian-خلبان قبلا گزارش شده است. یک کشتی USNS تحت فرمان یک غیر نظامی می تواند درگیر در مبارزه تنها اگر آن را دفاع از خود است.

ویلیامز -- که اسم است زندگی گذشته مدال افتخار دریافت کننده از نبرد ایوو جیما در طول جنگ جهانی دوم و در آوریل مراسم -- یک 784-پا بلند کشتی با 52,000 فوت مربع عرشه پرواز و سوخت و تجهیزات ذخیره سازی مجلات و تعمیر و ماموریت-برنامه ریزی فضاهای. این شامل کار و فضاهای زندگی برای یک زن و شوهر از صد کارکنان و سوار پرسنل با توجه به نیروی دریایی است.

این می تواند راه اندازی و بازیابی قایق های کوچک هلیکوپتر و MV-22 Osprey.

بر خلاف دیگر کشتی های جنگی اعزامی دریای پایگاه های مانند ویلیامز کار با ترکیبی خدمه از غیرنظامیان و پرسنل نظامی است. یک غیر نظامی خدمه از 44 عمل می کند کشتی خود را مانند ناوبری, مهندسی, مواد غذایی, خدمات, برق, کشتی ارتباطات و جرثقیل.

حدود 100 ملوانان در هیئت مدیره انجام خواهد شد و امنیت و هوش توابع کار قایق و هواپیما و کارکنان گروه پزشکی خلبان گزارش شده در ماه مارس است. اضافی پرسنل نظامی مانند تفنگداران دریایی و ویژه اپراتورها آورده می شود می تواند در هیئت مدیره به مرحله عملیات از کشتی از جمله ماموریت های انسان دوستانه.

ویلیامز در درجه اول کمک به حمل و نقل هوایی معدن اقدامات و عملیات خاص تحت نیروهای دریایی ایالات متحده و آفریقا با توجه به انتشار اخبار نیروی دریایی آزاد کردن کشتی جنگی آبی خاکی و دیگران به reassigned برای کارهای بیشتر خواستار.

خدمه را در عمل به اصطلاح آبی-طلا چرخش شبیه به دیگر نیروی دریایی سیستم عامل است.

"ما هیجان زده به کشتی سوار در کشتی اول استقرار" سروان. David Gray, افسر فرمانده کشتی فعلی آبی "خدمه" در بیانیه ای گفت شنبه. "برای اکثریت ملوانان ما این خواهد بود که اول خود را استقرار و من نمی توانم فکر می کنم از هیجان انگیز تر منطقه به کار در."

این مقاله نوشته شده توسط کاترین Hafner از Virginian-خلبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویرجینیایی-خلبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب