ارتش شلیک کردن به گودال اسرائیل, گنبد آهنین در برابر رقبای خارجی

ارتش ایالات متحده تنظیم شده است را تحویل دو اسرائیل طراحی شده "گنبد آهنین" غیر مستقیم آتش-حفاظت سیستم برای را

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

ارتش ایالات متحده تنظیم شده است را تحویل دو اسرائیل طراحی شده "گنبد آهنین" غیر مستقیم آتش-حفاظت سیستم برای راضی کردن کنگره قیمومیت اما این فن آوری را به اثبات خود را به باقی می ماند در خدمت آرسنال, top ارتش نوسازی مقامات می گویند.

گنبد آهنین سیستم سلاح جنگی است-ثابت سیستم توسعه یافته توسط شرکت اسرائیلی Rafael Advanced Defense Systems, برای شناسایی, شناسایی و رهگیری دریافتی راکت توپخانه و خمپاره.

جزئیات بعدی: ارتش برای استقرار ویژه تیم مشاوره به کلمبیا برای مبارزه با مواد مخدر Op

ارتش خود را اعلام کرد قصد دارد برای خرید گنبد آهنین در فوریه 2019 مطابق با سال مالی 2019 دفاع ملی مجوز عمل که نیاز به خدمات به تجهیز نیروهای زمینی با دو گنبد آهنین باتری توسط 2020.

خدمات این مجموعه به قبول این سیستم برای اولین بار در ماه دسامبر و سیستم دوم در فوریه, اما آن را هنوز مشخص نیست اگر گنبد آهنین دیدار خواهد کرد این ارتش نیاز به صورت موقت غیر مستقیم حفاظت در برابر آتش قابلیت یا IFPC. یک نیاز اساسی برای این سیستم خواهد بود برای نشان دادن توانایی خود را به برق وصل کردن به یکپارچه هوایی و دفاع موشکی نبرد فرمان سیستم و یا IBCS که ارتش انتخاب شده برای مدیریت تمام از آن دفاع هوایی سنسور و سیستم های رهگیر.

"ما متعهد به کنگره است که ما را تسریع است که تا آنجا که ما می تواند احتمالا اما واقعیت این است که ما لازم نیست که یک گنبد آهنین باتری امروز ما نیست و حتی آن را دریافت در عین حال" ژنرال جان "مایک" موری فرمانده ارتش آتی فرمان به خبرنگاران گفت: این هفته است.

"ما همچنین بسیار روشن است که ما در حال رفتن به سعی کنید بهترین ما می توانیم برای ادغام آهن گنبد به IBCS معماری و چون ما علاقه مند به سیستم های مستقل."

که گفت: ارتش قصد دارد تا میزبان یک شوت کردن رویداد در پاییز سال 2021 که باز است به همه شرکت ها نشان می دهد که سیستم را برآورده ارتش های مورد نیاز برای یک IFPC موری گفت.

رافائل تیمی با Raytheon برای تولید آهن گنبد را Tamir رهگیر موشک های طراحی شده برای تعامل با تهدید های دریافتی از راه اندازی تا 40 مایل دور. آهن گنبد استفاده شده است در مبارزه است و یک رکورد از متوقف کردن بیش از 1500 اهداف با 90% میزان موفقیت با توجه به Raytheon مقامات.

اما ارتش را در دراز مدت هدف این است که برای ادغام همه از آن موشکی-دفاعی و غیر مستقیم-سیستم های آتش به یک شبکه بروس Jette ارتش را بالا کسب مقام به خبرنگاران گفت:.

"این است که نوع تفکر ما در حال انجام است که این ادغام به طور کلی سیستم های پشتیبانی از هر یک از دیگر" Jette گفت. "من ممکن است من سنسور دیدن یکی دیگر از هدف; شما را به خود سنسور همان هدف است. و اگر من می دانم که در آن من دقیقا و من می دانم که در آن شما دقیقا و من می توانم تشخیص آن دو هدف و با به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین این دو سیستم عامل من می توانم من محدوده به هدف بدون نیاز به لیزر و یا انجام هر چیز دیگری. و من می توانید انجام دهید که به صورت همزمان در میان اهداف چندگانه است."

موری گفت که ارتش قصد دارد به صرف بهار آینده کار سعی کنید برای اطمینان از گنبد آهنین می توانید یکپارچه سازی و کار با IBCS.

"و یکی از چیزهایی که کلیدی را [با شلیک-off] برای رفتن به چگونه شما ادغام به ما IBCS معماری" موری گفت. "هر کس می خواهد به می آیند و به ما نشان می دهد که چگونه آنها می خواهم به انجام این کار و نشان دادن سیستم خود را بیش از خوش آمد به شرکت کنند."

در حالی که گنبد آهنین یک سیستم بزرگ Jette گفت: ادغام IBCS است "این قطعه مهم است که ما می خواهیم برای رسیدن به."

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که درب باز است برای هر کشوری که می خواهد به شرکت کنند."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش اسرائیل برای خرید ساخته شده و گنبد آهنین برای حفاظت از سربازان از آتش غیر مستقیم

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن