Assassin's Creed تالار: یوبی سافت به فاش کردن مطلب جدید در امروز livestream

2020 است که در اینجا و با Assassin's Creed که مهمترین آنها وجود ندارد و سال گذشته همه ما آماده و در انتظار برا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399

2020 است که در اینجا و با Assassin's Creed که مهمترین آنها وجود ندارد و سال گذشته همه ما آماده و در انتظار برای ستارهای باز گشت در سال به آمده است.

قضاوت اخیر نشت و فکری است که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد. ما در حال خارش جدید تاریخی باز-ماجراجویی جهان به خصوص اگر آن را طراحی شده برای استفاده از کنسول های نسل بعد.

اطلاعات در حال حاضر آغاز شده رویه مورد بعدی Assassin's Creed با تقسیم 2 بازیکن کشف آنچه به نظر می رسد به جای اشاره مستقیم به سری های نمایش داده شده در بازی اشاره در آینده تنظیم میان سن وایکینگ. این یک حرکت بزرگ برای این سری و یکی از ما دوست دارم به اکتشاف. حذف لیست خرده فروش همچنین اضافه کردن بیشتر اعتبار به بازی وجود دارد.

بنابراین ما وارد کرده اید همه چیز را ما می دانیم در مورد Assassin's Creed Ragnarok از جمله آخرین اخبار, شایعات, تاریخ انتشار, گیم پلی, و بیشتر.

Assassin's Creed Ragnarok اخبار – آشکار livestream در حال حاضر در جریان

یوبی سافت است که در حال حاضر برگزاری یک livestream به سادگی با عنوان "Assassin's Creed: تیزر" که ویژگی های یک پیشرفت قطعه از آثار هنری است که ایجاد شده در زمان نوشتن. به نظر می رسد آن را به اوج رسیدن در یک آشکار برای ورودی های جدید تنظیم – که به مدت طولانی شایعه به بار وایکینگ.

مرتبط با: PS5 در مقابل ایکس باکس سری X

Assassin's Creed Ragnarok تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

یوبی سافت هنوز به طور رسمی اذعان به وجود یک جدید Assassin's Creed فراتر از یک چند در-بازی بازی فکری در بخش 2 پس از یک تاریخ انتشار است که احتمالا در حالی که خاموش است.

اما نشت اخیر نکات در تاریخ 29 سپتامبر سال 2020 راه اندازی تاریخ با PS4, PS5, ایکس باکس یک و ایکس باکس سری X به عنوان سیستم عامل. ما تصور کنید کامپیوتر نیز پرتاب می شود به مخلوط بیش از حد.

Assassin's Creed Ragnarok تنظیم – از کجا می گیرد ؟

یک نشت اخیر در حال ظهور در ق می افزاید: عمق بیشتر به یک محیط مربوط به وایکینگ زمان با پخش مجموعه به کشف تعداد زیادی از مکان های مختلف در سراسر اروپا است. بسیار شبیه به بازی های قبلی این مجموعه به مثبت عظیم – از جمله شهرهایی مانند لندن و پاریس و کیف. چگونه این خواهد بود ابراز سراسر یکی منسجم نقشه باقی مانده است دیده می شود عنوان می کند که آیا این نشت است که در واقع درست است یا نه.

مرتبط با: Yakuza 7 تبدیل خواهد شد این سری مانند قبل از هرگز

Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Ragnarok گیم پلی– چگونه می تواند آن را بازی ؟

Ragnarok گفته خواهد شد پس از گسترش موجود Assassin's Creed فرمول در حالی که همچنین معرفی یک دسته از مکانیک مانند چهار بازیکن co-operative بازی و یک کلاس مبتنی بر پیشرفت سیستم است که شما را در انواع نقش های مختلف که مناسب روش بازی مورد نظر خود را.

به نظر می رسد وجود خواهد داشت انواع مختلف ابلق قاتلان انجام دور این زمان. تعاونی عنصر ظاهرا خواهد بود drop-in/drop-out به معنی دوستان و غریبه ها می تواند پیوستن به ماجراجویی خود را در ll بده در عرض آن.

مبارزه را شامل می شود به مراتب بیشتر سلاح کلاس در کنار دوام سیستم شبیه به افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس ، بسته به کلاس شما انتخاب کنید, شما می توانید تجهیز و خرید مهارت های جدید و توانایی های خود را برای استفاده در هر دو خفا و مبارزه با. ما تصور وجود خواهد داشت مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید از بیش از حد.

The Hidden Blade را به ظاهر خود را مدتها در انتظار بازگشت, بیش از حد. به عنوان سفر با قایق, اگر چه آن را در حال حاضر بر مبنای اکتشاف از مبارزه که اغلب احساس مانند یک مانع برای کشف جهان در اودیسه است. آه و کسانی که مزاحم سطح قفل شده است و مناطق از بین رفته اند به این معنی که شما نمی دردار از بخش های بزرگی از این قاره به دلیل چیره دشمنان.

مرتبط با: آینده نینتندو سوئیچ بازی

Assassin's Creed Odyssey

اگر شما از طرفداران از خفا در Assassin's Creed به نظر می رسد آن را به افزایش حضور در راگناروک. های مختلف لایه جدید اضافه خواهد شد به رخنه مکانیک با بازیکن قادر به پوشش خود را در گل و برف و یا پنهان کردن در های مختلف می توان یافت. اگر ما می توانید بسیاری از بازی بدون اینکه گرفتار خواهیم بود بودن لذت بردم.

یک جناح/سیستم شهرت نیز تعیین خواهد کرد که آیا تشخیص شخصیت شما با توجه به روی لباس پوشیده می شود. با توجه به نشت خاص بده و مکان خواهد شد به سیستم انتخاب بازیکنان به دنبال یک خط خاص از ماموریت های خود را به نتیجه گیری منطقی. این برای تلفن های موبایل مانند یک ایده سرد به خصوص اگر آن منجر به غارت اضافی و دیگر موضوعات است.

دیگر شایعه مکانیک شامل شهرک در سراسر جهان شما باید گزینه ای را به تسخیر در کنار شهرک های شما اشغال می توانید با استفاده از آنها را برای تجارت و منابع در حالی که شما انجام کارهای دیگر. اودین بینایی را جایگزین منظره های از ریشه و ادیسه اجازه می دهد شما را به محدوده خارج از مکان های بزرگ برای دشمنان و گنج قبل از حرکت خود را.

شما در بازی به عنوان جورا که گفته می شود تنها شخصیت قابل پخش این زمان در اطراف. شما انتخاب جنسیت خود را در باز کردن لحظات قبل از پس داستان خود را در سراسر چندین دهه است. نشت ما بحث شده است که نمی حفر کردن به فراتر از آن خیلی بیشتر است که اگر چه ما تصور آن خواهد شد بسته بندی شده با تخیلی مجموعه قطعات و مقدار زیادی از نمونه های عجیب و غریب از اساطیر نورس است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن