ارتش دامپزشک مجلس: فراخوانی قیام, قانون اعزام فعال-سربازان وظیفه به شورش

سناتور. تام پنبه R-آرکانزاس, نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به استناد قیام عمل می کنند و سپس استقرار فعال وظیفه واحدهای رزمی به “نشان می دهد هیچ چهارم” در قرار دادن خشونت و غارت در شهرهای بزرگ که او متهم شده که تحریک شده توسط چپ افراطی.

دولت فرمانداران تا کنون نکرده اند خواست برای کمک فعال-سربازان وظیفه. اما پنبه گفت: نمایش عظیم از نیروی لشکر 101 هوابرد 10th, ديد کوه, بخش, 82nd Airborne Division, 1st بخش سواره نظام و 3 پیاده نظام تقسیم — “هر آنچه در آن طول می کشد برای برقراری نظم” — ممکن است لازم باشد.

جزئیات بعدی: اعضای گارد پلیس آتش باز و کشتن یک مرد در لوئیزویل مقامات می گویند

“ما همیشه احترام به حقوق صلح آمیز معترضان گفت:” پنبه سابق ارتش کاپیتان و عراق و افغانستان کهنه اما “ما تحمل صفر برای هرج و مرج شورش و غارت است.”

در یک سری از توییت ها و ظاهر در “فاکس و دوستان” برنامه پنبه تکرار دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله دادستان کل ویلیام Barr در مذمت خشونت در چپ گرایان مانند antifa جنبش است. او به نظر می رسد برای به چالش کشیدن antifa دور-سمت چپ گروه های شبه نظامی به یک مبارزه است.

“اگر اجرای قانون محلی ضعف است و نیاز به پشتیبان گیری, بیایید ببینید که چگونه سختی این Antifa تروریست ها زمانی که آنها در مواجهه با لشکر 101 هوابرد بخش” پنبه ” در توییتر. “ما نیاز به تحمل صفر برای این تخریب است.”

تحت فدرال پس Comitatus قانون استفاده از فعال وظیفه نیروهای داخلی برای اجرای قانون به طور کلی ممنوع اما استثنا وجود دارد که نیاز به درخواست خاص از دولت فرمانداران.

پنبه خواست تهمت به استناد قیام قانون که اجازه می دهد برای به کارگیری فعال وظیفه واحد در اجرای قانون نقش اگر درخواست توسط یک فرماندار و یا دولت قوه مقننه.

قیام قانون بود استناد در سال 1992 زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش فرستاده فعال-سربازان وظیفه به کالیفرنیا در درخواست از رژیم صهیونیستی است. پیت ویلسون پس از ناآرامی های پس از دستگیری و ضرب و شتم رادنی کینگ توسط پلیس.

این داستان به روز خواهد شد.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به ” تهدید,’ کلی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de