به عنوان متحده استراحت قوانین پایگاه های نظامی را برای اولین بار بازگشایی مراحل

تفنگداران دریایی در کمپ پندلتن در کالیفرنیا می تواند به گشت و گذار دوباره هفته گذشته است. تپه پایگاه نیروی هو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 اردیبهشت 1399

تفنگداران دریایی در کمپ پندلتن در کالیفرنیا می تواند به گشت و گذار دوباره هفته گذشته است. تپه پایگاه نیروی هوایی در ایالت یوتا بازگشایی هابارد در زمین گلف. و ارتش را کردیم تا آموزش های پایه برای ورودی استخدام.

این میان اولین محتاط مراحل طولانی و پیچیده فرآیند برای از سرگیری فعالیت های عادی در ارتش به عنوان متحده و محلات به طور فزاینده ای استراحت دستورالعمل های دقیق در محل برای مقابله با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی: رزمناو نیروی دریایی افسر فرمانده پس از اخراج از 4000 گالن سوخت نشت

نظامی را به طور کلی سیاست در لغو محدودیت های هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور است که تحت بررسی توسط پنتاگون. اما وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley باید تاکید کرد که آنها در حال بدست گرفتن طولانی, نظر در چگونه برای مقابله با این ویروس.

"وجود خواهد داشت های جدید طبیعی است که ما باید برای انطباق با برای یک دوره طولانی از زمان, حداقل تا زمانی که ما یک واکسن است که ما با اعتماد به نفس در," Esper گفت: در مارس 4, مجازی موسسه بروکینگز رویداد. "در دراز مدت مشاهده است: چه کنیم در آینده 6, 12, 18 ماه؟"

این نقد و بررسی را در حالی که و خواهد بود "کمی پیچیده تر است چرا که ما باید به نگاه فردی متحده فردی محلات" و چه محدودیت های خود را در حال پنتاگون سخنگوی رئیس Jonathan هافمن گفت: در یک جلسه ممکن است 15. "من فکر می کنم که بخشی از این نقد و بررسی که ما به دنبال در و از آن خواهد بود مشروط بر تعدادی از چیزهایی است."

او گفت: سیاست بررسی خواهد شد را به حساب چه این دولت و دولت های محلی باید کارگردانی و تصمیم گیری در مورد نحوه پایگاه های هماهنگ "به طوری که اگر آنها یک نیروی وضعیت و یا یک بیماری است که آنها به مجموعه ای ما چگونه ارتباط برقرار کردن با آنها و اطمینان حاصل شود که ما در حال همکاری نزدیک با آنها را به مطمئن شوید که مردم ما می کند؟"

فردی تاسیسات داده شده است برخی از راه گریز در تطبیق با شرایط محلی.

Brig. ژنرال دن کانلی فرمانده سپاه تفنگداران دریایی تاسیسات غرب دریایی سپاه Base Camp Pendleton, اعلام تغییرات اندکی در مارس 7 پست.

او گفت: داخل ورزشگاه بودند بازگشایی همراه با سواحل پست برای "گسترش, گشت و گذار, شنا, دست و پا زدن شبانه روزی, قایقرانی -- آن دسته از انواع حوادث است. آنچه که ما در حال رفتن به انجام هنوز باز است آن را برای واحد تجمعات."

"همانطور که ما می توانیم, ما قصد داریم برای باز کردن بیشتر چیزهایی که" اما الزامات مورد نیاز برای پوشیدن ماسک صورت رعایت اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر باقی می ماند در محل کانلی گفت.

همچنین در مارس 7, آکادمی نیروی هوایی اعلام کند و عمدی بازگشایی برخی از امکانات.

بار توپ را روی گوه باز بود برای رزرو در آیزنهاور گلف; فولاد و تخصص پزشکی در کلینیک های باز برای شخصی قرار ملاقات و ماهیگیری در حوضچه و پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی بودند بازگشایی برای DoD ذینفع آکادمی گفت: در یک نسخه.

"ما به طور مستمر ارزیابی آنچه که ما می تواند بازگشایی در حالی که جامعه ما امن" گفت: سرهنگ برایان rob & sher scribner فرمانده آکادمی میزبان واحد 10 پایگاه هوایی بال. "ما در حال حرکت پیش رو با احتیاط فقط مانند ایالت کلرادو کلرادو اسپرینگز جامعه ما زندگی می کنند ... در حالی که تحمل در ذهن ما باقی می ماند در بهداشت عمومی اورژانس."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مربوط به: جانبازان با COVID-19 داده خواهد شد سرطان پروستات مواد مخدر در دادگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب