به عنوان بیکاری موج Department of Veterans Affairs می رود در ولگردی و قانونی شکنی استخدام

با حمایت یک رکورد $240 میلیارد بودجه وزارت امور جانبازان رفته در ولگردی و قانونی شکنی استخدام برای پر کردن آستین خالی لکه های آن را به عنوان جنگ coronavirus کشیدن از صفوف بازنشسته و کسانی که furloughed یا گذاشته شدن توسط دیگر سیستم مراقبت های بهداشتی.

از 29 مارس تا آوریل 11 VA استخدام 3,183 کارکنان جدید از جمله 981 پرستاران ثبت نام شده یک 37.7 درصد افزایش از قبل از دوره دو هفته VA گفت: در یک مارس 24 انتشار.

در چند هفته آینده VA برنامه ای برای اضافه کردن 4,500 بیشتر کارکنان بخش دبیر رابرت Wilkie در بیانیه ای گفت.

“بسیاری از VA جدید استخدام می آیند از سیستم مراقبت های بهداشتی است که باید دیده می شود به طور موقت اخراج با توجه به COVID-19,” VA در انتخابات گفت: در انتشار.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد یافت VA شروع یک کمپین ملی برای استخدام بیشتر ثبت نام پرستاران و درمانگران تنفسی بیهوشی خانهدار عرضه و تکنسین های پزشکی دیگر پرسنل پزشکی برای کار در آن 170 بیمارستان و بیش از 1200 کلینیک ها در سراسر کشور.

مرتبط: به عنوان مرگ و میر کوه مقامات تست همه جانبازان در خانه سالمندان

این استخدام را افزایش داد و نیروی کار به یک رکورد 390,000 یا “تقریبا 55,000 بیشتر از ما تا به حال پنج سال پیش” VA سخنگوی گفت.

اما 390,000 رقم برای کل VA نیروی کار تنها از 4000 بالاتر از 386,000 شماره گزارش در جلسه خانه جانبازان کمیته امور در سپتامبر 2019.

VA بازرس کل Michael دعا شهادت در این جلسه که با کمبود نیروی انسانی شد “از یک ریشه و علت بسیاری از مشکلات جانبازان مراقبت است.”

در بیانیه خود به این کمیته آخرین Sept. 18, دعا گفت: او گزارش کمبود نیروی انسانی در چهارمحال و برای چهار سال گذشته.

او اشاره کرد که جانبازان اداره بهداشت و درمان تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در استخدام, اما گفت که آن را همچنان به چالش های صورت از جمله پرداخت بالاتر ارائه شده توسط خصوصی سیستم مراقبت های بهداشتی.

همانطور که از روز دوشنبه VA گزارش شده بود در مجموع 434 coronavirus مرگ و میر بیماران در و سیستم مراقبت های بهداشتی و در مجموع 7,001 جانبازان در چهارمحال و مراقبت های پزشکی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

— پاتریشیا Kime کمک به این گزارش.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: نیروی دریایی Declassifies آن بدنام ‘رویت بشقاب پرنده ها’ ویدئوها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر