ارتش انتشار جزئیات جدید در مورد فرمان نقد و بررسی آب و هوا در فورت هود

ارتش به زودی استخدام چهار غیر نظامی مشاوران منجر به یک نقد و بررسی از فرمان آب و هوا در فورت هود تگزاس در میا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

ارتش به زودی استخدام چهار غیر نظامی مشاوران منجر به یک نقد و بررسی از فرمان آب و هوا در فورت هود تگزاس در میان فشار از قانونگذاران و اسپانیایی گروه های حمایت به دنبال پاسخ در مورد قتل Spc. ونسا Guillen.

"من می خواهم به بیان تسلیت به Guillen, خانواده," ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: در انتشار اخبار پس از دیدار با رهبران لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC). "ما غمگین و عمیقا مشکل از دست دادن یکی از خود ما متخصص ونسا Guillen."

جزئیات بعدی: ارتش, منشی, دستور فرمان آب و هوا نقد و بررسی در میان ونسا Guillen تحقیقات

مک کارتی دستور بررسی مستقل برای تعیین اینکه آیا فرمان آب و هوا و فرهنگ در فورت هود و اطراف نظامی جامعه "نشان دهنده ارتش, ارزش, از جمله احترام شمول و محل کار رایگان از آزار جنسی" انتشار متحده است.

به عنوان به زودی به عنوان ارتش استخدام چهار غیر نظامی و مشاوران آنها را به صورت یک پنل و به صرف 10 روز در فورت هود.

"آنها را بررسی داده های تاریخی مانند فرمان آب و هوا نظرسنجی بازرس کل گزارش جنایی/عدالت نظامی گزارش و آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی پاسخ برنامه آمار" با توجه به انتشار. "علاوه بر این, آنها را از انجام مصاحبه با اعضای نظامی و اعضای فورت هود جامعه است."

Guillen, a 20-year-old 3rd سواره نظام هنگ سرباز ناپدید شده در مارس 22 از فورت هود. مقامات ارتش روز دوشنبه اعلام کرد که باقی مانده است او را به حال شناسایی شده پس از کشف بل در شهرستان است.

یک تحقیق نشان داد که Spc. هارون رابینسون گفته به قتل Guillen در روز او ناپدید شد با توجه به یک تیر 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما برای غرب منطقه از تگزاس.

رابینسون گفت که گفته 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا که او کشته Guillen "توسط او قابل توجه در سر با یک چکش" در حالی که در ارسال و سپس قاچاق بدن خود را به یک کنترل از راه دور در سایت Bell County, شکایت متحده است.

اگویلار دو لا فرانترا یک غیر نظامی و جدا همسر سابق فورت هود سرباز ادعا کمک رابینسون مثله و دور از Guillen بدن با توجه به شکایت. مقامات فدرال متهم اگویلار دو لا فرانترا با توطئه به رشوه دادن با شواهد در Guillen ناپدید شدن, با توجه به شکایت.

چند قانونگذاران و همچنین هیسپانیک حمایت از گروه هایی مانند LULAC نامیده اند به صورت جداگانه تحقیقات به فورت هود را از دست داده و مورد.

وزیر ارتش James E. McPherson و معاون رئیس ستاد ارتش ژنرال جوزف M. Martin خواهد co-صندلی اجرای یک تیم که در نظر هر توصیه از پنل و ایجاد تغییرات مناسب در انتشار متحده است.

"ارتش قدرت می آید از متنوع ما و نیروی ما باید با افزایش تلاش های ما برای اطمینان حاصل شود که ما نماینده ملت" مک کارتی گفت: در انتشار.

او اضافه کرد که او می خواهد برای اطمینان از این سرویس فراگیر تر سازمان و به "تقویت ارتش را در ارتباط با LULAC و جامعه اسپانیایی زبان به عنوان یک کل است."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: زن دامپزشکان تماس برای بسته شدن فورت هود در میان گزارش از ونسا Guillen قتل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب