ارتش می خواهد دستگاه پوشیدنی برای سریع تر Coronavirus تشخیص

ارتش به دنبال به سرعت در زمینه پوشیدنی coronavirus آشکارسازهای در یک فشار برای دریافت زودتر هشدار دهنده از یک ویروس است که آلوده نزدیک به 5000 عضو سرویس.

روز دوشنبه نظامی قرار داده و از $25 میلیون پیشنهاد از طریق تکنولوژی پزشکی خود شرکت کنسرسیوم برای توسعه این دستگاه است. ارتش امیدوار است جایزه تا 10 قرارداد در هفته.

“وجود دارد یک مبرم و فوری نیاز برای توسعه سریع و دقیق پوشیدنی تشخیص برای شناسایی و جداسازی قبل از علامت COVID-19 موارد و آهنگ/جلوگیری از گسترش ویروس” ارتش پیشنهاد گفت.

این سرویس است که به دنبال موجود فن آوری اثبات شده و نه چیزی جدید. شرکت آماده تولید قابلیت و توانایی تولید در مقیاس بزرگ نیز کلید این پیشنهاد گفت.

کیت که باید پوشیدنی و یا “کم تهاجمی” باید تاثیر نمی گذارد کاربر از فعالیت های روزانه. این تجهیزات نیز باید کاربر پسند با نتیجه ای که می توان توسط non-پرسنل آزمایشگاه.

یک چالش کلیدی در جلوگیری از گسترش coronavirus شده است تشخیص زودرس و مشکل کسانی که بدون علائم ندانسته گسترش ویروس.

“فيزيولوژيک نظارت برای COVID-19 مثبت افراد که هنوز نمایش روشن علائم پزشکی است که هدف نهایی” این پیشنهاد گفت.

این دستگاه پوشیدنی باید برای نظارت بر علائم مانند دمای بالا تنفسی مشکل آنتی بادی علیه COVID-19 و نشانگرهای مولکولی نشان دهنده ویروس در معرض این درخواست گفت.

بیشتر بخوانید: سربازان GoFundMe مبارزات ممکن است آنها را در قانونی مشکل, ارتش, هشدار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>