به عنوان سربازان استقرار در میان همه گیر آنها Fight 2 جنگ

فورت براگ, N. C. — ادوارد براون را همیشه در بر داشت یک راه برای مقابله با نظامی استقرار در گذشته اما اخیر یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 خرداد 1399

فورت براگ, N. C. — ادوارد براون را همیشه در بر داشت یک راه برای مقابله با نظامی استقرار در گذشته اما اخیر یک احساس متفاوت است. به جای یک رژه بی پایان خانواده بازديد و در آخرین لحظات ماموریت های قهوه ای و کارکنان Sgt. James کلاید پناه گرفته بودند در داخل خود Fayetteville, کارولینای شمالی, آپارتمان, تماشای Netflix و ساخت Infinite ویدئوها.

هنگامی که او اجباری دو هفته قرنطینه منتهی به جمعه گذشته کلاید ساخته شده درایو کوتاه به فورت براگ و سوار یک هواپیما برای نه ماه استقرار در خاورمیانه است.

34 سال است که در میان 2,200 چتربازان داده شده به 82nd Airborne Division را 2nd Brigade Combat Team استقرار در عراق و سوریه در میان coronavirus بیماری همه گیر. آنها خواهید بود در حمایت از عملیات ذاتی عزم ایالات متحده در نبرد نظامی برای شکست دادن دولت اسلامی است.

در سال 2016 قهوه ای راه آموخته های خود را به نگه داشتن نگرانی در خلیج طول شوهر خود را برای اولین بار از روی لئامت دادن در عراق است. پس از آن تازه داماد نادیده گرفته عناوین و دعا بدون توقف برای کلاید را حمایت می کند. اما این ویروس اضافه شده است و در عین حال یکی دیگر از نگرانی است که سخت به چشم پوشی است.

"او برای رفتن به جنگ دو جنگ در همان زمان" براون گفت.

به دلیل محدودیت های مسافرتی, Spc. امی ابر نمی توانید خداحافظی به خانواده اش در پنسیلوانیا قبل از او predeployment مستند در برگ. اما غیر منتظره چیزی است که او برای امضا.

"من داوطلب برای این است. ما لازم نیست که یک پیش نویس است. هیچ کس من را مجبور به نام نویسی در ارتش است. من آن را من خود انتخاب," او گفت:.

در میان COVID-19 شیوع وزارت دفاع شده است مجبور به وفق دادن سریع خود را مطابق با دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در حالی که حفظ پرسنل نظامی در یک حالت ثابت از آمادگی.

ازدواج سربازان مانند کلاید مجاز به قرنطینه کردن پایه در داخل خانه ها و آپارتمان. اما کسانی که تنها خود را صرف دو هفته گذشته در آمریکا در FOB (پایگاه عملیاتی) Patriot منزوی ترکیب در فورت براگ.

زمانی که چتربازان لمس کردن در خاورمیانه آنها را بلافاصله نمایش برای COVID-19. هر سرباز که نمایشگاه علائم را قرنطینه می شود و دوباره به مدت دو هفته در کویت.

در پایگاه های خود در سراسر عراق و سوریه و کویت, فیزیکی, فاصله دستورالعمل اجرا شد ماه پیش. امکانات ناهار خوری خالی باقی می ماند به عنوان سربازان مورد نیاز به وعده های غذایی به رفتن. تمرینات انجام شده در خارج و آرایشگاه ملاقات ها با دقت دنبال کرده و در مورد کسی که بیمار می شود.

آمادگی برای استقرار در یک لحظه متوجه همواره یک روش زندگی برای چتربازان در 82nd Airborne Division. لشکر پاسخ فوری نیروی چرخش تیپ به اندازه نهاد است که می تواند بسیج به صورت یک بحران در عرض چند ساعت. حتی پس از آنها در حال حاضر شده است فوق العاده مشغول این سال است.

در آستانه سال جدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیج نیرویی به خاورمیانه است. در ژوئن 1, طولانی نیست پس از مدتی به حال فقط از استقرار آنها خود را محدود به واشنگتن برای سرکوب ناآرامی های مدنی در واشنگتن در پاسخ به جورج فلوید 'ثانیه مرگ است. فلوید سیاه بود مردی که ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

1st Brigade سربازان که بسیج شدند تا به حال فقط دو ساعت به گزارش فورت براگ. آنها در واشنگتن توسط آن شب.

برنامه آموزش در سراسر ارتش معلق از ماه مارس به دلیل coronavirus از سر ماه گذشته. سربازان عینک محافظ و ماسک صورت آنها به عنوان بسته در حدود 100 پوند (45 کیلوگرم) از چتر نجات و دنده, اما اجازه داده شد به پاک کردن صورت خود را پوشانده اند قبل از بیرون پریدن از هواپیما بالا فورت براگ.

در میان کسانی که در آموزش در یک روز اخیر در مه بود Sgt. اشعیا Solis. Solis منتظر گرد و خاکی bleacher به صعود به شن و ماسه های رنگی مکانیکی جعبه شبیه Humvee. فشار یک دکمه نقل مکان کرد و خودرو را به عقب و جلو تا زمانی که آن را وارونه به عنوان سربازان شعار "Rollover! هزینه! هزینه!" در حالی که معلق توسط کمربند ایمنی خود را. این ورزش است که به منظور شبیه سازی چه اتفاقی می افتد اگر یک خودرو زرهی طول می کشد یک ضربه از یک دستگاه منفجره دست ساز.

این خواهد بود Solis دوم استقرار. او فکر نمی کند که مقدار مورد خطر — اما مادر خود را می کند.

"او همیشه نگران من او را همیشه در تماس با من," او گفت:.

او اذعان می کند که محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus همه گیر نشده است و راحت – اما او می گوید هیچ چیزی در مورد ارتش است. او را آماده برای اعزام, حتی اگر آن را به نظر می رسد کمی متفاوت این زمان در اطراف.

"ماموریت همان است: به مبارزه با مردمان بد," او گفت:.

این مقاله در نوشته شده بود توسط SARAH BLAKE مورگان از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن