نیروی هوایی را Reforge طرح قرار می تواند برخی از F-22s در 'Red هوا' نقش

برای سال نیروی هوایی ایالات متحده می خواستم برای ایجاد شبیه سازی شده دشمن نبردهای هوایی خود را به نسل پنجم هو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

برای سال نیروی هوایی ایالات متحده می خواستم برای ایجاد شبیه سازی شده دشمن نبردهای هوایی خود را به نسل پنجم هواپیماهای معمول دادن خلبانان بسیار مورد نیاز تجربه برای دفع پیشرفته دشمن در آینده است.

در حال حاضر آن ممکن است که شانس با استفاده از F-22 رپتور در نقش.

جزئیات بعدی: آمریکا سرباز متهم با برنامه ریزی های مرگبار در کمین ارتش خود را واحد DOJ می گوید:

ژنرال مایک هولمز سر از فرمان مبارزه با هوا روز دوشنبه گفت که نیروی هوایی است و با توجه به حرکت برخی از آن آموزش رسمی واحد F-22s -- مورد استفاده برای مهارت های اساسی آموزش -- به مبارزه با رمزی پیکربندی ساخت بیشتر هواپیما در دسترس برای خلبانان به تجربه عملیاتی در اوایل در حرفه خود. و برخی از خفا رپتورز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای "red هوا" آموزش, او گفت:.

این بخشی از Air Combat Command طرح جدید برای کاهش خلبان زمان آموزش با اعمال نفوذ فن آوری -- مانند, واقعیت افزوده واقعیت مجازی شبیه سازی و هواپیما این سرویس در حال حاضر -- در یک راه کارآمد تر.

هلمز امضا کردن در استراتژی شناخته شده به عنوان "بازسازی جعل" یا "Reforge," اوایل این ماه نیروی هوایی, مجله, اولین گزارش شده است. تحت برنامه نیروی هوایی با هدف به نصف کاهش زمان آن طول می کشد تا یک ماهر خلبان جنگنده به حدود 22 ماه این مجله گفت.

"بخشی از آنچه که ما در حال تلاش برای دیدن اگر ما می تواند ایجاد ظرفیت بیشتر بدون صرف پول بیشتر" هولمز گفت: در طول یک Mitchell موسسه رویداد دوشنبه. "این در درجه اول یک "فکر می کنم قطعه' به صورت فرمان مبارزه با هوا و آن را بر اساس 'می تواند ما را Reforge ابتکار کار می کند؟'"

فرمان نیز مطالعه راه آن می توانید با استفاده از آن F-22s "دقیق که ما حرکت می کند [آموزش رسمی واحد] به لنگلی" او گفت: از رپتورز در پایگاه مشترک لنگلی-Eustis ویرجینیا خانه ACC. این مدرسه در اصل واقع در Tyndall پایگاه نیروی هوایی فلوریدا تا پایه دچار آسیب های سنگین از طوفان مایکل.

"یکی از گزینه های است که ما به دنبال در به پرواز در افراد مسن هواپیما در هوا نقش و [در عوض] قرار دادن دانش آموزان ما در FTU مستقیم به جدیدترین هواپیما به طوری که آنها نمی توانند در یکی از [مدل] و پس از آن باید برای انتقال به یکی از جدید" هولمز گفت.

این طرح قرار خواهد خلبانان به طور مستقیم به مدرن ترین نسخه به روز رسانی از این هواپیما در طول آموزش مهارتهای; از بین بردن افزونگی و تغییر از ایستگاه حرکت می کند; و به آنها دانش از تجربه مبارزه با جلو, او گفت:.

"با دو اسکادران عملیاتی در اینجا [در لنگلی] و قرمز درجه مورد نیاز برای آنها و قرمز درجه مورد نیاز برای FTU, [ما درخواست], 'آیا ما می توانیم نوع از تجارت هواپیما در میان هر یک از دیگر و استفاده موثر از هواپیما در هوا در حالی که ما نجات ما محدود نوسازی دلار برای ... جدیدتر هواپیما?'" هلمز گفت.

"ما می توانیم برخی از این آموزش ها-کدگذاری آهن و تبدیل آن به مبارزه با رمزی آهن است. ما در حال حاضر برای آن پرداخت می شود ما در حال حاضر پرداخت برای افرادی که پرواز آن و عمل آن را به طوری که ما می تواند تولید برخی از افزایش ظرفیت که در راه" او ادامه داد.

در سال 2018 دولت پاسخگویی دفتر صادر شده یک مطالعه که در بر داشت که نیروی هوایی بود و نه با استفاده از F-22 جنگنده پتانسیل کامل با توجه به تعمیر و نگهداری چالش ها و فرصت ناکافی برای آموزش خلبانی.

وزارت دفاع در سال 2009 اعلام کرد این امر کلاه خود F-22 موجودی در 187 ارائه آخرین هواپیما در سال 2012. این سرویس در حال حاضر 186 از جنگجویان خفا.

نیروی هوایی که در گذشته انجام یک F-22 سازمانی بررسی در سال 2010 تصمیم به تقسیم ناوگان به واحدهای کوچکتر با "18 یا 21 ماموریت اصلی هواپیما در هر اسکادران و یک یا دو اسکادران در هر بال" با توجه به گزارش.

"سنتی جنگنده بال سه اسکادران هر بال با 24 هواپیما را در هر اسکادران که ایجاد و نگهداری بازده چرا که مردم و تجهیزات و قطعات می تواند به اشتراک گذاشته شود" این گزارش اضافه شده است.

هلمز گفت: نیروی هوایی است و از آنجا که تغییر ساختار به پنج اسکادران از هواپیما 24 -- نه تنها به کاهش تعمیر و نگهداری ناکارآمدی اما به دلیل آن اجازه می دهد تا فرمان به تولید بیشتر پرواز با یک تعادل بهتر از پرسنل و منابع است.

او گفت: سرنشین دار-بدون سرنشین teaming مفاهیم مانند Skyborg برنامه هوش مصنوعی شبکه برای هواپیماهای بدون سرنشین مانند XQ-58A Valkyrie همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دشمن آموزش هوایی در آینده است.

نیروی هوایی است که هنوز هم به دنبال قرارداد گزینه برای پر کردن متجاوز هوا نقش. در سال گذشته این سرویس به طور رسمی لگد کردن قرارداد خود را ابتکار با اعطای هفت شرکت به مبلغ 6.4 میلیارد دلار به برون سپاری آن حمله و آموزش مبارزه با.

بدون در نظر گرفتن خلبانان را می خواستند تا در برابر مخالفان توانمند مانند F-22 و F-35 Joint Strike Fighter در حالی که برای.

در حالی که نیروی هوایی هنوز هم می خواهد خود را "آبی هوا" خلبانان به خوبی کشته شدن "red هوا" خلبانان نشده اند همان تجربه اگر آنها باقی می ماند آسان اهداف یک خلبان جنگنده گفت: Military.com در سال 2017.

"F-22 بچه ها گرسنه هستند به یک پنجم-gen دشمن مانند یک [چینی] J-20" خلبان گفت.

"مشکل این است که هیچ اسکادران تکرار می تواند آن را مگر اینکه شما اختصاص داده شده اند جنگنده [اسکادران از هواپیما مانند F-35 F-22] اقدام به عنوان دشمن درجه," او اضافه شده است. "و که هرگز اتفاق می افتد."

اما نیروی هوایی در حال کار بر روی راه برای انجام آن است.

در علاوه بر این به ACC آخرین F-22 تصمیم این سرویس در سال گذشته اعلام کرد که آن را فعال 65 متجاوز اسکادران در حال حرکت 11 از آن نسل F-35A رعد و برق IIs به Nellis Air Force Base, نوادا به عنوان متجاوزان.

"ما باید قادر به شبیه سازی یک high-end دشمن" در آن زمان نیروی هوایی, منشی, هدر ویلسون گفت: از آرایش. "و این است که بسیار مقرون به صرفه راه برای انجام آن است."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: F-22 در سوریه: Deconflicting نه سگ-مبارزه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن